Zuidpias X X X X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN 8 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 24 MAART 2010 Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing(en) en bouwvergunning(en) Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders hebben beslo ten om: Wet milieubeheer Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Melding bomen rooien Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing(en) en bouwvergunning(en) Artikel 3.6 van de Wet op de ruimtelijke ordening Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende bomen gaan rooien: NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Bouwvergunningen De Britten 7 (2911 BP) Bouwen berging .Ereprijsveld 11 (2914 PG) Veranderen berging en carport tot garage Hoogeveenenweg 17, 19 en 21 (2913 LV) Plaatsen hekwerken Hoogeveenenweg 19 (2913 LV) Veranderen zijgevel door middel van het plaat sen van een deur Klein Hitland 210 (2911 BR) Bouwen recreatiewoning Kortenoord 110 (2911 BE) Vernieuwen stro-opslag en opslag droge mest Raadhuisplein (ongenummerd) Tijdelijk 2 maanden) plaatsen oliebollenkraam Bouwvergunningen J.A. Beijerinkstraat 53 (2912 AA) Vergroten kerkelijk centrum Parallelweg-Zuid 135 (2914 LE) Vergroten woonhuis Seine 57 92911 HG) Gedeeltelijk vergroten woonkamer Seine 59 (2911 HG) Plaatsen dakkapel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doeg de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders jn deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening Bermweg 18a (2911 CA) Gedeeltelijk veranderen constructie woning Artikel 3.6 van de Wet op de ruimtelijke ordening Locatie hoek Hoofdweg-Noord - Laan van Avantgarde Bouwen sporthal met kleed- en horeca- faciliteiten Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. De tweede parkeerplaats op het parkeer terrein nabij Valkendaal 14, 2914 RM te Nieuwerkerk aan den IJssel, aan te wijzen en in te richten als een gehandicaptenpar keerplaats (verkeersbesluit Z10.000230). De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het ken teken van de auto van de houder van de gehandicaptenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met Josette van Houwelingen van de afdeling VROM, tel. (0180) 330 393. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders hebben de volgende maatwerkvoorschriften opgelegd: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescher ming van het milieu aanvullende maatwerk voorschriften op te leggen naast de voor schriften uit de van toepassing zijnde AMvB. In het Besluit landbouw, dat eind 2006 in werking is getreden, is geregeld dat de geluidvoorschriften van de oude vergunningen van de hierna genoemde inrichtingen nog drie jaar van kracht zouden blijven. Het Besluit landbouw maakt het mogelijk om deze geluid voorschriften om te zetten in maatwerkvoor schriften en vervangen de geluidvoorschriften in het Besluit. Daarmee blijven de geluid normstellingen uit de oude vergunningen van kracht. Omdat dit voor de inrichtinghouder en de directe omgeving belangrijk is, wordt van deze bevoegdheid gebruik gemaakt en zijn maatwerkvoorschriften opgelegd aan: Manege Hitland B.V., Klein Hitland 9, 2911 BR Nieuwerkerk aan den IJssel H. Verduijn, Tweede Tochtweg 147, 2913 LR Nieuwerkerk aan den IJssel De besluiten tot het opleggen van maatwerk voorschriften kunt u van 25 maart tot en met 6 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kan tooruren terecht in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 330 300. Voor inzage buiten kan tooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website www.milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen Molenmaker 22 (2761 ME) Plaatsen dakkapel achterzijde woning Bouwvergunningen Noordeinde 59a (2761 BR) Oprichten bedrijfsgebouw Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht etders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan 's-Gravenweg" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een berging op het adres De Britten 7, 2911 BP te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BL2010/033). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 24 maart 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin- zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.C. Rodenburg, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 489. Wollefoppenweg 83 (2761 DK) Vergroten woning en bouwen berging Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488 Eén berk en twee sierkersen aan de achter zijde van de woningen aan het Sikkelkruid 1 tot en met 8 en aan het Watertorkruid 1 tot en met 8. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders hebben de vol gende maatwerkvoorschriften opgelegd: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescher ming van het milieu aanvullende maatwerk voorschriften op te leggen naast de voor schriften uit de van toepassing zijnde AMvB. In het Besluit landbouw, dat eind 2006 in werking is getreden, is geregeld dat de geluidvoorschriften van de oude vergunningen van de hierna genoemde inrichtingen nog drie jaar van kracht zouden blijven. Het Besluit landbouw maakt het mogelijk om deze geluid voorschriften om te zetten in maatwerkvoor schriften en vervangen de geluidvoorschriften in het Besluit. Daarmee blijven de geluid normstellingen uit de oude vergunningen van kracht. Omdat dit voor de inrichtinghouder en de directe omgeving belangrijk is, wordt van deze bevoegdheid gebruik gemaakt en zijn maatwerkvoorschriften opgelegd aan: Fa. W.N. Dijkshoorn, Knibbelweg 25a, 2761 JC Zevenhuizen Tuinkunst Vijfhuizen, Rottekade 11a, 2761 EA Zevenhuizen De besluiten tot het opleggen van maatwerk- voorschriften kunt u van 25 maart tot en met 6 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide geval len moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kan tooruren terecht in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel (01801 330 300. Voor inzage buiten kan tooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website www.milieudienstmiddenholland.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6