iïïïïïïiJ K f) klikken Een dikke 8 voor ambulancezorg Gouden OV-idee bekroond Inloopochtend Stomavereniging Bridge voor viertallen O mP Dierencentrale OMINICUS HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 31 MAART 2010 49 ÜE GEEF WENSEN DE RUIMTE —jjüT UITVAARTVERZORGING daTèiTnacht H.E. van der Hammen ®kbair Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Vrouwen Bijbelkring Informatieavond over borstvoeding HART VAN HOLLAND Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING www.hevanderhammen.nl Wi) verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 3 37 24 3 3 Uitvaartverzorging vV van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind I SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of alas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur S. Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Bergschenhoek - In de hervormde kerk aan de Kerkstraat 1 wordt dins dag 6 april een koffieavond gehou den. Spreker is Tonneke Bijker. Aan vang 20.00 uur, deur open 19.30 uur. Voor meer informatie: 015-3693596 of www.in-touch.atspace.eom. Gouda - Het Groene Hart Ziekenhuis organiseert voor woensdag 14 april van 20.00 tot 22.00 uur een informatieavond over borstvoeding. De avond, welke bedoeld is voor vrouwen die willen bevallen in het GHZ, vindt plaats in de Balkonkamer op de Jozeflocatie. Een lacta- tiekundige vertelt deze avond over allerlei aspecten die met borstvoeding te maken hebben. Na afloop is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De toe gang bedraagt 5,- euro. Aan melden kan op 0182-505000 of via aanmelden@ghz.nl. Voor meer informatie: www.ghz.nl/informatiebijeen- komsten. t Bij plaatsing op familieberichten, foto in zwart wit of weglaten Regio- De Regionale Ambulancedienst Hollands Midden heeft van de patiënt een mooi cijfer gekregen voor de zorg die zij levert. Gemiddeld scoort de ambu lancedienst een 8,6 in een recent gehouden onderzoek. Dat de Regionale Ambulancedienst Hollands Midden garant staat voor een goede kwaliteit bleek eerder vo rig jaar bij het uitkomen van de cijfers van de landelijke vergelijking tussen ambulancediensten (Ambulance inzicht 2008). Op het gebied van de aanrijdtijden scoorde de ambulance dienst het beste van Nederland. Uit het eind vorig jaar gehouden on derzoek blijkt dat de patiënt opnieuw zeer positief is over de dienstver lening van de Regionale Ambulan cedienst Hollands Midden. Het ge middelde rapportcijfer komt uit op een 8,6. Het cijfer is gestegen ten opzichte van een in 2005 gehouden onderzoek. Toen scoorde de ambu lancedienst een 8,4. De vriendelijkheid en deskundigheid van de medewerkers waarderen de patiënten het meest. Ook de snelheid waarmee de ambulance ter plaatse is en de snelle behandeling en verzor ging spreken de patiënt aan. Het merendeel van de patiënten is van mening dat de ambulanceme dewerkers goed naar hen luisteren en dat zij voldoende informatie en goede verzorging krijgen. De rijstijl van de ambulancechauffeur wordt als prettig ervaren en de ambulance ziet er van binnen netjes en verzorgd uit. Regio - Het Gouden OV-idee is op naam gekomen van Hans de Vries uit Oegst- geest. Zijn idee behelst het aanbieden van draadloos internet in het openbaar vervoer. De provincie Zuid-Holland riep eerder mensen op ideeën aan te leveren om het 0V aantrekkelijker te maken. In de periode van 1 tot 26 maart kwamen ruim 3.500 reacties binnen. De provincie bekroont het winnende idee door in overleg met de OV-be- drijven een proef te organiseren in 25 voertuigen (trein, bus en waterbus) die op de langere trajecten worden ingezet. De proef start nog dit jaar. Verder kreeg De Vries een reischeque van tweeduizend euro uit handen van Geduputeerde Asje van Dijk. Alle ideeën zullen worden getoetst op haalbaarheid en besproken met de vervoerders. Ook stelt de provincie Zuid-Holland de ideeën ter beschik king aan de andere provincies. Veel inzenders geven ideeën voor een betere aansluiting van de verschil lende vormen van openbaar vervoer. Ook suggesties ter verbetering van het comfort en de sociale veiligheid komen veelvuldig terug in de opge stuurde stukken. Gouda - De Nederlandse Stomaver eniging organiseert voor donderdag 1 april van 10.00 tot 12.00 uur een inloopochtend op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis aan de Bleulandweg 10. Belangstellenden zijn welkom in kamer 1.32 van de stomaverpleegkundige op de eerste etage. Marja Woutersen en Marjanne Stoffels zijn deze ochtend aanwezig voor het geven van informatie en voor het beantwoorden van vragen. Voor meer informatie: 0346-262286 of www.stomavereniging.nl. Zevenhuizen - Bij Bridgeclub Zeven huizen werd vorige week dinsdag in Dorpshuis Swa'nla de laatste ronde gespeeld van de viertallencompe titie. In de A-lijn werd gewonnen door het viertal Gaarkeuken met een gemiddelde van 19.4%. Tweede werd het viertal Van der Weerdt met 18.4%. In de B-lijn eindigden de viertallen Bolsterlee en Van der Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Lelie respectievelijk op de eerste en de tweede plaats. Zij promoveren beiden naar de A-lijn. Het viertal Niewold werd eerste in de C-lijn, op de tweede plaats gevolgd door het viertal Poorter. Deze twee viertallen promoveren naar de B-lijn. De vier tallen Blom en Visser, respectievelijk eerste en tweede in de D-lijn, pro moveren naar de C-lijn. Gevonden Kat, cypers, witte nek, borst, streep over neus en witte staartpunt, Voor- ofscheweg Boskoop; Kat, rood, witte borst, buik en voeten, Kersengaarde Boskoop; Kat, zwart, met veel wit, N 456 Wad- dinxveen/Zevenhuizen; Poes, cypers, Westerkade Moor drecht. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 49