makelaardij üitSBi Esa van 't hof www.hof-makelaardij.nl leplaan 82 Vraagprijs 169.500,- k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP Bootstraat 5 Vraagprijs 220.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Elzenhorst 114 Vraagprijs 169.500,- k.k. WADDINXVEEN Molenring 41 Nesse 1 Koningin Wilhelminasingel 62 Heggewinde 17 Werumeus Buninglaan 56 Omloop 28 Korenakker 77 Vraagprijs 215.000,- k.k Prunusstraat 29 Mauritslaan 36 Acaciastraat 23 Haverakker 32 Thorbeckehoeve 4 WADDINXVEEN Korenmolengat 8 Dotterweide 60 Vraagprijs 258.500,- k.k Ga voor ons complete woningaanbod naar makelaardij HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 3 MAART 2010 4-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie In een ruim opgezet en kinderrijk gedeelte van de wijk Zuid- plas aan een singel gelegen goed onderhouden eengezins woning met een aangebouwde deels inpandige berging en weids uitzicht. Verder is er de beschikking over een voor- en een 12 meter diepe verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1984, 142 m2 eigen grond, 325 m3 inhoud en 110 m2 woonoppervlakte. Ind.: Entree/hal met laminaat vloer; Meterkast met 4 groepen en aardlekschakelaar; Toilet met fonteintje; Open keuken met laminaat vloer en rechte lichte keukenopstelling met afzuigkap; Tuingerichte woon kamer met laminaatvloer, trapkast en schuifpui; 1e Verd.: Overloop met laminaat vloer; 1 Grote slaapkamer met Velux dakvenster; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet; 2 Slaapkamers. 2e Verd.: Open zolderkamer (extra slaapkamer mogelijk) v.v. Vaillant HR c.v.-combiketel, berg ruimte achter knieschotten en Velux dakvenster. van 't hof 4-kamer appartement In 2004 compleet verbouwd Bijdrage WE 185,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Op de 6e en tevens bovenste etage gelegen goed onderhouden 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, woonopp. 85 m2. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstal- latie. Ind.: Entree met vaste kast en een vernieuwde meterkast; Hal met toegang tot de div. vertrekken; Woonkamer met toe gang tot het balkon; Open keuken met rechte keukenopstelling (2004) v.v. inbouwapparatuur; Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten met huurboiler (80L); 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Toilet; Badkamer met wastafel, douchecabine en mechanische ventila tie. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing. Alle elektra, schakelmateriaal, stopcontacten en de meterkast zijn in 2004 vernieuwd. Goed onderhouden 5-kamer hoekeengezinswoning Badkamer opgeknapt in 2009 Oplevering in overleg In de wijk Zuidpias nabij een speel-/grasveld gelegen goed onderhouden hoekeengezinswoning met keurig aangelegde voor- en achtertuin. Bwjr. 1991, woonopp. 94 m2 en 134 m2 eigen grond. De zonnige achtertuin (Z) loopt tabs toe en is fraai aangelegd met terras, vijver, diverse planten en struiken. Aan het woonhuis is een stenen berging aangebouwd met elektra en wasmachineaansluiting Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en toilet 2e Verd.: In 2009 keurig afgewerkte zolderverdieping met bergruimte achter de knieschotten en een vaste kast met c.v.-eombi opstelling en mechanische ventilatie unit Zuidpiaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer In het centrum van Boskoop gelegen woon/winkelpand Winkel en 3-kamer appartement hebben beiden een eigen ingang Begane grond Bedrijfspand (detailhandel) en 1e en 2e verdieping de maisonnette Algemeen: De winkel beschikt over een achtertuin en het appartement heeft een balkon. Achter de tuin is de garage gelegen. Bwjr ca. 1910 op 123 m2 eigen grond. Woonopp maisonnette ca. 98 m2. Indeling: Beg. grond: Bedrijfsruimte met verkoop,- en opslagruimte, bijkeuken. Aparte toegang tot maisonnette: Entree/hal met m.k., trapopgang, toilet. 1e verd.: Overloop met trapopgang en kast met cv-combiketel. Toilet v.v. fonteintje; Betegelde badkamer met douche cabine, wastafel met meubel, aansluiting wasapparatuur Woonkamer v.v. houten vloer en toegang tot balkon; Keuken v.v. L-vormige opstelling en inbouwapparatuur. 2e verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voorheen 2) aan de voorzijde met dakkapel.; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel, wastafel en bergruimte. Bijz.: Bedrijfsruimte wordt op dit moment verhuurd. Opl.: in overleg. Royale, met 2,75m uitgebouwde eengezinswoning Grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met geheel dubbele beglazing Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen In de groene en ruim opgezette componisten wijk gelegen 2,75m uitgebouwde royale eengezinswoning met voor- en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1967,148 m2 eigen grond, woonopp. 140 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/hal; Trap-/meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime uitgebouwde T-vormige woonkamer 54 m2) met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling voorzien van inbouwapparatuur; De keukenapparatuur is vernieuwd in 2006.1e Verd.: Overloop; Kast met aanslui ting wasapparatuur; Badkamer met douchecabine, wastafe: met meubel, toilet en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde 2e Verd.: Overloop met vaste kast, Vaillant HR c.v.-combi installatie 2000) en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde voorzien van dakkapel. Oplevering in overleg. 5-Kamer eengezinshoekwoning Luxe badkamer Nabij winkels, scholen en het Gouwebos gelegen In de ruim en groen opgezette wijk 'Groenswaard' gelegen hoekeengezinswoning, welke vanaf 2007 grotendeels is verbouwd, van keuken tot sanitair, van vloer- tot wand afwerking. Bwjr. 1977, 161 m2 eigen grond, woonopp. 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met deels vernieuwde meterkast; Toegang tot de geïsoleerde houten berging aan de voorzijde; Toilet met fonteintje; Garderobe nis, trapkast en trapopgang; Open keuken met luxe rechte opstelling voorzien van inbouwapparatuur; Tuingerichte woonkamer met open haard en toegang tot de achtertuin (Z). 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Vergrote, luxe badkamer met ligbad, hangend closet, 2-persoons inloopdouche met 2 stortdouchekoppen, wastafel met meubel, designradia tor en elektrische vloerverwarming. 2e Verd.: Overloop met c.v.-eombi-opstelling met extra boiler; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde Sfeervol halfvrijstaand woonhuis Dubbele garage met 2 elektrische deuren, gaskachel, elektra en water Keuken en badkamer uit 2000 Nabij het oude centrum van Waddinxveen gelegen half vrijstaand woonhuis met rondom gelegen keurig aange legde tuin en dubbele garage. Bwjr. 1880, woonopp. 110 m2, 469 m2 eigen grond (incl. gezamenlijke oprit/erf). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet; Stookruimte; Woonkamer met 4 ramen waardoor er goed uitzicht is op de rondom gelegen tuin; Woonkeuken met openslaande deuren naar het zonnige, beschutte terras en de tuin; De keuken heeft een L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur; Bijkeuken met wasmachineaansluiting, toegang tot de achtertuin en trapopgang met trapkast. 1 e Verd.: Overloop; 1 Werkkamer met dakopbouw aan de a.z.; 1 Slaapk. met dakkapel aan de v.z.; 1 Ouderslaapk. aan de v.z.; 1 Slaapk. aan de zijzijde met dakkapel; Badk. met ligbad, douche cabine, hangcloset en 2 wastafels; Vanaf de Dorpstraat oprit naar de voortuin en naar de dubbele garage 5,80 m x 9,75 m) achter op het perceel. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (N/0) met vrijstaande pannengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 300 m3, woonopp. 84 m2 en 125 m2 eigen grond. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast, bordestrap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met gaskachel en kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Douchegelegenheid; Portaal met gaskachels, wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met vaste kast, welke is v.v. een wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z., waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 36