Studio voor afslanken en figuurcorrectie SCHOONHEIDSVERZORGING EN Oeuïenpunctuuï 1 De kennismaking Pedicure Een natuurlijke kijk op schoonheid! Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies Bij inlevering van deze advertentie 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 17 MAART 2010 Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste ades. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. |Aldy Kool 06-51629859 Pedicure bij u aan huis in Boskoop en Waddinxveen. Gediplomeerd lid Provoet Anneke Schmidt-Pronk Schoonheidspecialiste 0180 - 321535 Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 einfo@body-light.nl w: www.body-light.nl "Voel je echt lekker in je vel! Ik geef schoonheidsbehandelingen gecombineerd met lichtpunctuur. Dit werkt op lichaam, ziel en geest niveau. Voor reiniging en rust in uw lichaam." A: Wolga 7,Nieuwerkerk a/d IJssel, 2911RC E: annekeschmidt@kpnplanet.nl W: natuurlijkeschoonheid.uwstudio.nl voor Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie www.aldysvoetverzorging.nl Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. aan achterliggende oorzaken van huid problemen of veroudering maar ook aan heel veel andere lichamelijke klachten. Een hele aangename behandeling die op een zachte manier de dingen in beweging brengt om in vastgelopen processen licht te brengen en zo de energie weer te laten stromen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Ons uiterlijk en huid is een weerspiegeling van wat er van binnen gebeurt. Licht geeft ons energie en in combinatie met kleur kan het onze huid, gezondheid, innerlijke harmonie en stemming positief beinvloe- den. Gekleurd licht wordt op acupunctuur- punten of reflexzone's geschenen. Het is mogelijk om op deze manier te werken Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35