Blessureleed speelt Nesselande parten Zevenklapper bezorgt Groeneweg 2 periodetitel Clubexamen Jitae Gymnastiekvereniging O.S.S. Zevenhuizen met 12 medailles naar huis Zelfvertrouwen levert Moerkapelle belangrijke winst op ai HART VAN HOLLAND SPORT24 MAART 2010 Volleybal Voetbal Taekwondo Gymnastiek Voetbal Groeneweg 2 won in een uitverkocht huis de periodetitel. Zevenhuizen - De dames van Cofe- ly-Nesselande speelden zondag in Meijel tegen Summa Peelpush en konden geen punten mee naar huis nemen. Trainer/coach Willem Jan van Yperen beschikte niet over een top- fitte ploeg. Via de setstanden 25-19, 36-34 en 25-14 wist de thuisploeg Summa Peelpush een 3-0 overwin ning te behalen. Vanaf het eerste fluitsignaal ging de thuisploeg met veel enthousiasme aan de slag en wist met hun service Nesselande onder druk te zetten. In de beginfase hielden de beide ploe gen elkaar nog in evenwicht, maar naarmate de set vorderde kreeg Peel push meer grip op de wedstrijd en kon Nesselande niet echt in hun spel komen. In de tweede set liep het wat beter aan Nesselande zijde De beide teams hielden elkaar lang in even wicht en pas na dertig punten wist Peelpush de set binnen te halen. In de derde set speelde Nesselande met een fantasie opstelling, dit was erg wennen en daar kon Peelpush dank baar gebruik van maken. Nesselande - De Jitae Taekwondo Club hield dinsdag 16 maart een clubexamen voor haar jongste witte band dragers. Dean Reith, Finn van der Meer, Elaih Adriaanse, David Lig- thart, Biko Vork, Joost Baars, Querijn de Vree en Jada Wilnis slaagden voor de witte band met gele slip. Kaylee Wilnis, Sara Polet, Luuk Verschoor, Lucas de Bruijn, Jennifer Gevaerts Zevenhuizen- Het tweede elftal van Groeneweg deelde zondagmiddag een mokerslag uit aan het bezoeken de Donk uit Gouda. In de beginfase kwamen de bezoekers bijna op voor sprong door een foute terugspeelbal, die keeper Johan Hoogeveen nog net voor het doel kon weghalen. Het was Groeneweg dat de eerste goal mocht maken, na een goede actie van Arnout van Leeuwen over de linkerflank kreeg hij de bal voor Geslaagd! en dankzij een mooie kopbal (eigen doelpunt) werd het 1-0. Kort hierna was het Martijn van der Meer die op fenomenale wijze uit een voorzet de 2-0 binnenschoot. Donk speelde in deze fase goed en kreeg ook zijn kansjes maar goals bleven uit. Pas kort voor de rust kreeg het lucht na een eigen doelpunt van Groeneweg 2-1. De tweede helft veranderde het spel- beeld, Groeneweg was gretig en won elk duel en kon de score uitbreiden naar 3-1. Donk kon geen vuist meer maken en het sterke combinatiespel van Groeneweg resulteerde in 4-1 door Alex van Duin. Het spel was dui delijk gespeeld maar de thuisploeg liet niets over voor de bezoekers, Mark Pieper schoot de 5-1 binnen en ook Arnout van Leeuwen mocht een doelpunt op zijn naam zetten 6-1. En als toetje gaven de Donkiaanen in de slotfase nog een strafschop weg die Keeper Johan Hoogeveen netjes binnenschoot 7-1. Hiermee dwingt Groeneweg recht op nacompetitie af maar blijft ook in de race om het kampioenschap. en lan Hardenberg veroverden de groene slip. Onder leiding van Dico Hoogeveen kunnen kinderen vanaf vijfjaar taekwondo lessen volgen op de dinsdagavond om 18.00 uur in de Brede School aan de Robert van 't Hoffstraat. Een gratis proefles volgen is mogelijk. Voor meer informatie: 0182-636462 ofJitae@tiscali.nl. Zevenhuizen/Sassenheim - O.S.S. Ze venhuizen heeft zaterdag in Sassen- heim met38 kinderen meegedaan aan een officiële NTS Turn en Fun dag. De hele dag werd er geturnd op 5 banen met ieder 3 toestellen. Bij Meisjes 8 - 9 jaar niveau R2 was er een zilve ren medaille voor Maaike van Eijk. Bij meisjes 10 - 11 jaar niveau R2 zilver voor Celesta van EedenPetersman en brons voor Aminata Camara, ni veau R1 een vierde plaats voor Marit Smolders en een vijfde voor Jara van der Burg. Op niveau NTS 9 goud voor Beau Janse en brons Quinty Flier en een vier plek voor Ciska van Dijk. Bij meisjes 12-13 jaar niveau R1 goud voor Janine van EedenPetersman en brons voor Anouk Rodenburg. Jon gens 10 - 11 jaar niveau NTS 17 goud voor Ferry van Trierum en op niveau NTS 16 goud voor Matthijs van Or den. Aan het eind van elk dagdeel was er een "fun"programma. Lek ker dansen, estafette lopen, tikkertje spelen, acro gymastiek beoefenen of gewoon even uitdollen op een van de tumblingbanen. Kijk voor meer foto's op www.hartvanholland-online.nl Moerkapelle won met 1-3 van Bol nes, de koploper in de 4e klasse B. Voor beide teams was dit een sleutel wedstrijd, wat al bleek uit het feit dat ze recent bij elkaar hebben gespot. Moerkapelle begon met zelfvertrou wen, speelde kort op de bal en met diiecte acties.Toch was de eerste kans voor Bolnes na zeven minuten. Twee minuten later was het echter raak voor Moerkapelle. Een corner van Ja- ron van Dommele werd door Menno Verschoor in het doel getikt, hoewel een verdediger hem weghaalde. De scheidsrechter had gezien dat de bal de lijn gepasseerd was en kende het doelpunt toe.. De ploegen maakten er samen een goede wedstrijd van. Brend Hoogma ontving geheel ten onréchte een gele kaart, waar zijn tegenstander die had moeten krijgen, maar ook hierdoor liet Moerkapelle zich niet van de wijs brengen. Bolnes kwam in de 36e minuut op gelijke hoogte toen er slecht uitverdedigd werd. Moerkapelle pakte meteen de draad weer op en in blessuretijd zette Verschoor Moerkapelle op 1-2. In de tweede helft zette Bolnes alles op al les om terug te komen. Hun verde diger legde de doorgebroken Brend Hoogma neer en was al op weg naar de kleedkamer, toen hij geel in plaats van rood kreeg. Ook dit deerde Moer kapelle niet. Een onterecht vlagsig- naal voor Kamal Boutasgount die had kunnen scoren, deerde Moerkapelle ook al niet. In de blessuretijd kreeg Moerkapelle loon naar werken. Een vrije trap op de rand van de 16 meter werd in de rebound door Taco Drost ingekopt. Moerkapelle doet zichzelf een groot plezier met deze overwin ning, nu komt een directe promotie plaats weer in zicht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 49