Zuidpias Nieuw asfalt voor Essehof A Inloopmiddag speelplaatseri Moordrecht op 10 maart GRATIS INTERIEURADVIES www.dekoornmolen.nl gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN de ornmolen Schrijf je nu in voor de fitness en/of /gx groepslessen en betaal in de maand VV maart geen inschrijfgeld! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 3 MAART 2010 WERK AAN DE WEG aammaam .aHHHHHHI Verleende ontheffing Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunningen Verleende ontheffing Algemene plaatselijke verordening De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl Tussen 1 en 12 maart wordt de toegangsweg naar begraaf plaats Essehof voorzien van nieuw asfalt en worden repa raties aan de brug uitgevoerd. De begraafplaats is daardoor tussen 8 en 12 maart alleen Vragen Heeft u vragen over de uit voering, dan kunt u contact opnemen met de toezicht houdervan de gemeente, Adri Dekker, bereikbaar op tel.10180) 639 903. toegankelijk indien er een begrafenis gehouden wordt. Het gehele asfalt wordt ver wijderd vanaf de Bermweg tot aan de parkeerplaats op de begraafplaats. De werkzaamhe den vinden plaats op werkdagen tussen 07:00 en 21:00 uur. In Moordrecht worden binnenkort een aantal speelplaatsen aangepast en nieuw aangelegd. Het betreft de speelplaatsen aan het Vleerplein, Boerderijlaan, Thor- beckeplein en Nicolaas Beetslaan. ■cis- De gemeente heeft voor de herin richting van deze speelplaats een ontwerp laten maken door drie leve ranciers van speeltoestellen. We nodigen de omwonenden, kinderen en ouders graag uit voor een inloopmiddag. De ontwerpen van de leveranciers worden dan gepresenteerd. De inloopmiddag wordt geor ganiseerd in De Zespunt aan de Molenlaan in Moordrecht op woensdag 10 maart van 14.00 tot 16.00 uur. Per speelplaats wordt dan het leuk ste ontwerp gekozen. Uiteraard gaan we ook in op vragen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij: - met toepassing van artikel 3.6 lid 1 sub c Wro ontheffing hebben verleend van de bepalingen 22 lid 2 en 12 lid 6 van het bestemmingsplan Restveen en Groene Waterparel voor het continueren van het huidige gebruik voor opslag en stalling van niet-agrarische producten onder de voorwaarde dat dit plaats vindt binnen de bestaande bebouwing op het perceel aan de Parallelweg-Noord 4 te 2913 LH Nieuwerkerk aan den IJssel. Het besluit en de relevante stukken liggen vanaf woensdag 3 maart 2010 gedurende zes weken ter inzage in het Raadhuis, Raad huisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuurs recht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met het secretariaat van de afdeling VROM, tel: (0180) 330 300. ZEVENHUIZEN Sloopvergunningen Locatie Bierhoogtweg naast nr. 27 Bouwen prefab trafostation Bouwvergunningen Rottekade 41 12761 DW) Vergroten woning Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening Dorpsstraat 57 - 59 (2751 AA) Toestaan detailhandel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. De volgende ontheffing is verleend: - Benelux Driehoekbuitenreclame, reclame ontheffing in de periode 20 april tot en met 4 mei 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Wie heeft die vragen niet?Welke kleuren? Welke combinatie? Kan die kast bij deze tint? Moet ik die kast wel daar tegen die muur zetten? Passen die woonaccessoires wel Vragen op het gebied van interieur... Wilt u antwoord op al uw interieurvragen? Slin gerland Bloemen organiseert op vrijdag 5 maart m Moordrecht een klantenavond die in het teken staat van advies op het gebied van interieur, styling en kleur. Wat zijn de mogelijkheden? 0p deze avond komen er twee interieuradviseu ses GRATIS advies geven over alles wat maar met interieur te maken heeft! Wilt u een andere opstelling, inrichting of heeft u vragen over een kleuradvies... Op deze avond kunt u al uw wagen stellen. Alle vragen die te maken hebben met interieur, -styling, accessoires etc. worden samen besproken en waar nodig voorzien van adviezen. Neem een plattegrond mee met de "'metingen van je kamer of wat foto's, 'e professionele stylistes nemen de tijd om alle mogelijkheden te bespreken en vinden het leuk om deze kennis met u te delen.en wie weet komt u met een kleine wijziging tot een verbluf fend resultaat. Ook aan de inwendige mens is gedacht! Traiteur Dubois zal deze avond allerlei hapjes klaarmaken die de aanwezigen worden aangeboden. Vanaf 18.00 uur is hij aanwezig en zal hij alleen die interesse hebben wegwijs maken in het culinaire landschap. Slingerland Bloemen kunt u vinden op de Kerklaan 32 in Moordrecht. De datum is 5 maart en de aanvang van deze avond is 18.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5