Altijd uw bank in de buurt Het idee is datje meer bereikt als je slimmer met je geld omgaat. Ga naarwww.baasovereigengeld.nl en maak je eigen plan. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 17 FEBRUARI 2010 Met handige tools, nuttige informatie en een goed plan word je baas over je eigen geld en bereik je meer met de middelen die je hebt. De website Baas over eigen geld gaat over geld en jouw leven. www.baasovereigengeld.nl Rabobani Rabobank. Een bank met ideeën, Naast het regelen van uw bankzaken vla bijvoorbeeld het internet en de telefoon kunt u natuurlijk ook bij de adviseurs op ons kantoor aan de Dorpsstraat 190 in Zevenhuizen terecht. Wij stellen hen graag aan u voor. Op de achterste rij staan van links naar rechts Sabine Hoogerbrugge, Nico van Leeuwen en Sylvia van der Slik. Op de voorste rij zijn dat Astrid Peterse, Petra van Dam en Nanda Boersma. U bent welkom bij de Rabobank! Een bank die altijd open en overal bereikbaar is. Bestaat die eigenlijk wel? Johan Tiller: "Jazeker, voor het regelen van steeds meer bankzaken hoeven onze klanten tegenwoordig de deur niet meer uit. Door het uitbreiden van het dienstenpakket via onze website www.rabobank.nl komen wij te gemoet aan de wensen van klanten om waar en wanneer het hen het beste uitkomt, hun financiën te regelen. Dat kan via internet, een vaste tele foonaansluiting en sinds kort ook via de mobiele telefoon." Johan Tiller is directeur van de Rabobankvestiging in Zevenhuizen-Moerkapelle. In de jaren dat hij bij Rabobank werkt, heeft hij veel zien veranderen. "Doordat onze klanten bijvoorbeeld de betalin gen via internet doen, telefonisch via de Rabofoon saldo-informatie opvragen en hun aankopen met een bankpas betalen, is de afstand tussen hen en onze bank fors verkleind. Ongeacht waar onze klanten zich bevinden, de Rabobank is altijd dicht bij." Afwijkend van de openingstijden van onze kanto ren, zijn de tijden waarop Rabobank Gouwestreek voor iedereen telefonisch bereikbaar is. Tiller: "Via het algemene telefoonnummer (0182) 69 55 55 zijn wij van maandag tot en met vrijdag van acht uur 's ochtends tot acht uur 's avonds bereikbaar. Op zaterdag wordt de telefoon 's ochtends van ne gen uur tot 's middags vijf uur door één van onze medewerkers beantwoord. Buiten die uren wordt men in geval van spoedeisende zaken verwezen naar onze telefonische hulpdiensten." Van alle mogelijkheden op internet zijn betalen en sparen misschien wel het meest bekend. Maar wist u dat het aanvragen van een doorlopend krediet ook bij de Rabobank via internet kan? Of het berekenen van de premie voor het gewenste verzekeringspakket? Of het aan- en verkopen van aandelen? Johan Tiller: "Zelfs het ophogen van de hypotheek is via internet mogelijk. En wilt u na het lezen van alle informatie een persoonlijk advies van een deskundige medewerker? Dan plant u direct een afspraak met één van hen. En wie op een bepaalde dag vreemde valuta of een grote som aan contante euro's nodig heeft, be stelt die drie dagen voor de geplande datum via www.rabobank.nl.. Via dezelfde website kan men via Internetbankieren ook overboekingen die pe riodiek moeten worden uitgevoerd beheren en betalingen naar het buitenland doen."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2