Zuidpias X Gratis Stercompost! DEZE BON GEEFT RECHT OP EEN ZAK STERCOMPOST. gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 31 MAART 2010 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Wet milieubeheer Meldingen Vergunningen Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Wet milieubeheer Meldingen Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Groene Zoom" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het tijdelijk (2 jaar] plaatsen van een bouwbord op een locatie aan de 's-Graven- weg 46-48 te Nieuwerkerk aan den I Jssel, (2009/142). Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf 31 maart 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of-mondeling zienswijzeln] tegen hetvoornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzë(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 498. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven géiden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer A&T autogarage, Eerste Tochtweg 13 d, 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel voor het oprichten van een autogarage. Brede School Esse Zoom, Donge 1, 2911 CV Nieuwerkerk aan den IJssel voor het tijdelijk gebruik van een propaantank ten behoeve van de bouw. Joulz, Eerste Tochtweg 11, 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel voor het oprich ten van een gasdrukregel- en meetstation. legen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar 'ndienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen ingetrokken op Srond van artikel 8.25 (Wm): Grondstoombedrijf Koolhaas BV: revisie vergunning (17 maart 1992) voor een grond stoombedrijf op het perceel Westringdijk 22-24, 2913 LK Nieuwerkerk aan den IJssel. W.G. van Vliet: oprichtingsvergunning (7 december 1992) en een melding verandering inrichting 11 augustus 1994) voor een gerbe- rakwekerij op het perceel Westringdijk 28, 2913 LK Nieuwerkerk aan den IJssel. Deze besluiten kunt u van 1 april tot en met 12 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel tel: (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stuk ken, staat ook op de website: www.milieu-. dienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen Bredeweg 158 (2761 KC) Bouwen uitbouw Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen hetvoornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.10180) 330 498. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Firma A.J. Tas en zonen, Knibbelweg 9c, 2761 JB Zevenhuizen voor het veranderen van de inrichting. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Bouwvergunningen Zuidelijke Dwarsweg 17 12761 JN) Aanbrengen verdiepingsvloer in voederloods Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan het adres Wagenmaker 55, 2761 MB te Zevenhuizen (BL/2010/014) en Wagenmaker 57, 2761 MB te Zevenhuizen B L/2010/016) Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf 31 maart 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gemeente Zuidpias biedt alle inwoners de gelegenheid gratis compost op te halen op diverse locaties. Het compost is gemaakt van het groente-, fruit- en tuinafval dat u etke week aanbiedt. Dit gft-afval wordt afgeleverd bij Stercompost, een composte- ringsinstallatie waar alle gft-afval ingeza meld wordt uit de omgeving. Vervolgens ondergaat het gft-afval een groot aantal bewerkingen met als eindresultaat het product compost. Van 10 kg gft wordt 3,5 a 4 kg compost gemaakt dat voldoet aan alle kwaliteitseisen. Heeft u een sier- of moestuin, dan kunt u veel plezier van deze compost hebben. Compost verbetert de bodemstructuur en het houdt water en voedingsstoffen vast. Als u de compost mengt met tuinaarde in de verhouding 40 compost, 60 tuinaarde heeft u een prima vulling voor bloembak ken. In de folder die u bij het ophalen van de compost kunt meenemen vindt u de uitge breide toepassingsmogelijkheden. Let op! Stercompost is bij uitstek een bodemverbe teraar met een hoog gehalte aan voedings stoffen. Het is daarom niet geschikt om te gebruiken als ophoogmateriaal. Moordrecht: gratis Stercompost scheppen op zaterdagochtend 17 april in de Koningin Julianastraat. Vanaf zaterdagochtend 17 april om 9.00 uur kan iedere inwoner van Moordrecht gratis compost afhalen aan het einde van de Koningin Julianastraat tussen de huisnummers 92 en 93. Daar laat de gemeente 20 ton compost storten, die vervolgens in kleine hoeveelheden (maxi maal 2 kruiwagens per persoon) wordt meegegeven. Komt.u compost halen, neem dan zelf een schep, emmer, bak, kruiwagen of stevige zak mee. Nieuwerkerk aan den IJssel en Zeven- huizen-Moerkapelle: een zak compost ophalen van maandag 12 tot en met zater dag 24 april. Inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle en Oud Verlaat kunnen tegen inlevering van onderstaande bon gratis één zak Stercompost (25 liter) afhalen zolang de voorraad strekt. Locatie afvalbrengstations: Eerste Tochtweg 9b te Nieuwerkerk Openingstijden Nieuwerkerk aan den IJssel: dinsdag t/m vrijdag: tussen 12.00 en 16.00 uur. zaterdag: tussen 10.00 en 16.00 uur. Zuidplasweg 14b te Zevenhuizen Openingstijden Zevenhuizen: dinsdag donderdag van 13.00 - 16.00 uur zaterdagen van 9.00 - 12.00 uur De actie geldt van maandag 12 tot en met zaterdag 24 april zolang de voorraad strekt. Naam: Adres Postcode:

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 9