Zuidpias (kernen Zevenhuizen en oonpartners DIGIZINE Telefoonservice De nieuwe huisvestingsverordening van de gemeente Zuidpias HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLASl 17 MAART 2010 idden-Holland In deze krant vindt u iedere 14 dagen het actuele woningaanbod van huur woningen in de gemeente Zuidpias, kernen Moerkapelle en Zevenhuizen. U kunt alleen reageren als u inge schreven staat als woningzoekende bij Woningnet. De spelregels Woningzoekenden uit de gemeente Zuidpias kunnen zich inschrijven op alle huurwoningen in de gehele gemeente Zuidpias. Op het woningaanbod kunnen alleen woningzoekenden reageren die tenmin ste 2 jaar ingezetenen zijn van en/of een economische of maatschappelijke binding hebben met de regio Midden- Holland. Woningzoekenden uit de gemeente Zuidpias gaan bij woningtoewijzing voor op kandidaten uit de regio. Let wel: wo ningzoekenden uit de regio mogen direct inschrijven op de woningen die worden aangeboden. Zijn er geen passende kan didaten uit de gemeente Zuidpias, dan wordt de woning direct aangeboden aan een passende kandidaat uit de regio. In de advertentie staan de voorwaarden genoemd waaraan u in ieder geval dient te voldoen: lees deze voorwaarden goed en reageer niet op woningen indien u niet aan deze voorwaarden voldoet. U mag maximaal op 2 woningen per gemeente reageren. Niet juist of onvolledig ingevulde woon- bonnen of woonbonnen die na sluitings datum worden ontvangen, worden niet in behandeling genomen. Het mee zenden van andere stukken (bij voorbeeld over de woonsituatie) hebben geen enkele invloed op de toewijzing van de woningen en zullen niet in behande ling worden genomen. De eerste kandidaat krijgt een voorlopige aanbieding per email of per brief met daarin aangegeven hoe de woning bezich tigd kan worden. Blijkt bij controle van de ingeleverde ac ceptatie met benodigde formulieren dat uw gegevens niet kloppen, zoals verklaard bij uw registratie bij Woningnet, dan wordt de aanbieding ingetrokken. Voordat u de woning betrekt dient u in het bezit te zijn van een huisvestings vergunning. De huisvestingsvergunning wordt gelijktijdig met het tekenen van de huurovereenkomst afgegeven. De leges- kosten voor woningen in de gemeente Zuidpias bedragen 27,-. Wie krijgt de woning De woning wordt in principe toegewezen aan de oudste starter (een woningzoe kende die geen zelfstandige woonruimte achterlaat), of aan de langst in de hui dige woning wonende doorstromer (een woningzoekende die over zelfstandige woonruimte beschikt en deze achterlaat voor de verhuur of verkoop). Bij de volg ordebepaling worden de voorrangsregels De woningen in deze krant zullen aangeboden worden volgens de regels van de nieuwe huisvestingsverordening van de gemeente Zuidpias. Op de website van de gemeente Zuidpias (www.zuidplas.nl) kunt u meer informatie vinden over de nieuwe huisvestingsverordening, die u tevens kunt downloaden. Zevenhuizen-Moerkapelle, Wilde Veenen PAPAVERLAAN 11 Dorp Moerkapelle VAN HOGENDORPSTRAAT 38 Woningnummer: 111007014 Woonpartners MH 3 k. Portiekwoning zonder lift le etage Rekenhuur: 323,70 Brutohuur: 332,67 Te huur per: 04-05-2010 Woonkamer: 18m2 Voorwaarden Personen: 1-2-3 Kenmerken Gemeenschappelijke fietsenberging, balkon, politie keurmerk veilig wo nen, gelegen aan doorgaande weg, nabij dorpskern, energielabel ovb. Energielabel: D. Woningnummer: 111007016 Woonpartners MH 2 k.Galerijwoning zonder lift Rekenhuur: 351,64 Brutohuur: 369,18 Te huur per: 01-03-2010 Woonkamer: 19m2 Voorwaarden Personen: 1-2 vanaf 55+ Kenmerken Traplift aanwezig, le verdieping, niet nabij dorpskern, voorrang: kandida ten met binding, dan regiokandida ten, dan overige woningzoekenden, energielabel ovb. Energielabel: C. Overzicht verhuurde woningen Adres Burg. klinkhamerweg 34 Raadhuishof 15 Woningnr. Reacties 111001081 21 110923029 27 BL-score 27-09-2002 Zevenhuizen Zh 19-04-1996 Zevenhuizen Zh Het woningaanbod kunt u ook ontvangen via Digizine, dit is de nieuwe digitale woonkrant die u automatisch via e-mail kunt ontvangen. U kunt zich hiervoor aanmelden op: ivww.woningnet.nl. Inkomensgrenzen voor huurtoeslag per 1 januari 2010 Grootte huishouden Maximum inkomen bij een leeftijd tot 65 jaar Maximum inkomen bij een leeftijd vanaf 65 jaar 1 persoon 2 of meer personen 21.450,- €29.125,- 20.200,- 27.575,- De Reactielijn 0900 - 11 22 369 (€o,5oP/m) Om te reageren op het woningaanbod. De Resultatenlijn 0900 - 11 22 368 (€o,soP/m) Waar u na de sluitingsdatum kunt horen op welke plaats u bent geëindigd. Algemene informatie Bel Woonpartners Midden-Holland. Wat gaat er veranderen: - ledereen die binding heeft met de gemeente Zuidpias of een van de regiogemeen ten (Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Nederlek, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist en Waddinxveen) mag reageren op het woningaanbod van de gemeente Zuidpias. - U heeft binding indien u aan minimaal één van de volgende drie bindingseisen voldoet: Ingezetene: iedereen die minimaal 2 jaar onafgebroken ingezetene is van de gemeente Zuidpias of regio (ingeschreven in het bevolkingsregister van de gemeente). Maatschappelijke binding: iedereen die in de afgelopen 10 jaar minimaal 6 jaar aansluitend ingezetene is geweest van de gemeente Zuidpias of regio (ingeschre ven in het bevolkingsregister van de gemeente). Economische binding: iedereen die minimaal één jaar werkzaam is binnen de gemeente Zuidpias en een arbeidsovereenkomst heeft voor onbepaalde tijd van minimaal 20 arbeidsuren per week bij een werkgever binnen de gemeente Zuidpias. - Categorie herstarter vervalt. Bij de beëindiging van een relatie wordt degene die niet in de woning achter kan blijven direct starter (zie aanvullende tekst onder alinea aandachtspunten) - De voorrangsregels veranderen, voorrang wordt verleend aan: De woningzoekende met een maatschappelijke of economische binding aan de gemeente Zuidpias. De woningzoekende met een inkomen tot de doelgroepgrens voor 3- of meer per soonshuishoudens (tot 65 jaar 29.125,- vanaf 65 jaar 27.575,-) die reageert op een huurwoning met een huur tot de kwaliteitskortingsgrens 357,37). De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwoning in de gemeente Zuidpias vrijmaakt en reageert op een vergunningplichtige huurwoning waarvoor een doorstroomprofiel is opgesteld. De woningzoekende die een vergunningplichtige aangepaste huurwoning in de gemeente Zuidpias vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste huurwoning. - Woningzoekenden die urgentie toegewezen hebben gekregen mogen eenmaal een woning weigeren. Bij de tweede weigering vervalt de urgentie. - De bezettingsnormen veranderen als volgt: Minimaal 1 persoon, max aantal kamers 3. Minimaal 2 personen, max aantal kamers 4. Minimaal 4 personen, max aantal kamers 5. Voor overige huishoudens geldt geen maximum. Aandachtspunten: - Indien u momenteel als herstarter ingeschreven staat kunt u zelf uw categorie woningzoekende op www.woningnet.nl wijzigen naar starter. Aanbod huurwoningen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 8