W8J Molenaar B.V.: aannemer en aanspreekpunt Lentewandelingen door Groene Hart Opening Visser Visser Accountants- Belastingadviseurs Huis kopen juist dit jaar aantrekkelijk Dora doet boodschappen bij Cl000 HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 17 MAART 2010 33 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - "Vfe zijn een oud bedrijf, maar met een jonge geest." Bijna een halve eeuw geleden werd Aannemingsbedrijf WEU Molenaar B.V. opgericht door twee broers. Inmiddels zijn beide oprichters gepensioneerd, maar is het nog steeds een echt familiebedrijf waarin een behoorlijk aantal familieleden werkzaam is, zowel in de directie als op de werkvloer. Door Geertrude Verweij Arjan Glintmeijer, die samen met Wim Molenaar de directie en dage lijkse leiding van het bedrijf vormt: "Ook in het overige personeel is wei nig verloop. Sommige mensen wer ken hier al vijftien tot twintig jaar. Het is een hechte groep mensen." Dat betekent echter niet dat het bedrijf niet openstaat voor vernieu wing. Wil Molenaar, KAM (Kwali teit, Milieu, Arbo) Coördinator: "We zijn een aannemingsbedrijf in de ruimste zin van het woord. Naast de normale straat-, grond- en rio leringswerkzaamheden hebben we ons gespecialiseerd in bepaalde tak ken. Eén van die specialiteiten is de aanleg van vloeistofdichte vloeren bij onder andere benzinestations en garagebedrijven. We hebben daar voor naast de VCA** en ISO 9001 ook de nodige BRL certificaten be haald." Op die manier wordt ingespeeld op de steeds strengere milieueisen en regels voor bodembescherming. Om ook met vervuilde grond te mogen werken hoopt men voor de bouw vak klaar te zijn met het afronden van de BRL 7000 certificering. De meeste werkzaamheden die wor den uitgevoerd zijn zakelijk. "Particulieren en hoveniers weten ons te vinden voor de levering van zand, grond en grind. Maar verder werken we vooral voor bedrijven, gemeenten, benzinemaatschap pijen en woningbouwverenigingen. In Diergaarde Blijdorp verzorgen we regelmatig aanleg en onderhoud van dierverblijven en bestratingen. Op de Maasvlakte hebben we voor een bedrijfsterrein de hele infra structuur aangelegd en in Papen- drecht hebben we de infrastructuur van een hele woonwijk gedaan. Dat is mooi werk." In Rotterdam worden de groenvoor zieningen en pleinen van verschil lende scholen door W.Etl Molenaar B.V. onderhouden. Vanuit dit werk groeide ook de ervaring met het plaatsen en weghalen van noodge bouwen en het aansluiten van de infrastructuur daarvoor. "Dat doen we niet alleen voor scholen, maar ook voor andere op drachtgevers die verhuizen van de ene locatie naar de andere. Daarbij zijn veel verschillende bezigheden betrokken. Klanten hebben behoefte aan één aanspreekpunt, dat geeft een stukje rust en zekerheid. Wij proberen ons te blijven ontwikkelen en mee te blijven denken met en voor de klanten, zodat we hen de zorgen uit handen kunnen nemen." Hazerswoude - Bij Jeu de Boer aan de Galgweg 5 kunnen wandelaars op zondag 21 maart een keuze maken uit twee verschillende voor- jaarswandelingen. Men kan er voor kiezen te wandelen aan de hand van een uitgebreide routebeschrijving dan wel onder begeleiding van een gids van de natuur te genieten. Voor deze laatste groep gaat er om 8.00 uur en om 13.00 uur een wande ling van start. De kosten voor een wandeling zonder gids bedragen 7,50 euro; dit is inclusief koffie of thee met een 'Lente Rondje', een routebeschrijving en voorjaarssoep bij terugkomst. Het arrangement mét gids kost 12,50 euro. De groep bestaat uit maximaal 30 personen. Vooraf aanmelden is gewenst via 06-51272808. Beide wandelingen zijn niet geschikt voor honden. Voor meer informatie: www.jeude- boer.nl. Gouda/Moerkapelle - Aan de Harder- wijkweg 2 is vorige week vrijdag de nieuwe vestiging van Visser ft Vis ser Accountants-Belastingadviseurs feestelijk geopend. Deze nieuwe ves tiging is het gevolg van een samen gaan van de vestigingen uit Moer- kapelle en Gouda. Op deze manier kan er efficiënter gewerkt worden en vindt de klant alle specialismen onder één dak. Voor meer informatie: www.visser-visser.nl. Waddinxveen - Overweegt u een ander huis te kopenDe sprong te maken van huur naar koop? Doe het dan dit jaar, want nu helpt de overheid nog met allerlei tijdelijke maatregelen. Dat is het advies van ERA-makelaar Marcel Meijer aan de huizenzoekers, met name starters op de markt. Koopsubsidie, finan ciering, Nationale Hypotheek Ga rantie, het is voor een aanstaande huizenkoper een angstaanjagend en onduidelijk woud aan regels en regelingen. Hoe kun je je het beste voorbereiden op het kopen van een huis ERA-makelaar Marcel Meijer licht toe: "Hoewel de economische situ atie zeker nog niet om te juichen is, heeft de afgelopen tijd de kop ers een aantal goede dingen ge bracht. Allereerst heeft de over heid regelingen getroffen om het kopen van een huis aantrekkelijker te maken. De Nationale Hypotheek Garantie is verruimd. Dat betekent dat de bank er zeker van is dat uw hypotheekschuld altijd kan worden afgelost. Daardoor zal de bank uw aankoop makkelijker financieren en dat tegen een iets lagere maandlast. Bovendien is er de koopsubsidie voor huizen tot een bepaalde prijs. De gemeente Waddinxveen heeft om het financieren ook makkelijker te maken, onder voorwaarden voor starters uit de gemeente nog aan vullende startersregelingen. Verder zijn er tal van energiebesparende subsidies, die bij de aankoop van een bestaand huisbijdeverbouwing voor een besparing kunnen zorgen. Wij kennen al deze regelingen en kunnen u hieromtrent adviseren. Veel maatregelen zijn tijdelijk van aard en van kracht tot het budget van de betreffende regeling op is. Het heeft allemaal betrekking op het huis! Wat zoekt u precies, Nesselande - Dora, bekend van de gelijknamige kinderserie op de te levisie, brengt 20 maart een bezoek aan de C1000. Dora is deze dag tus sen 14.00 en 17.00 in de winkel aan wezig, dus alle kinderen die willen weten of zij ook dan haar rugzakje bij zich heeft, zijn welkom in de win kel aan de Siciliëboulevard 402. Marcel Meijer. wat heeft u nodig om plezierig te wonen en wat kunt u betalen? Dat zijn eigenlijk deze drie zaken die uw zoekprofiel bepalen. Vervolgens kijken de meeste mensen op in ternet om een eerste verlanglijstje te maken. Aan de hand van foto's en omschrijvingen van het huis wordt een eerste selectie gemaakt. Het beste beeld van een huis krijgt u door er zelf te gaan kijken. Dat kost doorgaans veel regelwerk: af stemmen van agenda's, vrij nemen. Dat lossen wij op met de landelijke Open Huizen Route. Op zaterdag 27 maart aanstaande kunt u tussen 11.00 en 15.00 uur zonder afspraak bij alle deelnemende huizen aanbel len om even binnen te kijken. Het gaat dan om huizen met een spe ciaal bordje met de tekst 'open huis' op het tuinbord of een raamposter met de tekst 'open huizen route'. U neemt een kijkje en vervolgens vult u uw mening over het huis in op het formulier. Voor meer informatie: www.era-waddinxveen.nl. ERA Makelaardij Waddinxveen is te vinden aan de Passage 63, telefoon 0182-611111.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33