AUTO AMBACHT ZOETERMEER Auto Service Centre Shantykoor Shantykoor 'De IJsselzangers' 'Het Kraaiennest' ÜOVAG Verkoop, inruil onderhoud van alle merken, nieuwe en gebruikte auto's. Ambachtsherenlaan 103 2722 CZ Zoetermeer T (079) 341 60 15 F (079) 331 93 52 M (06) 23 45 37 75 E info@autoambacht.nl I www.autoambacht.nl HART VAN HOLLAND ZINGEN AAN DE ROTTE 7 APRIL 2010 10 ACTIE AutoService Welkom bij Auto Ambacht Zoetermeer. Een vertrouwd adres waar men zijn klanten kent en aandacht geeft. Wij zijn een universeel autobedrijf, waar u ais klant met elk merk terecht kunt en op een professionele manier geholpen wordt. Wij staan met onze vakmanschap en jarenlange ervaring borg voor goede aan- en verkoopadviezen, vakbekwame reparaties en onderhoudsbeurten. Naast het universele autobedrijf zijn er binnen het bedrijf een aantal specialisaties. Door de 30 jaar lange ervaring als dealer van MG en Rover en de liefde voor de Engelse merken zijn wij in Zuid-Holland het aangewezen adres voor totaal service aan deze merken. Daarnaast bent u ook voor het totale onderhoud, service, diagnose, airco reconditionering, inbouw van carkits en audio-visuele apparatuur bij ons aan het juiste adres. Auto Ambacht Zoetermeer is voor veel werkzaamheden gecertificeerd, werkt met leveranciers van de beste merken en is tevens lid van tal van bedrijfsorganisaties. Shantykoor Het kraaiennest is het initiatief van een groep kerels uit Zevenhuizen en omstreken, die samen iets bijzonders wilden doen. Dat bijzondere werd het oprichten van een koor, geen gewoon koor, maar een 'Shantykoor'. Zo is in 1995, 'Het Kraaien nest' te water gelaten. Inmiddels is de vaste bemanning van 'De halluf4' uitgegroeid tot ruim dertig zeebonken, allen tijdens de vaart ontnomen van eigen naam en luisterend naar klinkende namen. Het repertoire van 'Het Kraaiennest' bestaat uit Nederlandse en Engelstalige liederen. Vlotte en goed in het gehoor liggende liedjes worden afgewisseld met serieuze 'luister' liederen. Het koor staat onder leiding van Willem Vink. Het koor verzorgt regelmatig optredens in de hele regio en doet regelmatig mee aan shantyfestivals. Sinds 2001 vaart Shantykoor 't Kraaiennest rond met "de Halluf Vier". Dit is een bus die aan de binnen- en aan de buitenkant omgebouwd is tot het "schip", waarmee het koor al vele tochtjes naar optredens gemaakt heeft. 2). De IJsselzangers verzorgen onder meer optredens in bejaarden- en verzorgings huizen, bij particulieren en op feesten en partijen. Een aantal keren per jaar wordt er meegedaan aan shantyfestivals in het land. In 2007 wonnen de IJsselzangers de Publieksprijs op het shantyfestival in Wijk bij Duurstede en in 2009 kregen zij de Publieksprijs op het shantyfestival in Schoonhoven. In juni 2009 hebben de IJs selzangers meegedaan aan het Internatio nale Shantyfestival te Praag. De IJsselzangers is een koor met 40 leden, onder wie 6 muzikanten. Het koor komt uit het prachtige historische stadje Montfoort, gelegen aan de oevers van de Hollandsehe IJssel. De IJsselzangers zingen hoofdzakelijk Zeemansliedjes, Shanty's en Oudhollandse liedjes. Tevens worden er ook Duits- en Engelstalige (Ierse) liedjes gezongen. De IJs selzangers staan onder leiding van de diri gent Kees van der Pijl. Het koor is opgericht in het najaar van 2002 en heeft inmiddels twee Cd's uitgebracht (IJsselnoten 1 en In april mei Airco Reconditionering van 13»T- voor 99,50 inclusief BTW.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 32