Hü Telefoon (0172) 21 21 22 3ïïï5Tïïïï7 Receptkaarten bij Fair Trade producten Sfeervolle Plukgelukmarkt voor herhaling vatbaar O nnP Pasen proeven bij Albert Heijn H.E. van der Hammen GEEF WENSEN DE RUIMTE itt 't HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 24 MAART 2010 45 Jacob Gerrit van Nieuwkoop Sjaak UITVAARTVERZORGING daTèniÏacht mm m&maKBa&mm -fhóêbss* wat mm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Iswyyn Wanneet* de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop ??HART VAN HOLLAND Stil en eenvoudig ben je van ons weggegaan. Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan. Met heel veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zoon, onze broer, zwager en oom 27 maart 1971 t 22 maart 2010 Pa en Ma van Nieuwkoop Coby en Kees Lyanda Rosalin Robbert Niels Martien en Carla Diana en Sjoerd Sjaak is bij ons thuis. Julianastraat 45a 2751 GB Moerkapelle. Er is thuis gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 maart van 19.30 - 20.30 uur. Zaterdag 27 maart om 11.00 uur zal de rouwdienst gehouden worden in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 15 te Moerkapelle. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Akkerweg 84 te Moerkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank", Dorpsstraat 17 te Moerkapelle. www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 33 Uitvaartverzorging 0^ van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Zevenhuizen - Bij Wereldwinkel Z-M zijn sinds kort gratis receptkaarten verkrijgbaar bij diverse Fair Trade Original levensmiddelen, zoals rijst, tapenades en jams. De thans be schikbare kaarten geven tips voor het gebruik van onder andere de pandanrijst, pindakaas, pepermix, abrikozenjam, Tibetaanse noedels en tropische notenmix. Voor de maand info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182 615055 of 0180 - 328094 UITVAARTVERZO Boekweitakker 1 -2743 DL Waddinxveert Boskoop - 'Plukgeluk' opende afge lopen zaterdag voor het eerst haar deuren. In het voormalige kapelletje aan de Dwars Nieuwstraat 2 konden belangstellenden terecht voor bio logische planten en bloemen. Men kon een keuze maken uit boeketten, losse bloemên, vaste planten, fruit, groenteplanten en voorjaarsbollen en -takken. Initiatiefnemers van deze april liggen recepten klaar voor een frisse appel-vonkeldrank met munt en voor een Kaapse kerriemaaltijd- soep. Iedere maand verschijnen er twee nieuwe receptkaarten. We reldwinkel Z-M, gevestigd aan de Dorpsstraat 202D, is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur; op vrijdag tot 17.00 uur. Op woensdag 31 maart kunnen de kleinste klantjes van de supermarkt alvast in paasstemming komen door het versieren van een paashaaskoek, die ze na afloop natuurlijk mee naar huis mogen nemen. Vooraf aanmel den in de winkel is gewenst. Paasproeverij Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Initiatiefnemers van de Plukgelukmarkt Jolande Zijlemaker (links) en Geo Vonk. Nesselande - Onder het motto 'Proef een beetje Pasen'vinden erin de vestiging van Albert Heijn aan het Maltaplein tot en met maandag 5 april diverse acti viteiten plaats. biologische groene markt zijn Jolande Zijlemaker en Gea Vonk, die deze dag ook andere producten verkochten, zoals boerenkaas en olijfolie. In de theeschenkerij konden bezoekers ge nieten van diverse lekkernijen. In het weekend van 24 en 25 april opent Plukgeluk wederom haar deuren; op beide dagen zijn belangstellenden welkom tussen 10.00 en 17.00 uur. Om klanten kennis te laten maken met het paasassortiment wordt voor donderdag 1 april van 15.00 tot 19.00 uur een 'paasproeverij' georga niseerd, waarbij men een voorproefje kan krijgen van onder meer rijk ge vulde notenbroodjes of kalfsribeye tonnato met rucola tapenade. Feestelijke brunchtafel Alle ingrediënten voor een feestelijke brunchtafel zijn bij Albert Heijn ver krijgbaar, inclusief tafellakens, servet ten, bordjes en eierdopjes. "Verschil lende suggesties helpen de klant om in een handomdraai een heerlijke paasbrunch op tafel te zetten", aldus manager Iwan Tims. De vestiging van Albert Heijn is op tweede paasdag geopend van 12.00 tot 17.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41