Joop Moesmanpad 1 Van Herki makelaardij 1 Vraagprijs: 315.000,-- k.k. lilliTiEA Perfect onderhouden HOEKwoning Uitgebouwde woonkamer Dakkapel op de 2e verdieping Bijzonderheden: De woning is maximaal vergroot door middel van een uitbouw aan de woonkamer en een kunststof dakkapel op de 2e verdieping. De ligging is gunstig ten opzichte van winkels, openbaar vervoer, uitvalswegen en recreatie voorzieningen. Verwarming en warmwater geschieden door middel van stadsverwarming. Kortom een keurig onderhouden, ruime eengezinswoning op een prima locatie, die u absoluut een keer van binnen gezien moet hebben! NVM In de wijk Nesselande gelegen, goed afgewerkte HOEK woning met uitbouw, dakkapel en een fraai aangelegde achtertuin met berging en achterom. In zeer kindvrien delijke buurt, waar de kinderen nog echt buiten kunnen spelen. Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar /ervoer én op een steenworp afstand van de natuur rondom de Zevenhuizerplas, met daarbij het strand en de boulevard van Nesselande. De voorkant van het huis is gelegen aan een autovrij hofje! aan de achterzijde is parkeerruimte voor twee auto's. Bouwjaar: ca. 2006; ca. 380 m3; perceelopper vlakte: 143 m2 Indeling: Beg.gr.: Entree met hal, meterkast en een volledig, zwe vend toilet met fonteintje. Ruime en lichte, uitgebouwde woonkamer v.v. trapkast, eiken vloer en een schuifpui naar de achtertuin. Moderne keuken v.v. keramische kookplaat, koel/vries combinatie, oven, vaatwasser, spoelbak, afzuig- schouw en een composiet aanrechtblad. Ie Verd.: Overloop. Totaal 3 slaapkamers, allen met lami- naatvloer. Volledig betegelde badkamer v.v. dubbele wasta fel, douche, ligbad en een 2e zwevend toilet. 2e Verd.: Ruime kamer met een kunststof dakkapel, Velux ramen, bergruimte, laminaatvloer en een vliering. Aanvaarding in overleg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 37