1 mega mm 'Snuffelmarkt Veilinghallen Flora Holland Bleiswijk De mond vol van snert en ijs Oud-wethouder Ron Gast: "Ik moet even afkicken" NEFIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. 400 stands (bomvol) info: 0492-5254B3 Oefenen en uitrukken Talkshow met Kom in de kas Giph komt naar Voetbal en core business tandenklapperende onderwerpen Moordrecht graffitimuren UW DROOMHUIS! Alpine skiën Vierde plaats voor Naomi Bakkeren Dialezing over glastuinbouw j Zie onze advertentie in deze krant op pagina 6 OVERAL EN ALTIJD: WWW.HARTVANHOLLAND-ONLINE.NL Si HART VAN HOLLAND Pagina 3 Pagina 11 Pagina 17 Pagina 21 Pagina 25 Goudmos 144 te Nieuwerkerk aan den IJssel Luxe 3-kamer appartement met groot zonnig balkon rrrx Vraagprijs 174.500,= k.k. ABS Noordkade 24 Idinxveen - Tel. 0182 - 61 25 88 E-mailproblemen Door internetproblemen afge lopen weekend, hebben wij niet alle e-mails ontvangen. Het kan dus zijn dat uw bericht deze week niet in Hart van Holland verschijnt, omdat er op de digi tale snelweg iets mis is gegaan. Excuses voor het ongemak. Schladming/Zevenhuizen - De 9-jarige Naomi Bakkeren is vorige week vrijdag op de Nederlandse Jeugdkampioenschappen in het Oostenrijkse Schladming op een vierde plaats geëindigd op het on derdeel slalom in haar leeftijdsca tegorie aspiranten 2. Naomi stond na de eerste run nog op de vijfde plaats, maar wist, ondanks de re gen en de sneeuw, toch nog een plaatsje op te schuiven. Nieuwerkerk aan den IJssel - De christelijk maatschappelijke vrou wenbeweging Passage houdt don derdag 11 maart een avond in het thema 'Glastuinbouw vroeger en nu'. Aan de hand van dia's wordt de tijd van vroeger in beeld gebracht door mevrouw A.Visser. Bovendien worden er via de ou derwetse veilingklok plantjes ver kocht. De avond vindt plaats in het Her vormd Centrum aan de J.A. Beye- rinkstraat en begint om 20.00 uur. Vanaf 19.45 uur is er inloop met koffie. Zowel leden als niet-leden zijn van harte wekom. Voor ver voer kan men bellen naar Corrie van den Herik, telefoon 312664. Zevenhuizen - Een onderzoek van het RIVM uit 2006 concludeerde dat één op de vijf Zevenhuizenaren zwaar alcoholgebruiker zou zijn. Gezien de bomvolle pub van dorps huis Swanla rond het middaguur op zondag 28 februari komt dit resul taat niet uit de lucht vallen. De aan wezigen kwamen echter niet voor een neut maar voor de eerste editie in 2010 van talkshow De Mond Vol. Geen doorgewinterde drankbakken dus, maar rode neuzen waren er veelvuldig... Lees verder op pagina 11 Moordrecht-Ron Gast weet zich het moment dat hij wethouder werd in Moor drecht nog goed te herinneren. "Het was tijdens de raadsvergadering op 28 no vember 2000 dat ik werd benoemd. Ik weet het nog goed want het was op de verjaardag van mijn dochter. De vergadering duurde en duurde maar en uit eindelijk werd ik na middernacht benoemd tot wethouder,vertelt Gast. Na ne gen jaar wethouder te zijn geweest, is Ron Gast sinds de komst van de nieuwe gemeente Zuidpias dit jaar wethouder af. Maar er is nieuws: Gast is kandidaat wethouder in Bernisse. Door Natasha Qualm Als dank voor zijn jarenlange inzet voor de Moordrechtse gemeenschap ontving Gast eerst echter uit handen van oud-burgemeester Huub van der Meer afgelopen maand het beeldje 'De Zorgzaamheid'. In 1975 begon Gast als provincieamb tenaar bij het Bureau Natuur van de provincie Zuid-Holland. "Mijn vak gebied is planologie van het buiten gebied. Ik ben altijd gericht op het in stand houden van de natuur. De aarde hebben we niet voor niets gekregen. We hebben als taak om haar goed te beheren. Dit is mijn manier om daar mee bezig te zijn." Gast leerde in zijn functie als provin cieambtenaar naar eigen zeggen veel. "Als ambtenaar loop je mee met ge deputeerden. Als rechterhand van zo'n bestuurder leer je waar het om gaat," aldus de oud-wethouder. "Je leert het vak promoten en niet minder belang rijk: je leert dat je gelijk kan hebben, maar dat dit iets anders is dan gelijk krijgen. In die tijd heb ik geleerd hoe je hetgeen datje weet bij anderen over brengt, zodat je hen kan overtuigen en een breed draagvlak kan creëren." Kennis die hem in de jaren die volgden goed van pas kwam. Lees verder op pagina 21 Ron Gast: "Gelijk hebben is iets anders dan gelijk krijgen. bel: 0180-631206 Zevenhuizen bezoek onze showroom op afspraak. Mekka Wijn en Vers specialiteiten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1