Naast mobiele service nu ook fietsklaar.nl winkel Voedselactie Win ook een weekend weg HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 24 FEBRUARI 2010 15 - Open dag webwinkel nEGRAAF Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Ze hadden gehoopt dat hun bedrijf succesvol zou zijn, maar r~~ dit hadden Benno en Tanja Schurink niet verwacht. Minder dan twee jaar nadat ze begonnen zijn met hun mobiele fietsenservice Fietsklaar.nl, zijn ze al toe aan een nieuwe uitdaging; een eigen fietsenwinkel met werkplaats in het centrum van Zevenhuizen. Via de winkel kunnen ze bijna elke nieuwe «t fiets leveren van bekende merken zoals Batavus, Sparta, BSP, Puch en Cor tina. Daarnaast verkoopt de winkel tweedehands- en kinderfietsen. L De details van deze acties zijn te vinden in de advertentie van fiets- klaar.nl op 3 maart in deze krant. De winkel is voorlopig geopend op dinsdag, woensdag en donderdag van 8.30 tot 12.00 uur, op vrijdag van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 16.30 uur Voor meer informatie: www.fietsklaar.nl Door Marlonneke Willemsen Benno heeft altijd de droom gehad een eigen fietsenwinkel te hebben, maar toch was deze stap volgens Tanja niet echt gepland. "De ver koop van fietsen is eigenlijk uit de mobiele service voortgevloeid. Als bleek dat er veel aan een fiets ge repareerd moest worden, kregen we al snel de vraag of we niet voor een nieuwe fiets konden zorgen. We zijn eerst begonnen in een pand aan de 1e Tochtweg, maar daar zat een trap in, waar we de fietsen steeds op en af moesten dragen. De eige naar van ons nieuwe pand aan de Lange Zijde 9a zag dit en vroeg of deze ruimte niet een betere oplos sing voor ons zou zijn. Daar zeiden we natuurlijk geen nee tegen. Onze Janet de Graaf, één van de direc teuren van dit bedrijf in Moerkapelie vertelt: "Wij krijgen regelmatig van onze relaties de vraag hoe het met hun huis gesteld is. Juist in deze tijd nieuwe winkel ligt centraal in het dorp en is onder andere te bereiken via het parkeerterrein bij de C1000. We zijn er dus heel blij mee." De komst van de winkel heeft vol gens Benno geen invloed op de mo biele service. "Daar gaan we gewoon op dezelfde manier mee door, want dat is ook echt onze kracht. Fiets- klaar.nl komt bij de mensen thuis de fietsen repareren. Ze hoeven dus niet meer de deur uit en worden zeer snel geholpen. Bij ons staat de klant dan ook centraal. We vinden dat de mensen zo snel mogelijk ge holpen moeten worden, maar we geven mensen ook een passend advies. De klanten moeten tevreden de deur uit gaan. Dat is belangrijker dan even snel geld verdienen." waarin sommige mensen weten dat ze iets voorzichtiger geld uit moeten geven, wil men in kunnen schatten of er nog onkostenposten aanko men. Om een voorbeeld te noemen: De nieuwe winkel van Fietsklaar.nl gaat op 6 maart officieel open. Er worden op deze dag activiteiten voor kinderen georganiseerd en er zijn leuke acties, zoals een loterij. iemand wilde voordat hij een grote en iange reis ging boeken weten of zijn dak binnen een jaar vernieuwd moest worden. Maar ook hebben wij te maken met mensen die een plan ning van de kosten willen maken voor de komende jaren. Zo is bij ons het idee ontstaan om de woning- check aan alle huiseigenaren aan te bieden. Hiermee kun je ook ergere schade (en dus hogere kosten) in de toekomst voorkomen." Een gouden idee, ook voor mensen die op termijn hun huis willen verko pen. Immers, een goed onderhouden huis verkoopt sneller en tegen een hogere prijs. Binnenkort ook voor u Op dit moment hebben alleen de bewoners van Moerkapelie de uit nodiging voor de woningcheck ontvangen. Huiseigenaren van de omringende gemeenten vinden binnenkort een deurhanger (mo del hotelkamer) aan de deurknop. Daarin wordt het nieuwe product toegelicht en uitgelegd hoe je één van de weekenden weg kan winnen. Het enige watje daar overigens voor hoeft te doen is de antwoordkaart in te vullen en terug te sturen. Dan maak je automatisch kans. Wie niet op de bezorging van de deurhanger wil wachten kan deze alvast aanvra gen op 079-5931240 of via info@ bouwbedrijfdegraaf.ni. Voor de prijs hoeft u het niet te laten Bouwbedrijf De Graaf ziet dit nieuwe product vooral als service. De prijs (99,- inclusief BTW) is daarom laag. De deskundige medewerkers on derwerpen daarvoor de woning aan een grondige inspectie aan de hand van een uitgebreide checklist. Ook wordt uw woning natuurlijk gecon troleerd op inbraakgevoeligheid. Het resultaat is, als u dat wilt, een opgave van de te verwachte kosten in de toekomst. Waddinxveen - Curves vraagt vrouwen mee te doen aan de jaar lijkse Curves Voedselactie, die 1 maart begint. Een maand lang worden bij Curves houdbare levensmiddelen ingeza meld. De Waddinxveense Curves werkt samen met Alphen aan den Rijn en zal het gedoneerde voedsel schenken aan Care for Family, de Alphense Voedselbank en het Leger dés Heils. "Huidige leden worden gestimu leerd voedsel te doneren, waarmee ze een leuke boodschappentas kunnen verdienen", aldus Jean- nette van der Loo, eigenaresse van Curves. "Ook niet-leden kunnen voedsei doneren. Ben je nog geen lid en breng je tussen 1 en 14 maart een boodschappentas met voedsel naar onze club, dan kun je gratis lid worden. Curves in Waddixveen is te vinden aan de Noordkade 74. Moordrecht - Kinderkleding.nl houdt zaterdag 27 februari een open dag. ledereen die nieuws gierig is, kan tussen 10.00 uur en 15.00 uur een kijkje nemen achter de schermen van de webwinkel aan de Zuidbaan 509, op het Gouwe park. Behalve ontdekken hoe het allemaal werkt bij het bestellen van kinderkleding kan ook de nieuwe voorjaarscollectie gekeurd worden. Moerkapelle/Regio - De heer en mevrouw Van der Pol mogen op kosten van i Bouwbedrijf de Graaf een weekend gaan genieten in een hotel. Zij wonnen dit met de actie 'Geef uw woning een uitgebreide check en win zelf een ho telcheque'. Zolang de actie loopt trekt een onschuldige hand elke macnd i een prijswinnaar uit de aanmeldingen voor de woningcheck. Maar de wo ningcheck, wat is dat eigenlijk 'rBUXMin M20, 2752 «C Moc.kap» Tttetoof» 079 593 12 40 intoUtwu*HbtdriiM«qtMf www boMwb«<Jri rat «1 De prijswinnaars de heer en mevrouw Van der Pol, Ben Luiten die de woningcheck uitvoert en Janet de Graaf.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 15