klikken f) ïte Dieren Centrale Nederland O nnP ivt 't OMINICUS GEEF WENSEN DE RUIMTE HART VAN HOLLAND FAMILIE 17 FEBRUARI 2010 43 Harm Huisman Jj® Arie Willem Lips Willem Sol Wim uitvaartverzorging daTenn^ H.E. van der Hammen imjt:-aiAnm mm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! HART VAN HOLLAND ggnKoi Harm Huisman Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO Met leedwezen heeft Tourclub Zevenhuizen '80 kennis genomen van het overlijden van Harm was een stimulans voor de jeugd van Tourclub Zevenhuizen. Wij wensen de familie en vrienden van Harm heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast aten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 -2743 DL Waddinxveen "Rouwen is achterom kijken, zien wie je verloren hebt, maar vooral met Gods hulp en de steun van lieve mensen een nieuwe levensweg zoeken, vinden en gaan." In verbondenheid met ons hebben zeer velen om ons heen gestaan en met ons meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij danken u oprecht en heel hartelijk voor uw gebed, aanwezigheid, meelevende woorden en kaarten. De grote belangstelling heeft ons ontroerd, getroost en bemoedigd om die nieuwe levensweg in te slaan. I.Lips-Lievaart, Kinderen en kleinkinderen. Moerkapelle, februari 2010. Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Een ieder die hem heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. Het heeft ons bijzonder goed gedaan dat er zo velen medeleven hebben getoond na het onverwachts overlijden van onze vader, schoonvader en opa Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, februari 2010 Vermist Kater, rood, met veel wit, rood op rug, kop en staart, vl.band om, Havikhoek, Waddinxveen. Kater, zwart, witte bef, sokken en snuit, is gechipt, Tesselschadelaan, Waddinxveen. Poes, cypers, wit op buik en in snuit, Crocusstraat, Moordrecht. Kater, rood, wit op bef, Poolsezoom, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, rood, licht van kleur, witte kousen, borst en neus, op schouder wit vlekje, jong, is gechipt, Kon. Wil- helminastraat, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, cypers, witte bef, poten en buik, is gechipt, halsband blauw bel en penning met fout adres, Lelie veld, Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Reu, Rodesian Ridgeback, halsband koker, Weegje, Waddinxveen. Reu, jachthond wit-bruin, jong, hals band om, Tollenslaan, Waddinxveen. Reu, stabij, zwart-wit, halsband bruin, Gouwe bos, Waddinxveen. Reu, duitse herder, halsband rood, is gechipt, Kortenoord, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, grijs, Abr. Kroeseweg, Waddinx veen. Poes, cypers, witte bef, voeten, buik en neus, flinke kat, is gechipt, Snijdel- wijk, Boskoop. Kater, cypers, witte kousen, Korte Noord, Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor gratis registratie en informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale. nl. www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Vakkundigheid in thuis opbaren Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesseiande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Heemskerkstraat 16 2665AKBIeiswijk 0800- 337 24 33 SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons. roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur 4') 4 :elda en Leo 1 Hl s Nicky en Vincent Wcndy en Martijn Jij koesterde mij en was 'n prachtvader. De laatste jaren koesterde ik jou. In dankbare herinn%ing aan alles wat hij voor oftsis gefeest geven wij kennis dat, na een lang en sportief leven, van ons ipn|engegaan mijn lieve en zorgzame vader, schoonvader en jonze lieve' 'kleine' opa sin® 12 tebruan 1983 weduwnaar „van Stien HUisman-Pruijsen 7jaifoari 1924 10 iebruar. 2010 Corresp'ispdentieadri Gerda Bouwman-Huisman De Leeuwerf 2761 RZ Zevenhuizen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden in crematorium Schollevaar te Capelle aan den IJssel. Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk A

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 43