FLITSLICHTONTHARING AANBIEDING Oksels vanaf 25 euro per keer Intratuin Pijnacker en Zoetermeer 'an 10.00 tot 17.00 uur NEFIT-DEALER Care for kids spint voor onbezorgde jeugd Pijnloze Paasshow CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Ogen tekort bij Kom in de Kas Al een eeuw in Nieuwerkerk Uitbreiding speeltuin op stapel Het Blok leent van gemeente Ode aan de BK-weg UW DROOMHUIS! Lid AN BOS De voordeligste in de regio! Telefoon: 0180 - 631959 0180-332222 Paasbingo Stormvliegers Brandweerbericht Venrooy naar Tweede Kamer SHART VAN HOLLAND Pagina 15 Pagina 25 Pagina 27 Pagina 53 Pagina 63 Bladmos 6 te Nieuwerkerk aan den IJssel Volledig verbouwde en gemoderniseerde luxe woning aan het water Van Moorse! zweept iedereen op voor het goede doel ook via Ziektekostenverzekering Hannie Reijnders Westringdijk 51 Nieuwerkerk a/d IJssel, aan de rand van Nesselande www.beautybalanceclinic.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Met een spetterend sportevenement werd zater dag 27 maart de stichting Care for Kids officieel gepresenteerd in het Achmea Health Center. aasdag Intratuin Pijnacker Rijskade la, 015-3610000. iderdag koopavond. Vrijdag 2 april geopend tot 18.00 uur. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551. ierdag koopavond. Vrijdag 2 april geopend tot 18.00 uur. www.intratuin.nl Door Geertrude Verweij De dag begon met een Zumbama- rathon, die werd gevolgd door een spinningmarathon. Verschillende sporters hadden zich bereid verklaard zich in het zweet te werken om geld op te halen voor het goede doel. Care for kids is opgezet door voorzit ter van de stichting, Caroline Michels, die zich samen met haar man en pen ningmeester Peter en secretaris Kees van der Made inzetten voor minder bedeelde kinderen in de gemeente Zuidpias. Michels: "Dit is het eerste evenement, És»»»!»** 2e Paasdag geopend van I 1.00 - 17.00 uur GRATIS uitgestelde betaling 5000,- voor één jaar Gratis Navigatiesysteem INRUILPRIJZENFESTIVAL 70 auto's tegen bodemprijzen! Hoofdweg 12 - Capelle a/d IJssel Tel. 010 4516927 www.selectautocentrum.nl maar zeker niet het laatste. Met onze stichting willen we geld ophalen voor kinderen die het moeilijk hebben. We hopen nog veel meer sponsors te vin den en een netwerk van vrienden op te zetten." Wethouder Jan Verbeek gaf het start sein door op een fluitje te blazen. "Als wethouder met niet alleen welzijn, maar ook sport in de portefeuille vind ik dit een prachtig initiatief. Natuur lijk moeten er veel meer sponsors komen en wellicht kan de gemeente ook nog iets voor jullie betekenen." Alpe d'Huez Het eerste uur van de drie uur spin ning werd geleid door Leontien Zij laard-van Moorsel, die niet van plan was het de sporters gemakkelijk te maken. "Ik ga jullie laten voelen wat ik gevoeld heb tijdens mijn wielercar- rière. We gaan de Alpe d'Huez beklim men en verschillende starts maken. Jullie zullen de verzuring voelen die ik gevoeld heb tijdens het wereldduur record." Leesverder op pagina 12 bel: 0180-631206 Zevenhuizen bezoek onze showroom op afspraak. www.vdpanne.nl Zevenhuizen - In het duivenlokaal aan het Nijverheidscentrum 50 wordt zaterdag 3 april de jaarlijkse paasbingo van postduivereniging De Stormvliegers gehouden. Er wor den acht ronden gespeeld. Aanvang 20.00 uur, deur open 19.30 uur. le dereen is welkom. Zuidpias - Wethouder Tamara Ven- rooy staat 23ste op de advieslijst van de WD voor de Tweede Kamer verkiezingen. Hiermee bestaat de mogelijkheid dat zij de lokale poli tiek verlaat na de landelijke verkie zingen op 9 juni. Eerder gingen er al geruchten dat Venrooy naar de Tweede Kamer zou vertrekken, maar dat werd ont kend. Nu blijkt het tegendeel waar. "Ze wilde zich in eerste instantie volledig geven voor de gemeente Zuidpias", zo laat Jacco Vroegop van WD Zuidpias weten. "Maar ze is nadrukkelijk gevraagd door het WD Hoofdbestuur om zich kandi daat te stellen op de Tweede Ka- merlijst." Zevenhuizen - Brandweermensen rukten afgelopen vrijdag uit naar Dorpshuis Swanla. Daar was na melijk het automatisch brandalarm afgegaan. De reden van het afgaan, was echter baldadigheid. De kosten worden bij de veroorzaker in reke ning gebracht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 3