Hofplein L t Open les theaterschool Avond4daagse zoekt vrijwilligers Milieuvriendelijk hout Boskoop Voedselactie Thijs Maas in Isala Koninginnedag Opmars Bouwmeester Onderhoud en reparaties van alle merken ook voor uw lease 'M' BOVAG auto Jeugdtheater APK keuring. Airco, Service Accu's, (sport) velgen (winter) banden se HART VAN HOLLAND REGIO 24 FEBRUARI 2010 25 school Sjoelen Voorjaarscoricert Concordia Zakkenrollers aangehouden ZONDAG 28 FEBRUARI Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Jeugdtheaterschool Nesselande houdt zaterdag 6 maart een open lesdag voor geïnteresseer den tussen de zes en 26jaar oud. Tijdens een open les op de theater school kan worden kennisgemaakt met de docenten en kunnen de lessen in spel en dans worden ervaren. De open lesdag is van 12.30 uur tot 14.00 uur voor leerlingen van de ba sisschool, van 14.00 uur tot 15.30 uur mogen leerlingen van de mid delbare school en andere nieuwsgie rigen ontdekken of theater wat voor hen is. Jeugdtheaterschool Nesselande is te vinden in het gebouw Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hof- fstraat 10. Voor meer informatie en inschrijven: www.jeugdtheaterhofplein.nl. Nesselande - De leden van de huidige organisatie van de Avond4daagse in Nesselande zijn dringend opzoek naar mensen die de nieuwe organisatie voor dit evenement willen vormen. Om de Avond4daagse dit jaar te kun nen laten plaatsvinden zal op korte termijn een nieuwe organisatie moe ten worden opgericht. De vergun ningaanvraag voor de routes moet Boskoop - Het gemeentehuis van Boskoop heefteen etalage waarin een veel heid aan houtproducten met het FSC-keurmerk (Forest Stewardship Council) worden getoond. Het FSC-keurmerk geeft zekerheid dat hout afkomstig is uit goed beheerd bos. De gemeente Boskoop is sinds 2006 convenantpartner van FSC Nederland en is binnen Nederland een voorloper op het gebied van duur zaam inkopen van FSC-hout. Gemeente Boskoop staat volledig achter de principes van FSC waarbij bossen op een verantwoorde wijze worden beheerd met aandacht voor milieu-ecologsiche, sociale en eco nomische aspecten. De gemeente be vordert het gebruik van goed hout op diverse manieren. Zo is in 2006 een convenant afgesloten met FSC Ne derland, waarin onder andere staat dat de gemeente in al haar grond-, weg- en waterbouwprojecten FSC- gecertificeerd hout zal toepassen. Ook is het sinds 2009 verplicht voor aannemers om bij woningbouwpro jecten FSC-gecertificeerd hout te ge bruiken. Daarnaast is al het gemeen telijke papier FSC-gecertificeerd. Wethouder van milieu De Jager: "Flet feit dat FSC staat voor ecologisch en sociaal verantwoord bosbeheer past goed bij het groene en sociale karak ter van onze gemeente. Als gemeente willen wij er zeker van zijn dat er geen bossen verloren gaan door de recon structie van wegen en de bouw van huizen in Boskoop.", aldus wethouder van milieu Han de Jager. Een maand lang worden bij Curves houdbare levensmiddelen ingeza meld. De Waddinxveense Curves werkt samen met Alphen aan den Rijn en zal het gedoneerde voedsel schenken aan Care for Family, de Al- phenseVoedselbank en het Leger des Heils. Huidige leden worden gestimuleerd voedsel te doneren, waarmee ze een Capelle aan den IJssel - In 2007 deed Thijs Maas mee aan het Amsterdams Kleinkunst Festival. FHij won daar zo wel het concours om de Wim Son- "eveldprijs als de Publieksprijs met het programma 'Wondermens'. Thijs Maas iaat ons zijn werkelijkheid ge- 'oven en bewijst daarmee een groot talent te zijn.' (Juryrapport concours om de Wim Sonneveldprijs 2007). Sinds 2009 toert hij met de voor stelling ÉÉN. Een show waar de re eensenten geen genoeg van krijgen. Nederland heeft er een fantastische cabaretier bij: Thijs Maas. ÉÉN is binnenkort worden ingediend. Na tuurlijk hoeft de nieuwe organisatie het wiel niet opnieuw uit te vinden. Avond4daagse Nesselande beschikt over een website, een draaiboek, een uitgebreid vrijwilligers-, route- en sponsorbestand. Belangstellenden kunne zich voor 25 februari aanmelden op info@avond- 4daagsenesselande.nl. Nesselande - Koninginnedag in Nes selande wordt dit jaar gevierd op het Maltaplein met een braderie, kleed- jesmarkt en attracties voor jong en oud. Voor ondernemers uit Nesselande en omgeving zijn er kramen te huur. De kosten voor een marktkraam van vijf bij twee meter bedragen 33 euro voor de hele dag. Er kan ook een standplaats worden gehuurd voor 22,50 euro. Net als vorig jaar kunnen ook sport en vrijetijdsverenigingen hun ac tiviteiten promoten deze dag. Wie hierover ideeën heeft kan mailen naaroranjefestiva!@nesseweb.nl. Meer informatie: www.oranjefesti- valnesselande.nl. Waddinxveen - Curves vraagt vrouwen mee te doen aan de jaarlijkse Curves Voedselactie, die 1 maart begint. Waddinxveen - De Waddinxveense sjoeler Frans Bouwmeester blijkt hal verwege de competitie nog steeds onverslaanbaar. Door zijn winst met 1370 punten is hij de leider van het klassement Kees Kuiper, die 1363 punten scoorde, wat dichter gena derd. Jan Kersbergen, uitkomend in de B- klasse, vergrootte zijn afstand op de concurrentie met een score van 1349. Flet algemeen klassement in de A- klasse ziet er als volgt uit: 1. Kees Kuipers met 135.767 punten gemid deld leuke boodschappentas kunnen ver dienen", aldus Jeannette van der Loo, eigenaresse van Curves. "Ook niet- leden kunnen voedsel doneren. Ben je nog geen lid en breng je tussen 1 en 14 maart een boodschappentas met voedsel naar onze club, dan kun je gratis lid worden. Curves in Waddixveen is te vinden aan de Noordkade 74. Boskoop - De Christelijke Muziek vereniging Concordia Boskoop geeft vrijdag 5 maart een voorjaarsconcert. Dit jaar is een thema verbonden aan het concert, namelijk een muzikale reis door de geschiedenis van Ame rika. Flet concert begint om 20.00 uur en is in het Plantarium-gebouw aan de Italiëlaan 4 (ITC-terrein). De toe gang is gratis. Waddinxveen - De politie heeft maan dagmiddag, 22 februari, vier jongens uit Waddinxveen van 15 (twee jon gens]), 16 en 17 jaar aangehouden op verdenking van zakkenrollerij. Een 22-jarige Bodegraver sprak agen ten aan nadat de vier hem op de Ger stakker hinderlijk hadden gevolgd en in zijn broekzak hadden gevoeld. Toen de jongens waren doorgelopen, heeft hij zijn broekzak gecheckt en merkte hij dat hij tien euro miste. De jongens werden op het Zuidpiashof aange houden. werkelijk overrompelend goed.' (De Telegraaf) 'Glanzend debuut' (Trouw). 'Thijs Maas is zonder meer een talent met authenticiteit en een eigen stijl.' (AD) Een cabarettalent dat u gezien moet hebben. Thijs Maas is zaterdag 27 februari te zien in het Isala Theater - 20.30 uur - Luc Lutz Zaal - entree: 18,- euro, pashouders 16,50 euro. Flet Isala Theater is te vinden aan het Stadsplein 5 in Capelle aan den IJssel. Voor meer informatie: www.isalathe- ater.nl Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ds. C.M. van Loon (Vie ring Avondmaal). 2. Frans Bouwmeester met 132.143 punten gemiddeld. 3. Tine Lutgenaorff met 130.433 punten gemiddeld. Algemeen klassement B- tot E-klas- se: 1. Jan Kersbergen met een gemid delde van 128.620 2. Cor van Herk met 119.075 punten gemiddeld 3. Gerrie Koppenaal met een gemid delde van 107.225. Door het slechte weer werd de acht ste ronde afgelast; deze wordt 7 april ingehaald. Jaap Findhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 25