bij Dros Alterno Familieconcert De Kleine Trompetter Dames Nesselande onderuit Paralympics Reigerbos doet mee met Annie MG Kunst in alle kernen Op de thee bij Singend Goetje klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 17 MAART 2010 19 Volleybal Spelen. Apeldoorn - De dames van Cofely-Nesselande speelden zondag 14 maart in Apeldoorn tegen DrosAlerno, goed voorbereiden vol vertrouwen werd de wed strijd aangegaan. Dros Alterno wist dit vertrouwen een flinke duw te geven en won met 3-0:25-16,25-23 en 25-17 met 3-0. Vrijwilligers van Stichting Sport Compass vragen tijdens de Olympi sche Winterspelen in Vancouver aan dacht voor gehandicaptensport in Nederland en daarbuiten. Volg hun 'Mission Vancouver'. Hoewel de Olympsiehe Spelen zijn afgelopen, is Carin Berends van Stichting Sport Compass nog steeds in Canada voor de Paralympische In totaal doen er 44 landen mee en zijn er vijf verschillende sporten, waaronder Alpine skiën, sledge hoc keyen curling. De enige Nederlandse deelnemer is Kees-Jan en hij skiet. Eigenlijk was de Nederlander vorig weekend aan de beurt, maar door slechte weersomstandigheden werd de wedstrijd afgelast. Zondagavond hadden de medewer kers van de stichting kaartjes voor Curling. Curling is een sport die in Nederland nog niet echt populair is. Curling voor mensen met een beper king is in Nederland al helemaal on bekend. Een mooie kans voor Stich ting Sport Compass. Carin Berends. Carins avonturen volgen van dag tot dag? www.hartvanholland-online.nl. Zevenhuizen - De complete muziek vereniging van De Kleine Trompetter presenteerde zich zaterdag 13 maart tijdens het familieconcert. Het op leidingsconcert - waarin de muzi kanten spelen ter voorbereiding op het harmonie-orkest- startte het concert, gevolgd door de samen- spelgroep. De samenspelgroep bevat leerlingen die nog maar net les heb ben en nog maar net samen spelen. Verbazingwekkend hoe snel kinde ren dit oppakken want het klonk 'al best leuk'. Als intermezzo aten de muzikanten met de bezoekers. Na deze gezellig afwisseling gingen de slagwerkers aan de slag. Zij brach ten onder andere een zelfverzonnen Metz'n allen aan tafel. ritmisch 'stukje aan tafel'. Het har monie orkest speelde 'High school Dixy', waarin een mini Dixy bandje optrad. De avond werd afgesloten met het opleidingsorkest met A Day at the Circus, waarin de bezoekers alle onderdelen van het circus voor bij hoorde komen: acrobaten, dieren en clowns. Trainer/coach Willem Jan van Ype- ren trad aan met in de basis Anouk Schouten, Elena Neve, Antoinette Posthuma, Lizzy Koole, Esther van Berkel, Dineke van Dijken en libero Kimberley Hogervorst. Vanaf het be gin liet Dros Alterno zien waarom zij bovenaan deze poule staan. Aan het eind van de eerste set werd nog wel iets terug gedaan, maar de set ging verloren met 26-16. In de tweede set wist Nesselande een vuist te maken maar bij een 11-9 stand wist Dros toch dichterbij te ko men. Wat volgde was een aantrekke lijk duel. Halverwege deze set kwam Julliette Mol voor Anouk Schouten binnen de lijnen om de verdediging te versterken. Dat had wel effect, maar de aanvallen van Nesselande ging niet goed en Alterno won ook de tweede set: 25-23. In de derde set zette Dros Nesse lande direct onder druk en wat coach Van Yperen ook deed, time-outs, wis sels niets mocht baten: 25-17 was de uitslag van de derde set. Voor Nesselande staat zondag 21 maart de uitwedstrijd tegen Summa Peelpush op het programma. Aan vang 15.30 uur. In goede doen moe ten de dames daar punten kunnen behalen. Zevenhuizen - De leerlingen van basisschool 't Reigerbos waren de afgelopen maand druk met een cul tuurproject over Annie MG Schmidt. De groepen 1 en 2 leerden alles over Jip en Janneke. Groepen 3 en 4 doken in het verhaal van Pluk. De kinderen van groep 5 en 6 gedroegen zich als de poezen van Minoes. En groep 7 en 8 zongen uit volle borst de liedjes van Ja zuster nee zuster. Vorige week sloot elke klas het project af met een spetterende show. Zuidpias - In elk van de drie kernen van de voormalige gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle staat een 'stukje Triade'. In december werd in het Ze- venhuizense Ringvaartpark deel één van het door de kunstenaar Jos Hach- Moerkapelle's rode triade. mang uit Noordwijkerhout vervaar digde kunstwerk-in-delen geplaatst. In de kernen Moerkapelle en Oud Ver laat prijken inmiddels de andere delen. Het fusiekunstwerk heeft betrekking op het veen, de polder en het water. klikken mag Zevenhuizen - Het folkloristische koor Singend Goetje houdt zondag 28 maaft van 14.00 tot 17.00 uur haar jaarlijkse ontmoetingsmiddag voor familie, donateurs en andere belang stellenden in het Duivenlokaal op het dustrieterrein van Zevenhuizen. Het erna van de middag is 'In Europa op thee'. Singend Goetje zingt onder 'e ding Margré van Gestel en wordt begeleid door Marie-José Smits, dwarsfluit en Loes Stam, accordeon. Het koor heeft in het begin hoofd zakelijk Nederlandse volksliederen op het repertoire gehad, maar lang zamerhand zijn de grenzen verlegd naar buitenlands repertoire, waarvan ook het thema van deze middag blijk geeft. Het publiek kan genieten van zowel muzikale als culinaire presta ties. Vanaf 14.00 uur staan de gratis koffie en thee mét klaar, ledereen is welkom, de toegang is vrij. Waterrijk Oud Verlaat nu ook voorzien van Hachmangkunst.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 19