Zuidpias Ophaalronde klein chemisch afval in Moordrecht Inspraak uitbreiding blauwe zone Doortocht Vrijgekomen huurwoningen gemeente Zaterdag 27 februari komt de chemokar weer langs Advies radiopakket 2010 Programmaraad ABCNZ De Doortocht afgesloten WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS] 24 FEBRUARI 2010 \1 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Zienswijze(n) Bij deze krant ontvangt u een geel plastic tasje. Deze is bestemd voor uw klein chemisch afval. Denk bijvoorbeeld aan oude batterijen, afgewerkte olie en terpentijn. Ook spaarlampen moeten bij het klein chemisch afval. Op het gele tasje staat een lijst voorbeelden van wat wel en niet bij het kca hoort. U kunt het tasje vervolgens zater dag 27 februari inleveren bij de chemokar. Hieronder is aangege ven, waar de chemokar zaterdag komt te staan en hoe laat. Als u vragen heeft, kunt u terecht bij de chauffeur van de chemokar of bij de medewerkers van de afdeling openbare werken. De volgende keer dat de chemokar weer langs komt staat op de afvalkatender Moordrecht. Tijd 08.30 - 09.00 uur 09.10 - 09.40 uur 09.50 - 10.20 uur 10.30 - 11.00 uur 11.10 - 11.40 uur 11.50 - 12.20 uur Plaats Leliestraat nabij de St. Jozefschool Prins Bernhardstraat/Oranjelaan De Smidse Land voor Water/Reigerdreef (bij glasbak) Weidezoom/Baggelaar Meester Lallemanstraat/Troelstrastraat Burgemeester en wethouders hebben op 16 februari 2010 beslo ten om de inspraakverordening toe te passen op een mogelijke uitbreiding van de blauwe zone, conform de eerder vastgestelde beleidsregels, met de parkeer plaatsen die gesitueerd zijn aan de Doortocht in Nieuwerkerk aan den IJssel. In het kader van de inspraak liggen de stukken vanaf 25 februari 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1. De stukken zijn ook in te zien op de website van de gemeente, www.zuidplas.nl. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden mondeling of schriftelijk hun zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Schriftelijke reacties kunnen gestuurd worden naar postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Op woensdag 31 maart 2010 vindt een inloopbijeenkomst plaats in het raadhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, waar u de plannen kunt inzien. De inloopbijeenkomst start om 17-00 uur en duurt tot 20.00 uur. Tijdens deze bijeenkomst kunt u zowel mondeling als schrif telijk uw zienswijze kenbaar maken. De enige mogelijkheid om mondelinge zienswijzen kenbaar te maken is tijdens deze inloopbijeenkomst. In de vergadering op woensdag 3 februari 2010 heeft de Programmaraad ABCNZ zijn definitief advies aan kabel exploitant Ziggo inzake het radiopakket 2010 samengesteld. 1 Radio 1 10 BBC Radio 3 19 Classic FM 2 Radio 2 11 BBC World Service 20 Efteling Radio 3 Radio 3FM 12 WDR 3 21 Radio 10 Gold 4 Radio 4 13 WDR 4 22 Radio 538 5 Radio 5 14 Radio France International 23 Sky Radio 6 Radio Rijnmond resp. West 15 Arrow Classic Rock 24 Radio Veronica 7 Lokale Omroep 16 Arrow Jazz FM 25 100% NL 8 VRT Radio 1 17 BNR Nieuwsradio 9 VRT Radio Klara 18 Kink FM De programmaraad BCNZ (Alblasserdam, Bergschenhoek, Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen-Moerkapelle) is medio april 2004 ingesteld door de gemeenteraden van de vier aangesloten gemeenten en heeft de taak om binnen de beperkte mogelijkheden een zo pluriform mogelijk pakket van radio- en tv-zenders samen te stellen voor degenen die op de kabel zijn aangesloten. Medio 2008 heeft Alblasserdam zich daarbij aangesloten. Het huidige pakket radiokanalen is in deze gemeenten uniform, uiteraard met uitzondering van de lokale must carry zender. Meer informatie vindt u op de website www.programmaraadbcnz.nl. Vanaf maandag 1 maart 2010 zal de Doortocht in Nieuwerkerk aan den IJssel afgesloten zijn voor doorgaand verkeer. De reden hiervan is het herinrichten van de Doortocht vanaf de onderdoor gang van. de spoorbaan tot aan de aansluiting met de Zuidplaslaan Ihoek politiebureau). Parkeerplaatsen achter Saffier bereikbaar De parkeerplaatsen aan de achterzijde van de Saffier (Kleinpolderlaan 4) blijven bereik baar via de Kleinpolderlaan. Duur van het werk De verwachting is dat de werkzaamheden ongeveer 2 a 3 maanden duren. Uiteraard is dit mede afhankelijk van het weer. Het werk wordt in twee fases worden uitgevoerd: fase 1 vanaf het spoor tot de doorgang naar het Raadhuisplein (voor fietsers en voetgangers) fase 2 vanaf de doorgang naar het Raadhuisplein tot aan de aansluiting met de Zuidplaslaan. Contact Voorvragen kunt u contact opnemen met projectbegeleider Adri Dekker. Hij is bereikbaar op tel. (0180) 639 635. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een ver keerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Dokter Van Westendorplaan 4 Moordrecht 2- kamer etagewoning (portiekflat zonder lift, 1e etage) Beschikbaar per 2-03-2010 Huur €352,67 Voorwaarden: Maximum bruto jaarinkomen O 20.975, Maximaal 1 persoon tot 27 jaar Dokter Van Westendorplaan 30 Moordrecht 2- kamer etagewoning (portiekflat zonder lift, 1e etage) Beschikbaar per 5-03-2010 Huur €352,67 Voorwaarden: Maximum bruto jaarinkomen D 20.975, Maximaal! persoon tot 23 jaar Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00. Uw inschrijving moet 1 maart vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenver klaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het Inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias en wilt u toch reageren op een woning in Moordrecht. Mocht u in een huurwoning wonen, dan is een huurdersverklaring van de verhuurder noodzakelijk. met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Zuidpias Noord en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het oprichten van een woning op het adres Noordelijke Dwarsweg 124, 2761 GD te Zevenhuizen (BR/2009/0046). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken lig gen vanaf 24 februari 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 488.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6