Ro ZE PA RO Hoe)verzameltlTeamiZèPaRo)qeldl ent watlgebeiirtl ermee?/ 9 mDEKKER Igersma 24 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 17 MAART 2010 Team Zeparo hoopt dit jaar voor de 6e keer deel te nemen aan de RoPaRun, een estafette van Parijs naar Rotterdam, waarvan de opbrengsten ten goede komen aan de Stichting Roparun. Deze stichting zet zich in voor mensen met kanker en heeft als doel: "trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven" Team Zeparo is actief om zich ook dit jaar weer met twee teams in te zetten voor het goede doel. De voorbereidingen en eerste activiteiten voor de Roparun 2010 zijn gestart. Wij kunnen u hulp in welke vorm dan ook heel goed gebruiken Dit jaar doet Team Zeparo voor de zesde keer mee aan de Roparun. In de afgelopen jaren heeft het team veel geld verzameld. We willen graag laten zien op welke manier we dat doen en wat er met dat geld gebeurt. Sponsoring Hoofdsponsors Team Zeparo heeft vier hoofdsponsors. Zij vormen door hun grote financiële bijdrage min of meer het bestaansrecht voor het team. Deze vier sponsors maken het mogelijk om het team in te schrijven voor de Roparun en ze leveren een belangrijke bijdrage in de kosten voor de teamuitrusting, zoals kleding voor het hele team. De vier hoofdsponsors zijn: ^SESÈÊKSBBSBi Sponsors in Naast de hoofdsponsors heeft team Zeparo een groot aantal kleinere sponsors, die geld schenken om de doelen van de Roparun te steunen. Een lijst van deze sponsors staat op http://www.teamzeparo.nl Sponsors in natura Ook zijn er sponsors die in natura steunen. Dan kunt u denken aan alle levensmiddelen die nodig zijn voor onderweg (brood, pastamaaltijden, koffie, thee, schoonmaakmiddelen), maar ook vervoer (auto's en fietsen), brandstof en niet te vergeten vergaderruimte, want alles vergt de nodige voorbereiding. Vergis u niet, dit alles vertegenwoordigt een grote financiële waarde. Ook deze sponsors vindt u terug op http://www.tea mzepa ro. n I Donateurs Club van Duizend Team Zeparo kent een Club van Duizend. Voor 10 wordt men donateur van ons team. leder jaar proberen we 1000 donateurs te werven. Iedere donateur krijgt als dank van het team een lot uit de loterij van de Roparun. Dus naast het feit dat u een goed doel steunt, maakt u ook nog eens kans op mooie prijzen. De hoofdprijs is een auto!! Eigen bijdrage teamleden Omdat we vinden dat er zoveel mogelijk geld naar het goede doel moet gaan, betalen alle leden zelf de inschrijfkosten voor de deelname. Dat geld gaat naar de organisatie van de stichting Roparun voor ongevallenverzekering, pastamaaltijd in Parijs en T-shirt. Activiteiten Naast de bijdragen van sponsors en donateurs probeert het team zoveel mogelijk geld binnen te halen door het organiseren van diverse activiteiten. Denk daarbij aan: verkoop van erwtensoep tijdens de kerstmarkt de trimloop in Moerkapelle op Koninginnedag de biertap op Koninginnedag in Zevenhuizen Lionsloop Visser Kidsrun Clinic "start to run" Wijnen van Team ZePaRo Sinds het Oogsfeest hebben veel mensen kennis kunnen maken met onze wijnen waarvan de opbrengst volledig ten goede komt aan de Stichting Roparun. De wijnen kosten 5,50 per fles of 30,- voor een doos met 6 flessen en zijn te verkrijgen via zeparowijn@live.nl of bij een van de Zeparo- leden. Betaling geschiedt contant bij aflevering of per eenmalige automatische incasso. Lekker als uw eigen huiswijn of leuk om kado te doen! Doelen Roparun Na afloop van de Roparun maakt het team de balans op. Het geld dat in de afgelopen periode door team Zeparo is opgehaald wordt door de penningmeester aan de Stichting Roparun overgemaakt. Met ons doen nog zo'n 275 andere teams mee om de doelen van de Roparun te steunen. Stichting Roparun verlicht de dagen van mensen met kanker, maar ook van hun familieleden. Zo wordt aan ziekenhuizen apparatuur geschonken die niet uit de bestaande budgetten kan worden aangeschaft. Denk daarbij aan hoofdhuidkoelers die de haaruitval bij een chemokuur tegengaan. Verder worden voor terminale patiënten hospices ingericht en worden schenkingen gedaan aan ziekenhuizen om bijvoorbeeld familiekamers in te richten. Ziekenhuizen kunnen patiënten en hun familie voordragen voor een weekje vakantie in één van de bungalows van de stichting. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van de goede doelen. Op www.roparun.nl staan de doelen die dit jaar weer worden gesteund. Team Zeparo hoopt ook dit jaar weer op uw steun. Word donateur of sponsor! media IHpls Zevenhuizen CORROSION d WATER-CONTROL bv

HZ | 2010 | | pagina 24