VAKGARAGE BOODE L Secretaresse/ Office Manager! Gratis Motor* eruaren en zelfstandige automonteur met APK-diploma @BOVAG □au Binnenkort Body Pump bij de Koornmolen! H de pater makelaardij Bij aankoop van een knikarmscherm de fóornmolen Houdt onze website dus in de gaten www.dekoornmolen.nl Medewerker Groen 40 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 24 MAART 2010 (PERSONEELSADVERTENTIE) Vanwege de gestage toename uan werkzaamheden zoeken wij per direct een Uw sollicitatie met cu kunt u sturen naar onderstaand adres of emailadres, t.a.u. de heer R. de Jong. Voor nadere informatie kunt u natuurlijk altijd bellen. Nijuerheidscentrum 4 2761 IP Zeuenhuizen Tel.: 0180-631420 Fax:0180-631697 Email: uakgarage@boode.info Vakgarage Boode is een modern autobedrijf dat zich o.a. bezighoudt met in- en uerkoop uan nieuwe en gebruikte auto's, APK keuringen en onderhoud en reparatie. Wij denken aan een enthousiaste techneut met gedegen opleiding en kennis uan de autotechniek uoor diuerse werkzaamheden met betrekking tot auto's, airco installaties en schadeherstel. Er wordt gewerkt in een hecht jong team en een prettige werkomgeuing. Daarbij horen uanzelfsprekend goede arbeidsuoorwaarden en opleidings mogelijkheden. sport- en gezondheidscentrum De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl Ben jij die stressbestendige, enthousiaste alleskunner? Dan hebben wij de perfecte, uitdagende baan voor je als PI O Vraag naar de voorwaarden in de showroom. Weg en Bos 107 - 2861 DM Bergschenhoek Tel. (010} 52 49 040 - www.paulenpaul.nl w Nationale Auto Pas U.gv«iél, wij bemiddelen Vakmanschap, enthousiasme en collegialiteit kenmerken ons team. Met 3 vestigingen in de regio zijn wij één van de veelzijdigste en meest vooraanstaande woning- en bedrijfsmakelaars in de Randstad. Het takenpakket bestaat o.a. uit dë volgende werkzaamheden: telefoonaanname; agendabeheer; het opstellen van rapporten en overeenkomsten; PR werkzaamheden; het onderhouden van de website; het voorbereiden van mailings; het samenstellen van brochures. Voor deze functie vragen wij een collega die: minimaal een opleiding MBO-niveau 4 heeft; minimaal 2 tot 4 jaar relevante werkervaring heeft (werkervaring in de makelaardij heeft onze voorkeur); zelfstandig en accuraat kqn werken; goed met tekstverwerkingsprogramma's kan omgaan; een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal in woord en geschrift; stressbestendig is en goed gevoel voor commercie heeft; gemakkelijk communiceert; organisatorisch inzicht heeft; enthousiast en collegiaal is; doorzettingsvermogen heeft. Wij zijn op zoek naar een secretaresse voor 40 uur per week. Graag ontvangen wij c.v.'s die aansluiten op bovengenoemde omschrijving. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. naar: De Pater Makelaardij - Postbus 225 - 2740 AE Waddinxveen, t.a.v. Peter de Pater of per email naar peter@depater.nl. lT Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen tel. 0182-61 38 22 Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop tel. 0172-21 54 09 Hazerswoude Rijndijk Rijndijk 264 2394 AP Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 LU t- 1/1 *«4. CC. VJ Ui CC Administratiekantoor Crematoria BV Administratiekantoor Crematoria BV voert het beheer over de crematoria te Uden. Leiden, Capelle a/d IJssel, Spijkenisse en Rosmalen. Wij zijn voor de begraafplaats Schollevaar in Capelle a/d IJssel op zoek naar een: Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de begraaf plaats. De werkzaamheden bestaan in eerste instantie uit het onderhouden van de groen voorzieningen, door middel van schoffelen, hagen knippen en grasmaaien. Dit alles doe je onder leiding van de assistent beheerder. Op termijn kunnen we, in overleg, de werkzaamheden uitbreiden met het delven en dichten van de graven. Ben je representatief, flexibel in werktijden en kun je zich inleven in de gevoelens van onze bezoekers waarbij u zich met respect wil inzetten voor genoemde werk zaamheden? Dan biedt Begraafplaats Schollevaar je de uitdagende en veelzijdige baan waar je naar zoekt! Voor informatie m.b.t. de vacature kunt u, tijdens kantooruren, terecht bij mevrouw G.Krijgh, tel: 010-4423866. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie met motivatie en overzicht van werkervaring, binnen 14 dagen, richten aan: Administratiekantoor Crematoria BV t.a.v. mw. E.RS.M. de Ruiter - Vos Postbus 7I 5680 AB Best of per email: ederuiter@crematoriabest.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 36