Zuidpias klik dus snel naar onze website gemeente WEEK WWW. hartvanholland-online.m HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLASl 17 FEBRUARI 2010 Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders hebben besloten om: Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Wet Milieubeheer Uitwegvergunning Evenemeritenbeleid vastgesteld Bezwaar op grond van Algemene wet bestuursrecht Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel B.V., Parallelweg Zuid 185, 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veran deren van een hotel-restaurant. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. de eerste parkeerplaats op het parkeer terrein aan de Haakmos 19, ter hoogte van Haakmos 16, Nieuwerkerk aan den IJssel, aan te wijzen en in te richten als een gehandicaptenparkeerplaats. De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kenteken van de auto van de houder van de gehandicap tenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met Josette van Houwelingen, afde ling VROM, tel. (01801 330 300. met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan en een reguliere bouw vergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op het adres 2e Tochtweg 13,2911 LA te Nieuwerkerk aan den IJssel, (RL/2005/152). Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf woensdag 17 februari 2010 gedurende 2 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan Esse/Park Zoom, nader uitgewerkt in "Uitwerkingsplan lil", en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het gedeeltelijk vergroten van een woonge bouw op het perceel Fransezoom 16-18, 2912 GA Nieuwerkerk aan den IJssel (2009/277). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf woensdag 17 februari 2010 gedu rende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijnen van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met Christiaan Rodenburg, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 489. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen De Grutto 13 (2761 SV) Gedeeltelijk oprichten verblijfsruimte boven garage en plaatsen dakkapel De Leeuwerik 29 (2761 SB) Vervangen en vergroten dakkapel voorzijde woning Meldingen op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Een bedrijf kan volstaan met een melding van de wijziging van activiteiten wanneer die binnen de bestaande vergunning passen. Een wijziging van de vergunning is dan niet nodig. Exportslachterij Clazing B.V.: het verplaat sen van de olie-afscheider en chemicaliën- container, splitsing van de kantine in een rokers- en niet rokersruimte, splitsing van de krattenwasruimte in een schone en vuile ruimte, verplaatsing van de acculader, realiseren van een kantine annex was- en kleedruimte, verwijderen van de huisbrand olietank en wijziging van de benaming van diverse bedrijfsruimtes op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. Inzage Deze meldingen en de besluiten erop kunt u vanaf 18 februari tot en met 31 maart 2010 inzien, tijdens kantooruren, in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbe horende stukken, staat ook op de website www.milieudienstmiddenholland.nl. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indie nen bij het college van B&W van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (grif fierecht) betalen. Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Holland West H.O./Holland West Motoren, Bredeweg 118 R, 2761 KB Zevenhuizen voor het oprichten of veranderen van een inrichting voor onderhoud en reparatie van motorfietsen. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Zevenhuizen sectie 02F perceelnummer 501, plaatselijk bekend als Bredeweg te Zevenhuizen onder no. U09.000926 met aanvraagdatum 30-11-2009. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze voor 6 weken ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 17 febru ari 2010. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. GEMEENTE ZUIDPLAS Burgemeester en wethouders maken bekend dat een uitwegvergunning wordt verleend aan: D. Wondergem van Ballast Nedam Infra B.V., Postbus 265, 2770 AG Boskoop, voor een uitweg op de openbare weg vanaf het perceel van Van der Spek, kadasternummer De burgemeester van Zuidpias maakt bekend dat: op 8 februari 2010 het 'Evenementenbeleid gemeente Zuidpias' is vastgesteld. Deze beleidsregel treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. Het beleid ligt ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een afschrift van het beleid is tegen betaling van leges te verkrijgen. Ook is het beleid te raadplegen op de website, www.zuidplas.nl Heeft u als belanghebbende bezwaren tegen een verleende vergunning? Tegen het besluit kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van verzending/uitreiking hiervan een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Het bezwaarschrift moet gemotiveerd en ondertekend zijn. Heeft u een bezwaarschrift ingediend en meent u dat de betrokken belangen zo zwaar wegen dat u de beslissing hierop niet kunt afwachten? In dat geval geeft de Algemene wet bestuursrecht u de moge lijkheid om een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. Hiervoor moet u griffierecht betalen, waarover u bericht krijgt van de griffier. klikken mag

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6