Sport en spel tijdens Game Valley Dames De Gouwe na zwaar bevochten overwinning aan leiding in Hoofdklasse D Wederom winst voor Heren 1 De Gouwe Titels voor Koen en Marlies Baan Samen spelen op de Kardinaal Alfrinkschool HART VAN HOLLAND SPORT17 FEBRUARI 2010 47 Waterpolo Badminton i» Waddinxveen - 56 de Gouwe-AZC speelde afgelopen weekend uit tegen Haegheborgh HZZian. In de eerste periode startte De Gouwe voortvarend en uit de drie toegekende overtalsituaties werd gescoord waarna ook Suzan Kayner nog tweemaal wist te scoren. Er kon echter niet definitief afstand genomen worden, waardoor Zian zicht kon houden op aansluiting via een overtalsituatie en een toegekende strafworp. Bovendien liep midvoor, Karen Weerd, tegen twee makkelijk gegeven persoonlijke fouten op. De tweede pe riode leverde vooral veel kansloze schoten op. Zian profiteerde optimaal en realiseerde de aansluiting 5-6. De derde periode kreeg nog een extra twist, want De Gouwe kon in de ogen van de arbitrage geen goed meer doen, terwijl aan de kant van Zian wel veel door de vingers werd gezien. Karen Weerd kon de stand nog naar 5-7 trekken, maar daarna was het over. Zian kreeg opnieuw een strafworp, waarna Weerd met drie p's definitief de kant op moest. Bij een 7-7 stand startte de laatste periode met een manminder voor De Gouwe. Bo vendien werd bij het opzwemmen nog een tweede speelster wegge stuurd. Zian profiteerde van deze buitenkans door voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong te komen. De Gouwe toonde echter veerkracht met doelpunten van Kaynar en Huisman. De Gouwe ging de laatste minuten in met een voorsprong. Dit zorgde voor een hectisch speelbeeld op waar bij van goed waterpolo geen spra ke meer was. Uiteindelijk werd de eindstreep gehaald met een 8-9 overwinning. Dames 2 won in Zaandam met 7-4 van De Snippen. Waddinxveen - Het thema van de jaarlijkse sportmiddag voor de kleu ters van de Kardinaal Alfrinkschool was 'samen spelen'. Drie kleuter groepen deden zeer fanatiek mee aan de spelletjes. Ze konden berg beklimmen, touwen slingeren, hob- belbanen bestijgen, bowlen, diverse estafette spelletjes uitvoeren en nog veel meer. Met rode wangen en een gevoel van trots werd de mid dag gezamenlijk afgesloten met een lied. Terug In de klas kreeg iedereen een eigen sportdiploma en een me daille. Sassenheim/Waddinxveen - Het eerste herenteam van De Gouwe speelde zaterdag uit tegen Sassenheim. De sterkte pressing van Sassenheim zorgde ervoor, dat De Gouwe hard moest werken. In de eerste periode kon De Gou we niet voorkomen, dat de thuisploeg op voorsprong kwam. Met een goed schot zorgde Myk Middendorp voor de gelijke stand aan het einde van de eerste periode. In de tweede periode kwam De Gouwe voor het eerst op voor sprong door twee doelpunten van Myk Middendorp, 2-3. Na een snelle tegengoal bracht Thiemo Geleijnse uit een goede manmeer De Gouwe weer op voorsprong. In de derde periode deed Sas senheim er nog een schepje bo venop, wat tot gevolg had, dat De Gouwe niet makkelijk tot aanval len kwam. Door doelpunten van Remko Overdam en Patrick Witjes kwam De Gouwe alsnog op een 5-6 voorsprong. Nadat Sassenheim in het laatste kwart eerst nog gelijk kwam, wist De Gouwe uiteindelijk een gat te slaan, door doelpunten van Myk Middendorp, Patrick Wit jes en Jurre Geleijnse; 6-9. Met nog een minuut te gaan bracht Sassen heim de spanning met 8-9 volledig terug, maar de uitstekend keepende Danny Noorlander, vervanger van Jordy Witjes, hield zijn goal verder schoon, waardoor De Gouwe we derom met winst naar huis ging. Rotterdam/Regio - De dienst Sport en Recreatie Game Valley houdt donderdag 25 februari het evenement Game Valley, een sportief evenement voor jongeren. De games op Game Valley zijn spectaculair en uitdagend. Dit jaar met activi teiten in het zwembad. In de voorjaarsvakantie staat recre atiecentrum de Zevenkampsering in het teken van jongeren en games. Zo is er een ruimte ingericht voor sum- mo soccer, een lasergame en is er een panna arena ingericht voor het po pulaire panna voetbalspel. Niet alleen de sporthal, ook de straat bij het re creatiecentrum en het zwembad zijn ingericht voor Game Valley. Het ab solute hoogtepunt zijn de space bikes waarbij je jezelf over de kop fietst. Game Valley is een evenement om aan jongeren te laten zien dat spor ten meer is dan de traditionele bal en teamsporten. Gamen is ook een sportieve activiteit. Recreatiecentrum de Zevenkamp sering is donderdag 25 februari ge opend van 11.00 tot 15.00 uur. De toegang is vrij. Inschrijven is niet nodig. Jezelf over de kop fietsen. Den Haag/Waddinxveen - In sport hal 't Zandje in Den Haag vonden afgelopen weekend de Badminton Regio Junioren kampioenschappen Zuid- l/l/esf plaats. Onder de 250 deel nemers bevonden zich ook Koen en Marlies Baan van Badmintonvereni ging Invictus. Marlies speelde mee in de leeftijdsca tegorie tot 11 jaar en behaalde daar een score van 100°/o door in het da mesenkel in de finale te winnen van Alyssa Tirtosentono én door winst, samen met Alyssa, in het damesdub- bel. Marlies mag zich nu kampioen van Regio Zuid-West tot 11 jaar noe men. Broer Koen speelde in de leeftijds groep tot 13 jaar. Met zijn gemengd dubbelpartner, Rian Nijdam, behaalde hij de halve finale, waarna de winst in de finale aan hun neus voorbij ging. In het enkelspel moest Koen het op nemen tegen zijn dubbelpartner Jo- Koen Baan enJoran Kweekei. ran Kweekei, waarbij de laatste met de eer ging strijken. De finale heren- dubbel werd overtuigend door Koen en Joran gewonnen. Marlies Baan. Bij de jongens tot 11 jaar werd de dubbel gewonnen door Invictus- speler Remco Boeije en Ko Romen, spelend bij Orbiton.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 47