Zuidpias Platte L<i«!C-TOeiW Steppen over de N219 k STEMPELKAART O Skaters eri boarders opgelet! Zoek de paashazen! O O gemeente Kom met de fiets, de pendelbus of rollend. Er is geen parkeergelegenheid ter plaatse! Wedstrijd: wie tekent het mooiste N219 Feestei? Wat is er allemaal te doen? EHBO Maak een ritje met de paardentram over de N219 Everi uitrusten? Lekker poffertjes eten! Hoe kom je er? Aanfietsroute Fietsenrekken Fietsktaar Uitgiftepunt steppen Gemeente Zuidpias Poffertjes wagen Koffie/ thee Op je gemak zonder inspanning over de nieuwe N219? Dat kan ook op zaterdag 3 april Tussen 12.30 en 15.30 uur rijdt een paardentram heen en weer over het traject. U kunt natuurlijk uitstappen bij heUhtzichtspunt om rustiq om u heen te kijken en wat later het ritje I terugnemen of terugwan- deten op uw gemak. Of u rijdt gewoon een keertje heen en weer. Voor iedereen die niet op rolletjes wil, maar wel de festiviteiten mee wil maken. U vindt het opstappunt in de buurt van de entree. Ook aan de inwendige mens is gedacht. Langs het tracé staat een heuse poffertjes kraam. Kom gratis poffertjes eten, ook is er een koffie en theekraam en een kinderkraam. Met de fiets en rollend: via de parallelweg Zuidplasweg, door de fietstunnel onder de nieuwe rotonde en fiets stallen in de fietsenrekken. Met de pendelbus: vertrek vanaf plein Dorpsstraat voor het voormalige gemeen tehuis. Verzamelen bij opstapplaats. Uitstap vlak voor fietstunnel, verder klein stukje lopen. Pendel vertrekt terug vanaf afzetpt'aats. Heen en weer tussen 12.00 en 16.30 uur. -Limonade Uitkijkpunt gsi Knibbelweg Skatehelling Knibbelweg Wees voorzichtig. Houd rekening met elkaar. Betreden en gebruiken N219 op eigen risico. Voor alle kinderen tot 13 jaar is er een tekenwedstrijd. Natuurlijk is het erg leuk als we aan jouw ei kunnen zien dat het niet alleen een paasei is maar ook een N219 feestei! We kiezen drie winnaars uit: van 3tot 6 jaar, van 6 tot 9 en van 10 tot 13 jaar. Moetje heel goed kunnen tekenen? Nee hoor, als je een heel leuk idee hebt, of heel mooi kan kleuren is het ook goed! ledereen kan meedoen. Wil je meedoen? Meld je aan bij de Gemeente Voor wie niet beschikt over iets dat rolt, zijn er grote steps beschikbaar. Bij de pagodetent bij de ingang vindt je ze. Je begrijpt dat het de bedoeling is dat zoveel mogelijk mensen hiervan gebruik gaan maken. Dat betekent dat we verwachten dat de step na een rit wordt terug gebracht zodat een ander er plezier van heeft. Dus gebruiken mag, maar graag rekening houden met een ander! Zuidplaskraam tussen 12.00 en 14.00 uur of om 14.45 uur bij de Knibbelwegkraam. Prijswinnaars De drie winnaars worden plusminus 16.00 uur bekend gemaakt en krijgen een uit nodiging van de provincie om met een begeleider mee te rijden met de allereerste rit over de nieuwe N219 tijdens de officiële opening op 8 april a.s. én een prijs van de provincie Zuid-Holland op diezelfde dag! Wat is er mooier dan vers asfalt uit te proberen? Vanaf de Knibbelwegovergang naar het oosten ligt een speciaal skate- uitrijparcours. Je kunt hier op eigen risico lekker je gang gaan. Laat deze unieke kans niet aan je voorbijgaan en kom op 3 april naar de N219! Paashaaskraam Inschrijven tekenwedstrijd Vier bijzondere paashazen wandelen 3 april over de nieuwe N219.... Ga ze zoeken want ze zijn bijzonder! Neem de bon uit deze krant mee of haal een stempelkaart bij de gemeente Zuidplaskraam bij de ingang. Als je alle vier de stempels hebt verzameld, noteer je naam, adres en telefoonnummer en lever de kaart in bij de gemeentekraam. Er wordt een win naar getrokken en hij of zij wordt gast van de provincie bij de officiële opening op 8 april a.s. en rijdt als allereerste in een bus over de weg! Dus dit keer geen eieren zoeken of stempelen als je over de Rotte schaatst, maar op zoek naar de paashaas en wie weet heeft hij nog een eitje voor je bij zich!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2