I^MTïïïTiïïlSnïii! klikken fD Dierencentrale Stichting Dier Retour OMINICUS 0 nnp GEEF WENSEN DE RUIMTE HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 3 MAART 2010 31 Ary Cammeraat lm JjH Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO UITVAARTVERZORGING H.E. van der Hammen ups- .mms^MÊê Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Inloop Fibromyalgie patiënten SHART VAN HOLLAND Zelfbediening Vrouwenbijbelkring Wij zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling, de woorden van troost, de vele lieve kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze man, vader en opa Het maken de leegte en gemis niet minder,maar geven het ge voel dat wij dit enorme verlies niet alleen hoeven te dragen. Het is fijn te weten dat veel mensen hem waardeerden om wie hij was. Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken, daarom doen wij het op deze manier. Plonie, Petra Serra, Carola Jhonny Moerkapelle, maart 2010 Vermist Poes, cypers, wit op buik en in snuit, Crocusstraat Moordrecht; Poes, cypers, zonder wit, Van der Duynlaan Zevenhuizen; Poes, zwart, zonder wit, kaal op buik, klein van stuk, Junolaan Waddinx- veen; Kater, zwart, witte sokken voor, kou sen achter en wit op borst en in snuit, halsband blauw koker, Burg. Colijn- straat Boskoop; Kater, rood, licht van kleur, witte kou sen, borst en neus, op schouder wit vlekje, jong, is gechipt, Kon. Wilhel- minastraat Nieuwerkerk; Kater, cypers, witte bef, poten en buik, is gechipt, halsband blauw bel en penning met fout adres, Lelieveld Nieuwerkerk; Konijn, wit-bruin gevlekt, groot, hangoor, de Bonk Zevenhuizen. Gevonden Reu, stabij, zwart-wit, halsband bruin, Gouwebos Waddinxveen; Reu, Jack Russell, half oor, zakdoek om, is gechipt, Moordrecht; Poes, cypers, witte bef, voeten, buik en neus, flinke kat, is gechipt, Snijdel- wijk Boskoop; Kater, rood, witte buik, poten, borst, snuit en wit in hals, Goudserijweg Boskoop; Poes, schildpad, zonder wit, Boskoop; Poes, cypers, witte borst, nek, poten, buik en staartpunt, witte streep op neus, Boomgaard Boskoop; Kater, cypers, met veel wit, Hooge- veenseweg Nieuwerkerk; Poes, schildpad, zwarte kop, rode vlekken op rug, witte borst, voet voor en sokken achter, A 20 Nieuwerkerk; Grasparkiet, groen-blauw, geel op kop, mist nagel, tam, Mozartlaan Waddinxveen Konijn, bruin-grijs, licht van kleur, pluimpjes op kop, witte neusdop, Burg. Brandtstraat Moordrecht. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker I -2743 DL Waddinxveen Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-l www.hevanderhammen.nl DAG EN NACHT BEBEIKBAÜ P Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Vermist Zwarte poes, witte onderkant, po ten, masker, zwart neusje, zeven jaar oud, Henegouwerweg Waddinxveen. Is sinds 10 februari verdwenen, was pas één dag op dit adres, komt uit Bloemendaal Gouda; Lapjespoes, veel wit, twee vlekken op kop, bruin/zwarte staart, gechipt, ze ven jaar oud, Henegouwerweg, Wad dinxveen. Wit konijn met bruine vlekken, Franse Hangoor, groot konijn, De Bonk Ze venhuizen. Gevonden Cyperse poes, witte poten, nek, borst, buik, streep op neus, staartpunt, De Boomgaard Boskoop; Schildpadpoes, zwarte kop, rode vlek ken op rug, rechter voorpoot rood, wit voetje linksvoor, sokken achter, mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl eemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur V Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur bef. Afrit A20 Nieuwerkerk; Schildpadpoes, geen wit, oranje puntje op staart, loopt sinds novem ber rond op de Vooroffscheweg in Boskoop; Ongecastreerde wit met cyperse kater, erg wild, Hoogenveenenweg Nieuwerkerk; Ongecastreerde rode kater, witte onderkant, zijkanten, driehoek in ge zicht, kraag, bef, loopt ongeveer één maand rond, Goudse Rijweg Bos koop; Bruin konijn met staande oren, Hoofdweg, Nieuwerkerk; Wit met bruine Jack Russei, heeft een zakdoek om en een half oor, reu, ge chipt, gevonden op de dijk van Moor drecht. Voor meer informatie: 0184- 661509 en www.dierretour.nl Regio - Woensdag lOmaart is er van 10.00 uur tot 12.00 uur weer een In loop voor Fibromyalgie patiënten in het Groene HartZiekenhuis in Gouda, afdeling Jozeflocatie aan de Jan van Beaumontstraat. Tijdens de inloopochtend zijn er twee vrijwilligers van de F.E.S., de Nationale Vereniging voor Fibromyalgie patiën ten, aanwezig voor informatie, een gesprek en het meedenken bij vragen die er zijn. Fibromyalgie is een reumatische aan doening van het bewegingsapparaat. Het wordt ook wel 'weke-delen reu ma' genoemd omdat er geen ont stekingsactiviteit aanwezig is. Vooral spieren, bindweefsel en pezen zijn erbij betrokken. Fibromyalgie betekent letterlijk pijn in bindweefsel en spieren. Ook belangstellenden zijn welkom. De toegang is gratis. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. jf advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me- i dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu- blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - Alle vestigingen van Bibli otheek De Groene Venen gaan half april over op zelfbediening. Het houdt in dat iedereen straks zelf zijn of haar eigen boeken leent en terugbrengt via een speciale com puter. De eerste weken staat een mede werker van de bibliotheek bij de computer om te helpen. Bergschenhoek- In de hervormde aan de Kerkstraat 1 wordt dinsdag 9 maart van 9.30 tot 11.00 uur een open koffieochtend gehou den. Erna Luttik spreekt over 'Om gaan met veranderingen, leven in tenten'. Er is kinderoppas aanwezig. Voor meer informatie: 015-3693596 of l* in-touch.atspace.com.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 31