Oskamp maakt meubels op maat Albert Heijn Nesselande in Paassfeer Passage Fashion Weekend Nieuwe osteopaat FitFirst verricht wonderen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 7 APRIL 2010 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Moerkapelle - "Van kasten wand tot kast en van complete keuken tot radia torbetimmering, alles is mogelijk.Oskamp Interieurs, het bedrijf van Martin en Jacqueline Oskamp, heeft een naam opgebouwd op het gebied van het inrichten van luxe jachten, maar doet nog veel meer. "Jachtbetimmering is de basis van wat we kunnen. Door die ervaring zijn we heel creatief in het inpassen van meubelen in moeilijke situaties." Door Geertrude Verweij Als het plaatsen van een standaard- kastenwand door afwijkende maten in een huis lastig is, kan Oskamp de oplossing bieden. "Wij maken al les precies op maat. Er is dus geen sprake van standaardmaten waar door je soms net een paar centime ter overhoudt of juist tekort komt." Ook voor een keukenontwerp dat afwijkt van de standaardopties is men bij Oskamp aan het juiste adres. "Door ons gebouwde keukens worden compleet geleverd en geïn stalleerd. De aansluitingen kunnen ook door ons verzorgd worden. Dat doen wij niet zelf, 'maar wij kunnen het wel voor de klant regelen zodat de coördinatie bij ons ligt." prijskaartje aan te hangen. Prijzen zijn afhankelijk van de maat en het gebruikte materiaal en afwerking, maar ook van de inrichting, zoals het aantal deuren en lades." Hoewel alles in het eigen houtate- iier gebouwd en afgewerkt wordt, hoeft dat niet te betekenen dat het meubelstuk onbetaalbaar wordt. De prijzen zijn te vergelijken met de prijzen die betaald worden bij de betere interieurwinkel. De particulier kan rechtstreeks bij ons terecht, met al zijn wensen. Dat kan gaan om een complete keuken, een kastenwand of de inrichting van een inloopkast, maar ook om een losse kast. We maken bovendien ook tafels en badkamermeubels die we leveren compleet met alle acces soires." Ook voor de zakelijke markt levert Oskamp Interieurs maatwerk. "We bouwen ook kantoorinrichtingen, recepties en balies. Alles op maat en volledig naar wens van de op drachtgever." De afgelopen weken heeft de Albert Heijn Nesselande in het teken van het voorjaar gestaan. Daarin mocht de Pasen natuurlijk niet ontbreken. Onder het motto 'Proef een beetje de Pasen' vonden er verschillende activiteiten plaats, waaronder een speciale kindermiddag op woens dag 31 maart. Alle kinderen waren welkom om een speciale paaskoek te versieren met van allerlei soor ten lekkers. Deze mochten ze na afloop natuurlijk mee naar huis nemen. Waddinxveen - Na het succes van het Fashion Weekend in september vindt op zaterdag 24 april weder om het Passage Fashion Weekend. Winkelcentrum de Passage staat die dag in het teken van de nieuw ste voorjaars/zomer mode. Op de catwalk vanuit de kruiskerk op het ClOOO-plein zullen op zaterdag 24 april twee modeshows gehouden worden waar de voorjaars/zomer collecties 2010 geshowd worden op dames-, heren- en kinderkleding- gebied. Deelnemende winkels zijn onder andere It's for Kids, La Mer, Monique Mode, Da Basto, Mulder Van Vessem, die inmiddels van haar klachten af is: "Hij trok aan mijn voeten en mijn vingers en ik dacht: man, daar heb ik helemaal geen last van. Het is echt een apart vak. Maar Mannenmode, Greenfield en Blue Wave. De kapsels van de modellen worden verzorgd door.Hairmaxx en de make-up door Mieke. Ook voor accessoires kan men in de Passage terecht en worden er presentaties gehouden door Sylli Beads en Pas- sion4Nails. Poelier Ton Martens en De Kaashak ker laten het publiek van hun de licatessen proeven. De shows zijn om 11.00 en 14.00 uur; de toegang is - natuurlijk - vrij. Bij slecht weer zal uitgeweken worden naar de showroom van Boonstoppel au tobedrijven bij het Shell station. het heeft bij mij echt wonderen verricht." Meer informatie: www.fitfirst.nl en/ of www.degrootosteopathie.nl Zevenhuizen - 'We willen een mooi paramedisch centrum neerzetten waar verschillende disciplines samenkomen.Eric-Jan Verdoold en Nancy van der Hoek startten in januari 2009 met FitFirst, een combinatie van een fy- siotherapeutische praktijk en een sportschool. Nu is er een osteopathie toe gevoegd aan het aanbod. Door Geertrude Verweij "We zoeken naar paramedische disciplines die elkaar versterken. Daarom hebben we ervoor gekozen osteopathie aan ons aanbod toe te voegen. Osteopathie ligt immers in het verlengde van fysiotherapie", aldus Verdoold. Beperkingen Osteopathie is een manuele ge neeswijze die zich richt op het op heffen van bewegingsbeperkingen in het menselijk lichaam. Daarbij wordt niet alleen gekeken naar het lichaamsdeel waarin de klachten zich bevinden, maar naar het hele lichaam. De osteopaat die Fit First versterkt, is Martijn de Groot. "Het kan bij voorbeeld zijn dat iemand last heeft van zijn nek en schouders, omdat hij galproblemen heeft. Ik kijk of al les beweegt, op drie niveaus.", legt De Groot uit. "Het eerste systeem waar ik mee werk zijn de spieren en gewrichten; hetzelfde gebied waar de manueel therapeut mee werkt. Daarnaast kijk ik naar de bewe gingsvrijheid van de organen en in gewanden. Als derde systeem werk ik met het zenuwstelsel." De Groot begon zijn loopbaan als fysiotherapeut en heeft sinds 2008 in Delft een osteopathiepraktijk. Sinds kort werkt hij dus gedeelte lijk in Zevenhuizen erbij. Dat bevalt goed, aldus De Groot. "Ik werk hier ontspannen en prettig. Er is hier een betere overlegstructuur. En de mensen die hier rondlopen, hebben dezelfde visie als ik. In mijn eigen praktijk weet ik nobit precies waar een patiënt terechtkomt en of de behandeling wordt voortgezet zo als ik dat in gedachten had. Op deze manier zit er geen ruis tussen." Grip krijgen Ellen van Vessem is een voorbeeld van een patiënt die al veel baat ge had heeft bij de samenwerking. "Ik kwam hier terecht met een voet balblessure. Ik kreeg twee keer in de week fysiotherapie, maar het bleef zeuren. Ik had ook een lage rugpijn, die doortrok naar mijn bil spier. Nancy verwees me door naar Martijn de Groot." Van der Hoek vervolgt: "Martijn bereikte precies datgene waar wij geen grip op kon den krijgen.Het probleem bleek in het bekken te zitten. Wij zijn fysio therapeuten, als iemand last heeft van zijn rug, kijken we naar spieren, botten en banden en niet naar or ganen. Martijn doet dat wel." Het team van Fit First. Hoewel Oskamp Interieurs het ont werp voor bijvoorbeeld een kasten wand of keuken volledig zelf kan maken, is de wens van de klant al tijd het uitgangspunt. "Klanten hebben vaak zelf een idee. Wij kunnen dat voor hen uitwer- ken.We maken er een tekening van en doen een vrijblijvende offerte." Standaardprijzen kunnen niet ge noemd worden. "Juist omdat het volledig op maat gemaakt wordt, is het lastig er zonder ontwerp een Jacqueline en Martin Oskamp.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39