VAN RIJK Enthousiaste bezorgers Partij van de Arbeid Goede beloning!!! voor de wijk Dorrestein in Nieuwerkerk aan den IJssel IVTTTV -AAAAi p.ovm.te holland Zuid VERSPREIDING Van Rijk Verspreiding is op zoek naar AAAAAj AAAAAAi "ZUIDH0LLAND \AAAAAKKi www.waddinxveen.pvda.n! HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 24 FEBRUARI 2010 Kennisgeving beschikking Wet bodembescherming Onderwerp Inzage Bezwaar Inlichtingen Voor meer informatie Max van Rijk: 06 - 22 22 34 59 Wilt u dat inwoners van Waddinxveen mee kunnen denken, praten en beslissen over belangrijke besluiten in de gemeente? Blijf op 3 maart niet thuis maar kies Partij van de Arbeid www.waddinxveen.pvda.nl "Zondagsrust is een must"daar stem ik helemaal mee in. Naam: Adres: Woonplaats:. Stuur deze bon op naar: Van Rijk Verspreiding Staringlaan 17d - 2741 GC Waddinxveen www.kiespcw.nl Kennisgeving Besluit uniforme saneringen Categorie immobiel Wet bodembescherming Onderwerp Inspraak Inlichtingen Vier jaar geleden stemden 2741 Waddinxveners tijdens de gemeenteraadsverkiezing op de PvdA, waardoor de partij met een grote fractie en een plaats in het college, invloed kon uitoefenen om punten uit het verkiezingsprogramma 2006 te realiseren. Dat is gelukt, want: het project Leefbare Wijken geeft bewoners meer invloed het lokale arbeidsmarktproject LAMP helpt mensen op weg naar werk het Gouwebad de Sniep blijft behouden Op basis van dit succes wil de Partij van de Arbeid in de nieuwe raadsperiode doorgaan met het realiseren van zaken, die in Waddinxveen aan de orde zijn, zoals: bouwen van woningen voor starters en senioren realiseren van voorzieningen voor jongeren zorgen voor veiligheid in de wijken Uw steun is hard nodig! Blijf dus op 3 maart niet thuis en laat u leiden door de Waddinxveense situatie bij het uitbrengen van uw stem Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij met het evaluatieverslag van de uitgevoerde bodemsanering voor de locatie Dorpsstraat 29 te Moerkapelle in de gemeente Zuidpias hebben ingestemd. U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf heden gedurende zes weken op de volgende plaatsen inzien: gemeentesecretarie, bij de Receptie, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den ijssel, openingstijden tijdens kantooruren en op dinsdag tot 22.00 uur, telefoon (0180) 33 03 00: leeszaal van het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, openingstijden maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur, telefoon (070) 441 64 82. Belanghebbende(n) kunnen bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen tegen dit besluit Dit moet geschieden binnen zes weken na de dag van de dagtekening van het besluit, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van enveloppe en bezwaarschrift Dit bezwaar dient te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Wij wijzen er op dat de termijn voor het indienen van een bezwaar mogelijk niet geheel samenloopt met de termijn voor het ter inzage leggen. Een bezwaar dient echter ingediend te worden binnen de daarvoor in de beschikking aangegeven termijn. Tevens kan een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 7t 87. Deze locatie en procedure zijn geregistreerd onder code ZH166609032 B50. Protestantse Combinatie Waddinxveen Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 25 januari 2010 van Restaurant El Caballero te Waddinxveen een melding ontvangen ingevolge artikel 39b van de Wet bodembescherming. Het betreft het voornemen om verontreinigde grond te saneren op de locatie Zuidkade 3 te Waddinxveen. De melding zal door Gedeputeerde Staten worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescherming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen, waarna zij de melder binnen 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk zullen berichten of deze in overeenstemming is met hier voor genoemde regelgeving. Indien dat het geval is, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ont vangst van de melding aanvangen met de sanering. De schriftelijke mededeling van Gedeputeerde Staten is geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb); zodoende is geen bezwaar en/of beroep mogelijk. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingaipunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code ZH062709538 B95. Nadere informatie over het Besluit en de Regeling uniforme saneringen (BUS) kunt u ook vinden op de site van www.vrom.nl/bus.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 24