Zuidpias Rotterdampas: vanaf maandag 15 februari te koop! Gemeente verstuurt WOZ-beschikkingen en aanslagbiljetten in april Snel en makkelijk: via e-mail bekendmakingen uit uw buurt Uw WOZ-gegevens nodig voor uw belastingaangifte 2009? gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 17 FEBRUARI 2010 tTjlf Aangevraagde bouw-/ yy sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunningen ^Verleende ontheffing(en) en bouwvergunning(en) Wet Milieubeheer Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer De Rotterdampas 2010 is vanaf maandag 15 februari te koop voor alle inwoners van de gemeente Zuidpias. Naast bekende Rotterdamse attracties zoals de Euromast, Spido, Pathé, Plaswijckpark, verschillende musea en Diergaarde Blijdorp zijn ook in de gemeente zelf aantrekkelijke voordelen te behalen. De prijs van de pas is afhankelijk van leeftijd, inkomen en gezinssituatie. Mensen met een laag inkomen betalen 5,- voor de pas! [voor hun inwonende kinderen (3 tot en met 17 jaar) is de pas gratis bij gelijk tijdige aanschaf. De aanslagen gemeentelijke belastingen 2010 en WOZ-beschikkingen naar waarde- peildatum 1 januari 2009 en geldend voor het jaar 2010 worden eind april 2010 aan u verzonden. In tegenstelling tot voorgaande jaren wordt het aanslagbiljet gemeentelijke belastingen [onroerende-zaakbelastingen, riootheffing, afvalstoffenheffing en hondenbelasting) en de kennisgeving van de vaststelling van de WOZ-waarde (WOZ-beschikking) eind april 2010 aan u verzonden. Dit komt omdat de tarieven van de onroerendezaakbelastingen 2010 nog niet door de raad zijn vastgesteld. Naar verwachting gebeurt dit in de raadsverga dering van maart 2010, zodat de aanslagen in april 2010 aan u worden verstuurd. De late verzending heeft geen gevolgen voor het betalen van de aanslagen gemeentelijke belastingen 2010. De termijnen daarvoor worden niet verkort. Betaling door middel van automatische incasso kan in 10 termij nen Ivoor inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel waren dit 8 termijnen). Indien u geen gebruik maakt van de automatische incasso kan betaling in maximaal twee ter mijnen plaats vinden. De WOZ-beschikking, die u in april 2010 ontvangt, is niet belang voor uw aangifte inkomstenbelasting over het jaar 2009. Deze aangifte moet u vóór april 2010 aan de Belastingdienst doen. In deze aangifte is de WOZ-waarde naar waardepeildatum 1 januari 2008 van belang. Tip Indien u digitaal aangifte doet en het aan giftebiljet na 1 maart 2010 van de site van de Belastingdienst download is de juiste WOZ-waarde al ingevuld. Waar te koop? In 2010 kost de Rotterdampas standaard 60,- [was 55,-1. Voor inwonende kinderen 5,-. Voor 65-plussers geldt een tarief van 12,50 [was 10,-). De pas is 5,- voor minima! De pas is vanaf maandag 15 februari 2010 te koop in het raadhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1. De pas is geldig van 1 maart 2010 tot en met 28 februari 2011. Wilt u ook weten wat de gemeente Zuidpias over uw eigen buurt besluit? Zoals over welke bouw- en kapvergunningen zij afgeeft? Vanaf nu kunt u zich snel en makkelijk laten informeren via de gratis 'E-mailservice Bekendmakingen'. Meld u gratis aan en ontvang de meest recente lokale en regionale bekendmakingen per e-mail. De nieuwe e-mailservice is zeer gebruiksvrien delijk. In de praktijk werkt de e-mailservice als volgt: u maakt een profiel aan op basis van de postcode waar u woont of waar uw bedrijf is gevestigd. Vervolgens kiest u de straal waar binnen u de bekendmakingen wilt ontvangen. Ook kunt u aangegeven van welke overheden [provincie, waterschappen en gemeenten) u de bekendmakingen wilt ontvangen en als laatste welke type bekendmakingen. Aanmelden kan op de website www.overheid.nl of via de banner rechts onderaan op de ge meentelijke website www.zuidplas.nl. Kijk bij de Digitale Belastingbalie op de website van de gemeente www.zuidplas.nl om uw gegevens over 2009 op te vragen. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Bouwvergunningen Eendendaal 56 (291A EA) !aatsen dakopbouw 1e verdieping achtergevel Kerklaan 2 [2911 AD) 1 jdelijk (9 maanden) oprichten inrichten bouwplaats Bouwvergunningen Hoofdweg-Zuid 42a (2912 EE) Oprichten bedrijfsgebouw (1e fase) Parallelweg-Zuid 179 (2914 LE) Wijzigen gevel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift mdienen Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: [0180) 330 488 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening Van Beethovenlaan Tijdelijk (maximaal 1 jaar) oprichten inrich ten bouwplaats RECTIFICATIE In de gemeentelijk publicaties van 10 februari 2010 is abusievelijk vermeld onder verleende ontheffingen en bouwvergunningen dat artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening van toepassing is bij: Klein Hitland 4-6 [2911 BR) Tijdelijk (maximaal 1 jaar) oprichten inrich ten bouwplaats Dit moet zijn artikel 3.22 van de Wet ruimte lijke ordening Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488 Meldingen op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Een bedrijf kan volstaan met een melding van de wijziging van activiteiten wanneer die binnen de bestaande vergunning passen. Een wijziging van de vergunning is dan niet nodig. Tankstation Van Reeuwijk: afname van het opslagvolume van de tanks en een naams wijziging van de vergunninghouder (wordt Kuwait Petroleum Nederland b.v.) op het perceel Prins Alexanderlaan 38, 2912 AM Nieuwerkerk aan den IJssel. Vente Veevoeder B.V. de vervanging van een handmatig verrijdbare weegschaal door een gesloten bakweger op het perceel 's Gravenweg 310-312, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel. Inzage Deze meldingen en de besluiten erop kunt u vanaf 18 februari tot en met 31 maart 2010 inzien, tijdens kantooruren, in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 330 300. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op de website www.milieudienstmiddenholland.nl. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van B&W van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voor lopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieu vergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Stichting Evenement, Van Gennepweg 5, 2914 XJ Nieuwerkerk aan den IJssel voor het opslaan van propaan in een daarvoor bestemde tank.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5