Activiteiten bij bedrijven Nummer Bedrijfsnaam Teelt 1 SO Natural Pot Orchideeën 2 Marjoland Rozen 3 Bas vd Wilt Potplanten en tuinplanten 4 Kwekerij van Dam Perkplanten Potplanten 5 Kaashoek Paprika Rode Paprika's 6 V.O.F. de Jong -Uithol Bamboe en Camellia's 7 J. Oudijk Helleborus 8 Bregman Potplanten Potplanten 9 Van Vuuren V.O.F. Rozen 10 Jac. Oudijk Gerbera 11 Porta Nova Rozen 12 Potplantenkwekerij Sjaloom Potplanten 13 Ichtus Flowers Anthurium/Phalaenopsis Kaskersenkwekerij Jomajole op de Middelweg 5 - Rondleiding over de kwekerij een mooie bloesemtocht - Informatie over biologische bestrijding 1. SO Natural Het bedrijf is opengesteld en kunt u komen bezichtingen. - Jongplant Orchideeën presentatie - Verkoop van Orchideeën - Rondleidingen over het bedrijf - Bezichtiging en uitleg WKK installatie - Springkussen - Quiz en kleurplaat inleverpunt 2 Marjoland - Openstelling van de nieuwbouw van dit bedrijf - Bezichtiging van tweede teeltlaag - Voorstelling Rolling 90, Demonstratiel 12.15 uur tot 12.45 uur Demonstratie 2: 14.15 uur tot 14.45 uur - Schminken - Zangkoor - Openstelling van verwerkingshal - Uitleg over biologie - Verkoop van rozen 3. Bas vd Wilt potplanten en tuinplanten - Consumentenverkoop - Hortensia's en franse Geraniums. - Bedrijf is geheel opengesteld en er zijn rondleidingen 4. Kwekerij van Dam - Rondleidingen over het bedrijf - Consumentenverkoop van Hortensia's, Perkplanten en potplanten - EHBO - Rondje kunst; schilderen en exposeren van agrarische producten 5. Kaashoek Paprika - Tentoonstelling van exotische producten - Rondleidingen op het bedrijf - Catering - Springkussen - Consumentenverkoop Paprika's - Paprika presentatie t.b.v. gebruik van Paprika's 6. V.O.F. de Jong -Uithol - Labrador pups in de schuur - Stand van Hekwerken Smederij Hol Nieuwerkerk - Consumentenverkoop van planten 7. J. Oudijk - Tentoonstelling van oude trekkers - Openstelling van de tweedekanswinkel: Verkoop van tweedehands goederen - Roofvogelshow 8. Bregman Potplanten - Het gehele bedrijf is opengesteld - Demonstratie potplanten en aanverwante artikelen - Consumentenverkoop van potplanten - Pony rijden van 11.00 uur tot 15.00 uur 9. Van Vuuren V.O.F. - Bedrijf is opengesteld voor bezoekers - Consumentenverkoop van Rozen - Demonstratie bloembinden - Verkoop van boerenijs 10. Jac. Oudijk - Demonstratie bloemschikken - Demonstratie automatisch sorteren en het verpakken van Gerbera's - Consumentenverkoop van Gerbera's - Informatie over biologische bestrijding 11. Porta Nova - Volop bedrijvigheid in de loods tot 16.00 uur - Energie en warmte-uitleg - Stand met stoelmassage 12. Potplantenkwekerij Sjaloom - Demonstratie Massangeana sorteren - Demonstratie Spathiphyllum sorteren - Consumentenverkoop - Consumententest - Draaiende oppotmachine - Stand met verschillende soorten potgrond - Oliebollenkraam 13. Ichtus Flowers - Verwerken en oogsten van Anthuriums - Verwerken van Orchideeën - Anthuriumpresentatie - Rondleidingen door het bedrijf - Quiz en kleurplaten inleverpunt - Uitleg over goede doel Iemand Geeft om mij Er zal over de hele weg een draaiorgel spelen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 51