Clubkampioenschappen bij Love '70 EK limiet voor Bastiaan Lijesen Prestatiemedaille voor Bianca van Veelen Moordrecht wint ondanks opstanding Lekkerkerk Onderlinge wedstrijd Tarzan Kampioene van Tenaco NieMo heeft toekomst in eigen hand HART VAN HOLLAND SPORT 31 MAART 2010 57 Tennis Zwemmen Synchroonzwemmen. Voetbal Turnen Turnen Waterpolo Oefening op brug met ongelijke leggers. Moerkapelle - Bij turnvereniging Tarzan werden afgelopen zaterdag onder linge wedstrijden gehouden. 1n dorpshuis Op Moer lieten 68 deelnemers, dftder leiding van Lenny Verwaal, Margreet Seppenwoolde, Lineke Huisman, Annelies van Rijn en KimberleyZwarteveld, aan hetpubliekzien watze in hun mars heb ben. Uitslagen Jongens A: 1 .Michaëel van Voorden, 2.Coen de Vrij, 3.Ruben van Voorden. Jongens B: 1 .Bart Stark, 2.Robin van Vliet, 3.Pieter van Voorden. Meisjes A: 1 .Emma Sonneveld, 2.Anne van Weelde, 3.Myrthe van Apeldoorn en Nadine Wouters, 4.Annelin Bos. Meisjes B: 1.Tessa Kemme, 2.Demi Bellekom, 3.Sara Boone en Tessa van i 't Hof, 4.Elza van der Lee. Meisjes C: I.Matthea Veldhuyzen, 2.Melanie Hertog en Marylene Paul; 3.Laura Hoogendoorn, 4.Dorathea Perdijk. Aspiranten: 1 .Natasja van der Lee, 2.Noëlle Wondergem. De wisselbekers zijn bij de jeugd ge gaan naar Matthea Veldhuyzen en Joij de aspiranten naar Natasja van der Lee. Heerenveen/Zevenhuizen/Zoetermeer - Bianca van Veelen heeft afgelo pen zaterdag tijdens de Nederlandse Kampioenschappen in Heerenveen met haar techniek een prestatieme daille van de KNZB behaald. Het kam pioenschap bestond uit individueel figuren zwemmen én een uitvoering met haar vier ploeggenoten. De uit voering op muziek uit de musical Hairspray leverde Bianca en ploegge noten Cyara, Maaike, Marissa en Fleur een zevende plaats op. Bianca van Veelen, tweede van links op de voorgrond. Amsterdam/Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens de Swim-Cup, vo rige week in Amsterdam, wist Basti aan Lijesen temidden van een groot aantal buitenlandse deelnemers een ticket te bemachtigen voor de Euro pese Kampioenschappen in Budapest. Bastiaan wist de limiet te behalen op de 50 meter rugslag en zwom in het ochtendprogramma een tijd van 25.21, wat tevens een dik PR was. In de finale zwom hij 25.51, welke tijd nog steeds' onder de limiet was, en kon hiermee een tweede plaats note ren. Op donderdag had Bastiaan al de 200 meter rugslag gezwommen en noteerde daarmee een derde plaats. Zondag was de 100 meter rugslag aan de beurt. Deze race kon Basti aan afsluiten met een derde plaatsen een tijd van 55.50, opnieuw een PR. Bastiaan heeft afgelopen weekend aansluiting gevonden bij de top van Nederland en treedt daarmee in de voetsporen van zijn broer Robert, die "enige tijd geleden besloten heeft te stoppen met de topsport. Voor meer informatie: www.zwem- kroniek.com en www.zwemsport.tv. c t Moordrecht won met 2-3 van Lekker kerk. Moordrecht maakte het zichzelf moeilijk door een 3-0 voorsprong bij na af te staan. Moordrecht miste en kele spelers, waaronder keeper Mitch Binke die waarschijnlijk aan zijn en kel geopereerd moet worden. Voor de rust werd het 1-0. Moordrecht begon voortvarend, het was de hele wedstrijd beter dan Lekkerkerk. In de 15e minuut werd een voorzet van Jonathan Slobbe die Dennis Heuvel man intikte; 1-0. Moordrecht kreeg nog veel kansen, maar er werd niet gescoord. Ondanks goede kansen. In de tweede helft Was het binnen een minuut 0-2 doordat Jan de Joode de bal prachtig over.de keeper lobde vanaf 25 meter. Lekkerkerk probeerde wel wat te doen, maar het lukte niet. In de 60e minuut was er een voor zet van Heuvelman op Slobbe die de bal zo intikte; 0-3. De wedstrijd leek gespeeld, maar Lekkerkerk wis selde en speelde met vier spitsen. In de 75e minuut werd het echter 1-3, want Moordrecht dacht de winst al binnen te hebben. Het werd nog e-t- ger: in de 88e minuut scoorde Lek kerkerk weer dankzij een lange bal. Binnen een minuut pikte De Joode rte bal op op het middenveld, hij 'werd onderuit gehaald en de tegenstander kreeg een rode kaart, wat een zware straf was. Enkele minuten later was de wedstrijd - gelukkig voor Moor drecht - voorbij. Rotterdam - Avital Houtman is de nieuwe clubkampioen van gymnas tiek- en turnvereniging Tenaco. De turnster behaalde een totaal van 102 punten over twee wedstrijden. Zij neemt hiermee de wisselbeker over van Samantha Kok. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - Ondanks dat \NSG NieMo-Van Vliet zaterdag verloor van Delft - het werd in het Polderbad 4-7 - houdt de ploeg van Sander Boer de kansen op handhaving in de vierde klasse in eigen hand. Er wacht na Pasen een spannend slot met twee thuisduels tegen HZZian en Kempvis en een uitwedstrijd tegen Hieronymus. Vooral het uitduel tegen Hieronymus wordt van cruciaal belang. De Roo- sendaalse ploeg won zaterdag met 9-7 van GZC DONK en heeft nu net als NieMo dertien punten. HZ Zian, de nummer tien van het klassement, heeft er zeventien. Twee ploegen de graderen uit de vierde klasse. Tegen Delft kon de startcombinatie van het Moordrechtse Orka'97 en Van Vliet/Barracuda uit Nieuwerkerk aan den IJssel aanvallend geen vuist maken. Dat kwam mede tot uiting in de manmeersituaties. Twee van de vier werden benut. NieMo had bovendien geen goed antwoord op de zoneverdediging van Delft. Doordat de omschakeling van de verdediging naar de aanval traag was, zat er in het aanvalsspel weinig venijn. "Er werd niet ingezwommen en geen initiatief genomen," zag ook Andy Miranda, die in het Polderbad tweemaal tot scoren kwam. "Zelfwas ik niet top.Jk had deze week wat last van pijntjes en op mijn leeftijd ga je dat merken," aldus de 37-jarige Ca- pellenaar. "Het moet nu gaan gebeuren," re ageerde Sander Boer na afloop. "Verstoppen kunnen we ons nu niet meer. We moeten, drie keer winnen: heel simpel." Moerkapelle - Bij tennisvereniging Love'70 werden afgelopen week de clubkampioenschappen dames- en herendubbel gehouden. Zaterdag werd de damesdubbelfinale gespeeld door het gelegenheidsdubbel Janneke van Alphen en Renate Rutgrink en het op elkaar ingespeelde dubbel Mira van der Linde en Iris van der Brugge. Mira en Iris kwamen in de eerste set op een 4-0 voorsprong, maar Jan neke en Renate wisten vervolgens vijf games op rij te winnen. Vervolgens werd het 5-5, waarna Mira en Iris alsnog de set met 7-5 wonnen. In de tweede set ging het lang gelijk op; via 2-2, 3-3 en 4-4 kwamen Janneke en Renate op een 5-4 voorsprong. Na di verse lange rally's wisten Mira en Iris de overwinning alsnog naar zich toe te trekken. De halve finale en de fi nale van het herendubbel staan voor deze week op het programma. Tennisvereniging Love '70 bestaat dit jaar 40 jaar. Naar aanleiding hiervan zullen diverse jubileumactiviteiten georganiseerd worden, waaronder voor zaterdag 5 juni een receptie en een feestavond. De finalisten van het damesdubbel: op de voorgrond links Renate Rutgrink en rechts Janneke van Alphen; op de achtergrond staan links Iris van der Brugge en rechts Mira van der Linde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 57