morgarïa 'Alles kan gestoffeerd worden' Jim Abbring wint wedstrijd Veilinghallen vullen zich met mega snuffelmarkt Morgana presenteert haar Hollandse Nieuwe a Geslaagde Olympische Supermarktspelen bij C1000 Wals Feestelijke opening Visser Ft Visser Accountants-Belastingadviseurs HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 3 MAART 2010 29 Meubelstoffeerderij Calypso staat voor duurzaamheid n m ii 1 iA ■4 1 I>) u BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Capelle aan den IJssel - Banken, stoelen, maar ook projecten en interieurs van jachten. "Alles kan gestoffeerd worden", verteltTheo Admiraal eigenaar van stoffeerderij Calypso. En vooral in deze veranderende tijd ziet hij steeds meer mogelijkheden. "Ik zie dat de mensen steeds meer kiezen voor duur zaamheid, waarom zou je tenslotte een mooi meubel weggooien Er is veel ervaring nodig om het specialistische vak van stofferen onder de knie te krijgen. Bij Calypso is ruime ervaring en vakmanschap aanwezig. Het was geen vreemde keuze voor Theo om in de meubels te gaan werken. Hij is met het vak opgegroeid. Achttien jaar geleden begon hij met stoffeerderij Ca lypso. Het bedrijf groeide drie maal uit zijn jasje, waardoor verhuiz ing noodzakelijk werd. Uiteindelijk vond Theo het perfecte pand voor zijn stoffeerderij in Capelle aan den IJssel, waar het bedrijf nog steeds gevestigd is en inmiddels zes mensen werkzaam zijn. Groei Maar Calypso groeit nog steeds door. Rotterdam/Nieuwerkerk aan den IJssel - Jim Abbring, zoon van de Peugeot Specialist, gevestigd aan de Hoofdweg Zuid 12, heeft samen met Edo Slui de eerste prijs gewon nen in een wedstrijd waar creatieve jongeren een filmpje konden instu ren waarmee jongeren aangespoord worden te gaan stemmen. Jim en Edo ontvingen hun prijs uit handen van Quintis Rist. Op diverse plaatsen in Rotterdam is de commercial van Jim en Edo op grote schermen te zien. In de zomer van 2008 is door Admi raal een stoffeerderij overgenomen in Zwartsluis, waardoor Calypso nu uit twee vestigingen bestaat. Door de grote afstand tussen deze twee vestigingen is er de mogelijkheid ontstaan om een groot werkgebied te creëren wat voor stofferen van jachten en projecten gunstig is. In het verleden heeft stoffeerderij Calypso projecten uitgevoerd zoals stoffering van zeilcruiseschip Royal Clipper, zitelementen in het Europ ees Parlement, diverse projecten voor ministeries, VIP-stoelen voor stadion De Kuip en RKC Waalwijk en Hilton-hotel. Stoffeerderij Calypso is gevestigd aan de Cornusbaan 23 in Capelle Aan het werk bij Calypso. aan den IJssel. Voor meer informatie kunt u bellen met 010-4414418 of surfen: www.stoffeerderijcalypso.nl. Bleiswijk - Ruim 400 standhouders bieden op zaterdag 6 en zondag 7 maart hun waren aan in de Vei linghallen van Flora Holland aan de Klappolder 130. Op deze mega snuf felmarkt kan men de meest uiteen lopende spullen vinden; van antiek en curiosa tot speelgoed, kleding, zeldzame boeken en spullen uit grootmoeder's tijd. Op beide dagen is de snuffelmarkt geopend van 9.00 tot 16.30 uur. De toegang bedraagt 4,50 euro; kinderen tot 12 jaar mo gen, onder begeleiding, gratis naar binnen. Voor meer informatie: www.vanaerlebv.nl of 06-53848622. De Morgana-winkelszijn 2010 gestart met een uitgebreide nieuwe collectie ledikanten, boxsprings, matrassen en bed textiel. Deze collectie biedt voor elk wat wils, voor iedere smaak, en vrijwel ieder budget. Interessante kortingen Om de Hollandse Nieuwe te vieren, heeft Morgana een aantal interes sante aanbiedingen op de nieuwe collectie. Zo biedt Morgana 50% korting op de aankoop van een tweede kussen of een tweede dek bed. Ook enkele ledikanten en box springs zijn afgeprijsd. Deze aanbie dingen zijn geldig tot 21 maart. Wereldprimeur Vol trots voegt Morgana een we- reldprimeur aan haar collectie toe, de herinstelbare boxspring van Er- gosleep. Een boxspring die op een unieke manier aan ieder persoonlijk Slaap-DNA® aan te passen is. Daar naast kan elke verstelbare bodem voorzien worden van motoren met radiografische en draadloze bedie ning. Er is zelfs een mogelijkheid tot massage in de boxspring. Deze boxspring kan geleverd worden met d'verse matrassen, zoals pocketve- nngmatrassen, maar ook voor na- tuurlatex. Morgana hanteert drie duidelijke prijslijnen: Basis: Morgana's laagste MEER DAN SLAPEN prijs, Plus: Morgana's beste prijs- kwaliteitverhouding en Exclusief: Morgana's hoogste kwaliteit. Hierdoor kan iedereen binnen zijn eigen budget altijd voor de hoogste kwaliteit kiezen. Morgana, meer dan slapen Morgana is een keten van achttien slaapkamerspeciaalzaken. Morgana biedt een uitgebreide collectie slaap kamermeubelen en slaapcomfort- artikelen onder haar, steeds sterker wordende, eigen merk. Ook een aantal bekende merken heeft een plek in diverse Morgana-winkels. Kernwoorden zijn deskundigheid, klantvriendelijkheid en persoonlijke adviezen. Hiermee onderscheiden deze winkels zich in de markt. Voor meer informatie: Morgana van der Linde, Dorpstraat 38, Waddinx- veen, telefoon 0182-618090 www.morgana-waddinxveen.nl Zevenhuizen - Bij C1000 Wals vonden zaterdag de Olympische Supermarkt spelen plaats. Een dag vol activitei ten voor kinderen. Zij konden zich uitleven op een luchtkussen, touwtje trekken, zich laten schminken, draaie rig worden in de zweefmolen, suiker spinnen eten en, in een speciale tent, tegen elkaar een Wii-game spelen. Al deze activiteiten maakten hongerig, dus de uitgedeelde broodjes hambur ger vonden gretig aftrek. Gouda - Visser Et Visser Accoun tants-Belastingadviseurs opent vrijdag 5 maart haar nieuwe kan toorpand aan de Harderwijkweg 2 in Gouda. In 2002 heeft Visser Et Visser zich in Gouda gevestigd. Deze vestiging groeide snel en door een overname in 2008 breidde het werkgebied verder uit in de regio Moerkapelle. Vanuit de vestiging Moerkapelle werd nauw samenge werkt met de vestiging in Gouda. In november jongstleden was het tijd om een stap verder te gaan en de samenwerking voort te zetten op één locatie. Dat werkt efficiënter en bovendien komen alle specia lismen onder één dak. Die locatie is gevonden aan de Harderwijkweg in Gouda. Een goed bereikbaar en modern kantoor dat we graag la ten zien tijdens ons Open Huis op 5 maart van 16.00 tot 19.00 uur. Het officiële startschot wordt om 17.00 uur gegeven, ledereen is welkom. Visser Et Visser Accountants-Belas tingadviseurs werkt met ruim twee honderd medewerkers vanuit ves tigingen in Barendrecht, Barneveld, Dordrecht, Gouda, Middelharnis en Oud-Beijerland. Vanaf 1 april ook gevestigd in Apeldoorn. iC

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 29