Woonpartners Woonbon Midden-Holland Heeft u nog vragen? HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 17 MAART 2010 9 Voorrangsregeling gemeente Zuidpias, kernen Moerkapelle en Zevenhuizen: Aanvullende voorwaarden: Woonpartners is u graag van dienst! De aanbiedingen van de woningen in de gemeente Zuidpias, kernen Moerkapelle en Zevenhuizen worden voorlopig nog per post verstuurd. Indien u geen beschikking over internet heeft, kunt u onderstaande woonbon invullen: Naam: Registratienummer: Telefoon thuis: Emailadres: .Werk:Mobiel: Voorkeur Woningnummer.. 1 2 Adres uit de thans geldende huisvestingsverorde ning toegepast. De verordening ligt ter in zage op het gemeentehuis van de gemeente Zuidpias. Urgentie, voorrang bij noodsituatie Een beschikbare woning kan worden toegekend aan een woningzoekende die door omstandigheden dringend (andere) woonruimte nodig heeft. Een urgentie voor een woning in de gemeente Zuidpias, kernen Moerkapelle en Zevenhuizen kunt u aanvragen bij de betreffende gemeente, afdeling VROM-volkshuisvesting. Deze afdeling is gevestigd op locatie de Saffier, Kleinpolderlaan 4 te Nieuwerkerk aan den IJssel, telefoon (0180) 33 03 00. Bereikbaar maandag t/m donderdag tussen 09.00 uur en 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Voor het aan vragen van urgentie in gemeente Zuidpias worden geen kosten in rekening gebracht. Vestigingen Zuidpias: Woonpartners Midden-Holland Dorpsstraat 154 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon (0180) 63 34 02 Openingstijden kantoor: Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 12.30 uur. Na 12.30 uur kunt u bij de vestiging in Waddinxveen terecht. Waddinxveen: Woonpartners Midden-Holland Coenecoop 6 2741 PG Waddinxveen Telefoon (0182) 64 64 64 Openingstijden kantoor: Maandag t/m vrijdag 08.30 - 17.00 uur. Op bovengenoemde adressen is een informatiebrochure verkrijgbaar met de uitgebreide spelregels. Regiogemeenten Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Nederlek, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist, Waddinxveen, Zuid- plas (Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwer kerk a/d IJssel en Zevenhuizen). Onjuiste vermelding Aan een eventuele onjuiste vermelding in de woonkrant kunnen geen rechten wor den ontleend. De regels voor de toewijzing van woonruimte zijn vastgelegd in de thans geldende huisvestingsverordening van de gemeente Zuidpias. in principe kunt u op iedere woning reageren. Er is een maximale inkomensgrens van 54.392,55. U moet wel voldoen aan de leeftijdsgrens en het aantal personen dat in de advertentie vermeld staat. Bijzondere voorrang wordt toegekend aan: De woningzoekende met een maatschappelijke of econo mische binding aan de gemeente Zuidpias. De woningzoekende met een inkomen tot de doelgroep- grens voor 3- of meer persoonshuishoudens (tot 65 jaar 29.125,- vanaf 65 jaar 27.575,-) die reageert op een huurwoning met een huur tot de kwaliteitskortingsgrens 357,37). De woningzoekende die een vergunningplichtige huurwo ning in de gemeente Zuidpias vrijmaakt en reageert op een vergunningplichtige huurwoning waarvoor een door stroomprofiel is opgesteld. De woningzoekende die een vergunningplichtige aange paste huurwoning in de gemeente Zuidpias vrijmaakt en reageert op een niet aangepaste huurwoning. Woningen die gelabeld zijn voor 65 jaar en ouder, worden op basis van leeftijd toegewezen. De oudste in leeftijd krijgt voorrang. Bij een echtpaar geldt de leeftijd van het lid van het huishouden met de hoogste leeftijd. Naast de voorwaarden uit de advertentie over het aantal personen en/of leeftijd, kan er sprake zijn van aanvullende voorwaarden waar u rekening mee moet houden. Wanneer de subsidiabele huur van de woning boven de aftop- pingsgrens ligt (voor één- en twee persoonshuishoudens 511,50 en voor drie- of meer persoonshuishoudens 548,18) wordt deze woning niet toegewezen aan huishoudens die voor huurtoeslag in aanmerking komen. Voor jongeren tot 23 jaar die een beroep op huurtoeslag willen doen, mag de huurprijs niet hoger zijn dan 357,37 Bij beëindiging relatie, wordt degene die niet in de woning achter kan blijven direct starter. Rekenhuur huurbedrag voor huurtoeslag Brutohuur kale huur plus bijkomende kosten Woonpartners Midden-Holland Coenecoop 6, 2741 PG Waddinxveen Tel.: (0182) 64 64 64 Fax: (0182) 64 64 74 Internet: www.woonpartners-mh.nl Openingstijden kantoor: Maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.00 uur. Zuidpias (kernen Zevenhuizen en Moerkapelle) Woonpartners Midden-Holland Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Tel.: (0180) 63 34 02 Internet: www.woonpartners-mh.nl Openingstijden kantoor: Maandag t/m vrijdag 8.30 - 12.30 uur. Op de envelop vermelden: "Woonbon" U kunt deze woonbon inleveren bij de receptie van Woonpartners Midden-Holland tot a.s. dinsdag 12.00 uur. Ook kunt u de woonbon in een gefrankeerde envelop sturen naar Woonpartners Midden-Holland (zie adressen hiernaast). U kunt dus geen woonbon opsturen naar Woningnet! Onvolledig ingevulde ofte Iaat binnengekomen bonnen kunnen we helaas niet in behandeling nemen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 9