Clips, voor wie er goed uit wil zien en gezien wil worden Het idee is datje als starter niet direct alles nodig hebt. Begin met een zakelijke rekening. Kies een Ondernemerspakket op maat. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 3 MAART 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Als startende ondernemer is uw belangrijkste zorg het binnenhalen van werk. Logisch dat u in deze fase minder aandacht heeft voor overige zaken. Daarom kan de Rabobank u adviseren met betrekking tot de financiële zaken die nu van belang zijn. Zoals een zakelijke rekening bijvoorbeeld. www.rabobank.nl/gouwestreek of bel (0182) 69 51 60 Wie een bedrijf runt, moet tegenwoordig bekend zijn met de in- en verkoop, administratie, plan ning en organisatie van de onderneming. "On dernemers hebben behoefte aan een financieel pakket dat ook van alle markten thuis is", aldus JohanTiller, directeur van de Rabobankvestiging in Zevenhuizen. "Het Rabo OndernemersPakket is speciaal op de wensen van ondernemers af gestemd. Daardoor is het een compleet pakket waarmee zij in één keer al hun dagelijkse bank zaken snel en goed kunnen regelen. Het pak ket bevat standaard een rekening courant, een zakelijke Rabo Europas, Rabo Internetbankieren en voordelig bellen met Rabo Mobiel. Zaken als een Rabo CreditCard, een afstortovereenkomst, een betaalautomaat, een Rabo BedrijfsTeleReke- ning en een Rabo FlexKrediet zijn optioneel." Ondernemerschap staat bij Rabobank Gou- westreek hoog in het vaandel. Daarom is onder- l nemen bij die bank extra voordelig voor star tende ondernemers. JohanTiller: Met het Rabo OndernemersPakket profiteert de startende ondernemer van veel starters voordelen. Deze voordelen worden verstrekt in combinatie met een verzekering. Het starters voordeel omvat onder meer 2 jaar korting op de basisproducten van het OndernemersPakket en gratis efficiënt betalingsverkeer. Dit voordeel be draagt mimimaal 65,- per jaar. De starterskor ting beperkt zich niet tot het betalingsverkee alleen. Zo krijgen deze starters een flinke pre miekorting op de verzekeringen van Interpolis, daarnaast bellen en bankieren zij extra voordelig met Rabo Mobiel. Zij besparen daarmee geld en tijd. Kostbare tijd die vervolgens aan het eigen bedrijf kan worden besteed." A Wie het pand aan de Dorpsstraat 140a in Ze venhuizen betreedt, heeft werkelijk geen idee waarin hij terecht komt. De schitterende foto's aan de muur doen vermoeden dat je een art-ga- lery binnenstapt. Eenmaal binnen wacht je een gastvrij ontvangst met een kopje heerlijk vers gezette koffie of thee. Voor wie dat wil, kan nog even op zijn meegebrachte laptop internetten of via een grote flatscreen genieten van de prach tige documentaires op Animal Planet. Nee, 't is ook geen loungecafé. Maar wat dan wel? Het is Clips; de moderne salon voor haarmode, visagie en fotografie van Berry Sol en Jan van Woerden. Ondanks de kredietcrisis wisten zij met hulp van de Rabobank hun droom te verwezenlijken. "Onze klanten moeten nog een beetje aan het idee wennen dat zij zelf hun kopje koffie of thee in de pan try mogen zetten. Maar dat gaat vast goed komen", ver telt Jan. Sinds half januari is de salon na een grondige verbouwing weer open. Jan: "Begin januari is normaal gesproken voor ons de meest rustige periode van het jaar. Vandaar dat wij die weken voor de complete me tamorfose van de salon hebben benut. Zo werden de knip- en wasruimte meer van elkaar gescheiden en kreeg de balie een centrale plek in de salon. Om het eventuele wachten verder te veraangenamen, richtten we een lounge-achtige ruimte in." De kennis en ervaring die Berry Sol als kleurenanaliste door de jaren heen heeft opgedaan, kwam haar bij de inrichting goed van pas. Alle gebruikte materialen en toegepaste kleuren werden zorgvuldig op elkaar afge stemd. Berry: "Wat je hier ziet is het resultaat van onze eigen ideeën en de inspiratie die wij via de vakbladen en beurzen opdeden. Voor de realisatie zochten we de uitdrukkelijke samenwerking met een aantal lokale getalenteerde ondernemers. Dat is ons prima beval len. Ook zij verrasten ons soms met zeer interessante suggesties. Op een paar kleine klusjes na, is de salon helemaal af. Bestaande en nieuwe klanten reageren nu al enthousiast. En daar was het ons allemaal om begon nen." Klanten kunnen bij Clips even op adem komen. Daar voor nemen de medewerkers alle tijd. Berry: "Wij geven onze klanten in een rustige omgeving de aandacht die zij van ons wensen. Daarin gaan wij trouwens verder dan alleen de haarverzorging voor dames en heren. Ook voor beauty en bepaalde vormen van weiness kan men namelijk op afspraak bij ons terecht. Daarnaast verzorgen wij de van TV bekende 'make-overs' com pleet met bijvoorbeeld een andere haarcoupe, ver schillende make-up en een stylingadvies." Steeds vaker laten aanstaande bruiden zich uitvoerig door Berry Sol of een collega adviseren over de bij hen best passende haarstijl en kleurcombinaties. "Soms worden wij zelfs gevraagd om gedurende het deel van de trouwdag dat de fotograaf de reportage maakt, ervoor te zorgen dat de bruid er piekfijn uitziet. Ook daarvoor kunnen wij tijd vrijmaken omdat we met in totaal 8 geweldige col lega's in de salon werken." Sinds de heropening van de salon wordt van een nieuw kassasysteem gebruik gemaakt. Berry: "Hiermee wordt het in de nabije toekomst mogelijk om automatisch spaarpunten voor klanten te registreren. Bovendien kunnen zij in het najaar zelf hun afspraken via internet in onze agenda plannen. Wij sturen de klanten dan een dag voor de afspraak ter herinnering een SMS-bericht- je." De wand achter de leestafel is kaal. "Nog wel" vertelt Jan. "Binnenkort hangt daar één van de foto's die ik in de Afrikaanse wildernis maakte." Hoewel Jan ooit kap per was, is hij vandaag de dag voor menig inwoner van Zevenhuizen vooral bekend om zijn fotografie. Hij por tretteert niet alleen mensen, maar maakt bijvoorbeeld ook bedrijfs- en trouwreportages en buiten- en binnen- foto's van te koop staande woningen. "Mijn fotostudio bevindt zich dan weliswaar in het Nijverheidscentrum, de salon aan de Dorpsstraat is natuurlijk een geweldige etalage voor mijn werk."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2