voor ae echte tuinliefhebbers! i van 18.30 tot 22.00 uur IcurtZ' Activiteiten: op alle kruiden en lavendel planten! Sonneveld Welkom bij groencentrum Proven^aalse olijven/tappas kraam Verse kruiden boerenkaas kraam Bijen imker met speciale bijen en vlinder planten Verse Sonneveld vruchtensappen met advies over ons assortiment fruitplanten Boskoopse van der Salm "Lavendel" kraam Verse kruiden theetuin met lekkere hapjes Verse kruiden groenten kraam met demonstratie kruiden bereiden 44 HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 APRIL 2010 Kom lekker naar buiten. Frisse voorjaarsgeuren hangen in de lucht. De lavendel- en kruidengeuren komen u tegemoet. Overal staan mooie olijven- en vijgenbomen, er hangt een echte provengaalse sfeer. Op nog geen 15 minuten afstand van uw woonplaats, vindt u ons tuincentrum in het kloppende groene hart van Boskoop. Bij ons vindt u een groot assortiment tuin- en kamerplanten tegen veilingscherpe prijzen met een deskundig advies van ons Sonneveld team. Ook vindt u bij ons een groot assortiment snijbloemen en cadeau/sfeer artikelen. Dinsdagavond 13 april is er een exclusieve Provengaalse lente avond. U als (nieuwe) klant bent van harte uitgenodigd voor deze avond. Er is van alles te zien, te voelen, te ruiken en te proeven. Er zijn onder andere kramen met olijven, kruiden, lavendel en kruidenkazen. Ook geven wij diverse demonstraties over wat u met kruiden kunt doen in de keuken. Verder geven we deze avond speciale korting weg op alle kruiden- en lavende/planten. Er is van alles te beleven, dus kom gezellig langs! Het Sonneveld personeel kijkt uit naar deze gezellige en sfeervolle avond en is er helemaal klaar voor. Zij hopen u te kunnen verwelkomen. Er is ruime parkeergelegenheid aanwezig. Kijk voor meer informatie op de website www.groencentrumsonneveld.nl. Ook kunt u daar een impressie van het bedrijf en de actuele weekaanbiedingen vinden. Mi lenteavond Sonsuvtld roeKcentrtAMo Dinsdagavond 13 50 K

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 44