Kom direct met de juiste adviseur in contact. Jong en oud profiteren van voordeel K Lidmaatschap Rabobank is vooralle leeftijden Direct de juiste adviseur aan de lijn Dat is ons idee. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 31 MAART 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. Bel als particulier (0182) 69 55 55 Bel bij vragen over hypotheken (0182) 69 51 20 Bel zakelijk (0182) 69 51 60 Rabobank Ip Wc de< ort pa /e vrc En rij< De kir ia? an de He rei uu he de dè Wie denkt dat het lidmaatschap van de Rabo bank niet meer van deze tijd is, kijkt er wellicht van op dat ook jongeren zich als lid van de coö peratie aanmelden. Rabobank is geen handels bank waarvan de aandelen op de beurs worden verhandeld. De Rabobank is een coöperatie; een vereniging met leden. Bij de Rabobank gaat het in eerste instantie niet om geld, maar om het cre- eren van mogelijkheden. Door op coöperatieve basis samen te werken stelt de financiële instel ling klanten en leden is staat hun financiële am bities te realiseren. Samen sta je sterker en kom je verder dan alleen. Samen zijn we de bank. Dat is de gedachte. Dat is het idee. "Ken niet, bestaat niet" Waar je in de woon-slaapkamer van Wim Boode ook kijkt, werkelijk overal hangen of staan klokken. Twee schroefjes in de muur vallen daardoor op en doen vermoeden dat ook daar ooit klokken hebben ge hangen. "Die- klokken hingen daar tijdelijk omdat ik die net had gerepareerd. Binnenkort hangen er weer andere uurwerken. Mooi toch?" Boode's ogen schit teren van plezier wanneer hij over zijn hobby klok ken maken praat. Op de tafel liggen wat losse onder delen van een uurwerk. Andere materialen worden zorgvuldig in houten sigarenkistjes bewaard. Het TV-meubel doet dienst als magazijn. Vanwaar toch die fascinatie voor klokken? Wim Boode: "Da's een mooi verhaal. Bij ons thuis hadden we een draai- pendule die op een gegeven moment kapot ging. Ik kreeg daarvan de schuld. Maar omdat het tijdstip waarop de klok stopte half elf was en ik dan of op school was of op bed lag, kon ik de klok onmogelijk hebben stukgemaakt. Een nieuwe klok kopen zat er in die tijd niet in. Vandaar dat mijn moeder het uur werk door een klokkenmaker heeft na laten kijken. Toen het hem niet lukte om de pendule te repare ren, heb ik er net zo lang aan zitten sleutelen tot die weer begon te draaien. Vandaag de dag is dat klokje nog steeds in het bezit van de familie en tikt het nog altijd." Hoewel alle klokken in de kamer van Boode tikken en de gongen geregeld slaan, bekommert hij zich niet meer om het exacte tijdstip. Onderscheid tussen winter- en zomertijd maakt hij niet meer. Strak gepland Zoekend naar een klok die het juiste tijdstip aangeeft, verontschuldigt Stefan Sallevelt zich om even zijn trainer te melden dat hij wat later komt. "Ik speel za terdags in de spits van het eerste elftal van V.V. Moer- kapelle. Als we dit seizoen bij de eerste drie eindigen, dan promoveren we naar de derde klasse. De kans is groot dat ons dat gaat lukken", vertelt Stefan enthou siast. "Op dit moment studeer ik commerciële eco nomie aan de Haagse Hogeschool: Een leuke school waar ik graag naar toe ga. Met de interliner ben je er zo. Wanneer ik volgend jaar afstudeer, wil ik in één of twee jaar mijn master marketing op het Erasmus behalen."Ook voor Stefan vliegt de tijd voorbij. Wan de voornaamste reden om lid van de Coöperatieve Rabobank Gouwestreek te worden. Johan Tiller, ves tigingsdirecteur van de Rabobank in Zevenhuizen- Moerkapelle:"Maarerzijn meer voordelen. Zo krijgen alle leden periodiek het ledenmagazine "Dichterbij" toegezonden. Daarin worden onder meer alle leden aanbiedingen van dat moment vermeld. Zo stond er in de laatstverschenen editie een aanbieding voor gratis toegangskaarten voor het Korenfestival in Ze venhuizen. Daarop werd zo massaal gereageerd dat het festival op vrijdagavond 16 april ondertussen is volgeboekt." Wenst u meer informatie over deze, en de vele an dere voordelen van het lidmaatschap van de bank? Neemt u dan contact op met uw adviseur of bel met de Rabobank Gouwestreek, telefoon (0182) 69 55 55 (voor particulieren) of (0182) 69 51 60 (voor bedrij ven). Werd Wim Boode, grondlegger van de gelijknamige fietsenspeciaalzaak en vakgarage in Zevenhuizen, destijds nog verplicht lid van de Rabobank'om dat hij daar een hypotheek afsloot, word je tegen woordig vrijwillig lid. Zo was voor Stefan Sallevelt de aantrekkelijke korting op de verzekeringspremie neer hij niet studeert) voetbalt of gezellig bij zijn ou ders thuis is werkt hij als verkoopmedewerker bij een bedrijf dat allerlei promotiematerialen levert. "Ik heb het er erg naar mijn zin. Ik werk samen met leuke collega's, het werk is zeer afwisselend en de klanten zijn heel divers." Als student maakt Stefan gebruik van het Rabo Studentpakket."Vooral internetbankie- ren vind ik reuze handig. Toen mijn moeder, die bij de Rabobank werkt, mij over het lidmaatschap van de bank vertelde was ik niet direct enthousiast. Maar dat Veranderde snel toen mij duidelijk werd dat hier aan eigenlijk alleen maar voordelen kleven." www.rabobank.nl/gouwestreek 1 jo

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 4