Telefoon (0172) 21 21 22 Dieren Centrale Nederland x hArkes ca 't x/eCd Vlinders en rupsen Stichting Dier Retour O nnP Meer geld voor jeugdzorg GEEF WENSEN DE RUIMTE H.E. van der Hammen "■'"TrTwrfT mmuammwumm HART VAN HOLLAND FAMILIE 24 FEBRUARI 2010 27 'De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deuteronomium 33 27 Na een leven van toewijding en zorg voor zijn gezin is vredig ingesla pen mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en opa Maarten den Hollander in de leeftijd van 85 jaar. Leunie den Hollander-van der Sar Johan en Sandrina Nico en Sabine Maxime, Babette Marianne en Hans Maaike, Ruben, Lucas André en Helma Lara, Tessa, Elza Alette en Harmen Lisanne, Mathilde, Mart Jan, Guido 22 februari 2010 Wollefoppenweg 27A 3059 LG Rotterdam Geen bloemen. Maarten is thuis, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren vrijdag 26 februari van 12.45 tot 13.30 uur in het Hervomd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen, waarna om 13.45 uur de dienst van Woord en gebed gehouden zal worden in de Dorpskerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Zevenhuizen, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Aankomst begraafplaats circa 14.45 uur. Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 voor uw begrafenis m y X i Begrafenissen Persoonlijke zorg info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING da<Fën"nacht Als het om vertrouwen en eerbied gaat! HART VAN HOLLAND Bezoekadres: j-ss Uitvaartverzorging lv"V van den Bogerd Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Malze-Koch Marian v.d. Bogerd' Vermist Kater, zwart, witte bef, sokken en snuit, is gechipt, Tesselsehadeiaan, Waddinxveen. Poes, cypers, wit op buik en in snuit, Crocusstraat, Moordrecht. Poes, cypers, zonder wit, Van der Duynlaan, Zevenhuizen. Kater, zwart, witte sokken voor, kou sen achter en wit op borst en in snuit, halsband blauw koker, Burg. Colijn- straat, Boskoop. Kater, rood, licht van kleur, witte Kousen, borst en neus, op schouder wit vlekje, jong, is gechipt, Kon. Wil- heiminastraat, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, cypers, witte bef, poten en buik, is gechipt, halsband blauw bel en penning met fout adres, Lelieveld, Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Peu, stabij, zwart-wit, halsband bruin, Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit - Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen JjUT www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Vakkundigheid in thuis opbaren Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Heemskerkstraat 16 2665AKBIeiswijk 0800- 337 24 33 Gouda - De KNNV, Vereniging voor Veldbiologie in Gouda en omgeving, organiseert voor woensdag 24 febru ari om 20.00 uur in het Natuurcen- trum aan het Heempad een lezing over vlinders en rupsen. De lezing wordt verzorgd door Huig Bouter, die al vele jaren zowel dag- als nacht vlinders fotografeert. Tijdens deze avond zal hij ook de rupsen laten zien waaruit de vlinders zich ontpoppen. Het Heempad is te vinden achter de Prinses Sophieflat aan de Ridder van Catsweg. De toegang is vrij. Voor meer informatie: 0182-618037. Gouwe Bos, Waddinxveen. Kater, grijs, Abr. Kroeseweg, Wad dinxveen. Poes, cypers, witte bef, voeten, buik en neus, flinke kat, is gechipt, Snijdel- wijk, Boskoop. Kater, rood, witte buik, poten, borst, snuit en wit in hals, Goudserijweg, Boskoop. Kater, cypers, witte kousen, Kor- tenoord, Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, cypers, met veel wit, Hoogeve- nenweg, Nieuwerkerk ad IJssel. Konijn, wildkleur, Burg. Colijnstraat, Boskoop. Konijn, bruin-grijs, licht van kleur, pluimpjes op kop, witte neusdop, Burg. Brandtstraat, Moordrecht. Grasparkiet, groen-blauw, geel op kop, mist nagel, tam, Mozartlaan, Waddinxveen. Voor gratis registratie en informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale. nl. Vermist Wit konijn met bruine vlekken, Franse Hangoor, groot konijn, De Bonk Ze venhuizen; Lapjespoes, witte poten, bef, borst, buik, neus, kleine poes, één jaar oud, Klutendreef Moordrecht; Gecastreerde rode kater, witte kou sen voor, poten achter, bef, masker, op rechterschouder wit vlekje, ge chipt, tien maanden oud, Koningin Wilhelminastraat, Nieuwerkerk. Gevonden Ongecastreerde wit met cyperse kater, erg wild, Hoogenveenenweg Nieuwerkerk; Ongecastreerde rode kater, witte onderkant, zijkanten, driehoek in gezicht, kraag, bef, loopt circa een maand rond op de Goudse Rijweg Boskoop; Bruin konijn met staande oren, Hoofdweg Nieuwerkerk; Wit met bruine Jack Russel, heeft een zakdoek om en een half oor, reu, ge chipt, gevonden op de dijk van Moor drecht; Ongecastreerde rode kater, witte voetjes, bef, geringde staart, Biezen Boskoop; Cyperse kater, witte bef, poten, met links aan de achterkant donkere vlek jes. Kortenoord, Nieuwerkerk; Bruin konijn, Burgemeester Colijn straat Boskoop; Cyperse kat, witte voetjes, bef, neus, buik, grote kat, gechipt, genaamd Sylvester? Snijdelwijk Boskoop. Voor meer informatie: 0184-661509 of www.dierretour.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@nart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - De provincie Zuid-Holland heeft voor 2010 vijf miljoen euro meer begroot aan jeugdbeleid en jeugdzorg. Het totaalbedrag voor deze thema's komt hiermee op 144 miljoen euro. De 'meevaller' komt door een hogere uitkering van het programmaministerie voor Jeugd en Gezin, waarover de provincies en het rijk onlangs afspraken maakten. Met het extra geld kan de provincie meer inzet plegen om de wachttijd voor jongeren verder terug te drin gen. Dit gebeurt bijvoorbeeld door meer 24-uurszorg aan kinderen te bieden in de vorm van gezinshuizen of pleegzorg. Ook zal er meer aanbod worden ontwikkeld voor specifieke doelgroepen zoals tienermoeders. Als de vraag naar de jeugdzorg in 2010 stabiel blijft is de verwachting dat de wachttijd voor jeugdzorg ver der wordt teruggebracht van negen weken op dit moment naar zeven weken aan het eind van het jaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 27