Zuidpias Buurtstraat Moordrecht Feestelijke opening N219 zaterdag 3 april Afsluiting Oost Let op de aanbiedregels plastic afval! gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 17 MAART 2010 Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders hebben besloten: Burgemeester en wethouders hebben besloten: Ontwerp projectbesluit/ bouwvergunning Verkeersbesluit Algemene plaatselijke verordening verleend: Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Algemene plaatselijke verordening WERK AAN DE WEG een voorrangsregeling, op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994, in te stel len op de Kerklaan, ter hoogte van de fiets- oversteek De Hoed, door plaatsing van ver keersborden B6 van bijlage 1 van het RVV 1990, met ondersteuning van haaientanden op het wegdek, waardoor het gemotoriseerd verkeer op de Kerklaan voorrang dient te verlenen aan het overstekende fietsverkeer (verkeersbesluit 02-2010). Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 17 maart 2010. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. de parkeerverbodzone, op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994, op te heffen. Deze is sinds begin 2003 op de Gouwe in Nieuwerkerk aan den (Jssel van kracht. De parkeerverbodzone is destijds vastge steld voor het weggedeelte van de Gouwe dat voor de woningen Gouwe 41 tot en met Gouwe 69 ligt. Het besluit tot opheffing van de parkeerverbodzone is genomen, omdat er geen verkeerskundig belang voor het handhaven van deze verkeersmaatregel meer is en omdat het parkeerverbod in samenhang daarmee door velen niet of onvoldoende wordt nageleefd (verkeersbe sluit 03-2010); Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 17 maart 2010. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Burgemeester en wethouders maken over eenkomstig artikel 1.3.1 besluit ruimtelijke ordening bekend dat zij een projectbesluit voorbereiden voor de bouw/uitbreiding van lui fels aan hoofdgebouw van de bouwmarkt/tuin centrum aan Hoofdweg 25a te Nieuwerkerk aan den IJssel. Burgemeester en wethouders maken inge volge het bepaalde in art. 3.11 van de Wet ruimtelijke ordening jo. afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat het ontwerp projectbesluit en ontwerp bouw vergunning ten behoeve van de realisatie/ uitbreiding van tuïfels aan hoofdgebouw van de bouwmarkt/tuincentrum aan Hoofdweg 25a te Nieuwerkerk aan den IJssel voor een ieder ter inzage ligt. Het ontwerp projectbesluit en ontwerp bouwvergunning met de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 18 maart 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen betaling van leges kan een afschrift verstrekt worden van de ter inzage gelegde stukken. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl/?planidn=NL. IMR0.1892PbLuifelsHornbach-Ow01. Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl/ onder nummer NL.IMRO.1892PbLuifelsHornbach-Ow01. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Gedurende deze periode van zes weken kan door een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerp projectbesluit en ontwerp bouwvergunning naar voren worden gebracht. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het mondeling naar voren brengen van uw zienswijze of voor het inwinnen van infor matie kunt u contact opnemen met Jeannette van Elsacker tel: (0180)639 958. ZEVENHUIZEN Zevenhuizen-Moerkapelle De volgende vergunning/ontheffing is Vereniging Iraanse Cultuur Literatuur, evenementenvergunning voor de organi satie van een incidentele festiviteit aan de Zevenhuizerplas op 16 maart 2010; Lions Club Zevenhuizen, evenementenver gunning voor de organisatie van het 8ste Lionsvoorjaarsconcert in de Hervormde Kerk in Zevenhuizen op 28 mei 2010; Tourclub Zevenhuizen '80, evenementen vergunning voor de organisatie van wieler wedstrijden i.v.m. clubkampioenschap in Zevenhuizen op 14, 21 en 28 maart 2010, 12 en 26 september 2010 en 3 en 10 oktober 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Lokatie ter plaatse van Wagenmaker Bouwen 11 semi-vrijstaande woningen Wagenmaker 65 (2761MB) Plaatsen dakkapel op 2 maart is besloten het inrijverbod, dat van 1 april tot 1 oktober op de Vlietkade in Zevenhuizen geldt, permanent in te trekken. Het verbod was ingesteld omdat alternatieve wegen, waaronder de Strandweg, voor het doorgaande verkeer ontbraken. Nu de verbe teringen aan het locale en regionale wegen net bijna geheel gerealiseerd zijn, ontbreekt de noodzaak om het verbod nog in stand te houden. Daarbij blijkt uit de verkeersmetingen gehou den voor en tijdens de tijdelijke opheffing van het verbod in augustus en september 2009, dat het verkeersveiliger is zonder dit verbod. Voormalige ontheffinghouders worden hier persoonlijk over op de hoogte gebracht. Voor informatie kunt uxontact opnemen met Mw. D. van Doorne, afdeling Openbare Werken, tel. (0180) 330 300. GEMEENTE ZUIDPLAS De volgende vergunning/ontheffing is verleend: ZOA-Vluchtenlingenzorg, doorlopende collectevergunning; Nederlandse Hartstichting, doorlopende collectevergunning; Fonds Gehandicaptensport, doorlopende collectevergunning. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Vanaf maandag 22 maart is de Oost Buurtstraat tussen hoek Burgemeester Brandstraat en Kerkplein in Moordrecht afgesloten. De werkzaamheden aan de waterleiding in de rijbaan, duren circa vier dagen en worden in opdracht van het drinkwaterbedrijf Oasen uitgevoerd door fa. Visser Smit Hanab. Gedurende deze periode is het straatgedeelte tussen de hoek Oost Buurtstraat/ Burg. Brandstraat en het Kerkplein afge sloten voor alle verkeer. Er wordt een omlei dingroute ingesteld. n. Het is bijna zover. De omleiding van de N219 om Zevenhuizen gaat open. Op donderdag 8 april wordt de weg officieel geopend door gede puteerde Asje van Dijk en gebruik genomen door het verkeer. Maar op zaterdag 3 april is de nieuwe weg nog autovrij en voor iedereen toegankelijk om te ver kennen met fiets, step, skates, etc. Laat deze unieke kans niet voor bij gaan en kom naar de festivi teiten. Een hapje en een drankje, de paashaas zijn aanwezig onder het motto: 'De N219 loopt op rolletjes'. Noteer alvast in uw agenda en lees meer volgende week op de gemeentepagina! Uw plastic afval dient op de inzameldag vóór 7.30 uur 's mor gens op de aanbiedplaats te staan. Later geplaatste zakken worden niet alsnog opgehaald. Plastic zak(ken) die niet zijn opgehaald omdat u deze te laat heeft aangeboden kunt u naar het afvalbrengstation brengen. Gebruik uitslui tend de speciale zakken voor plastic, andere vuilniszakken zijn niet toegestaan. Voorkom weg waaien van zakken door deze aan elkaar te binden en één verpak king met water te vullen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6