r makelaardij van 't hof Eft 0182 JSLvan'tfiof www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Moerkapelle HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 APRIL 2010 WADDINXVEEN WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN Burgemeester Klinkhamerweg 6 Vraagprijs 397.000,- k.k. BOSKOOP Burg. Colijnstraat 45 Vraagprijs 197.500,- k.k. makelaardij Wilgenhorst 54 Vraagprijs 157.500,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Beatrixlaan 75 makelaardij Acaciastraat 43 Alpherwetering 35 Boekweitakker 41 Da Costaweg 4 Lijsterbesstraat 63 Linzenakker 29 Meteorenweg 70 Meteorenweg 108 Mozartlaan 1 WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar 4-Kamer appartement met vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde Bijdrage VvE 191,- p.m. (incl. 57,50 voorschot stookkosten) Tijdelijke extra bijdrage VvE 50,- per maand Op de 7e etage gelegen goed onderhouden 4^-kamer apparte ment met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, woonopp. 85 m2. Ind.: Entree/voorportaal met vaste kast en meterkast; Hal; Woonkamer met toegang tot het balkon (W) en vaste kast; Eetkeuken met vaste kast, wasmachine- en vaatwasmachineaansluiting en rechte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, RVS afzuigschouw en combimagnetron; Keu kenkast met huurboiler voor de warmwatervoorziening; Toilet met fonteintje; Badkamer voorzien van douchehoek met glazen scherm (2009) en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde voor zien van schuifwandkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 121,52 per maand Oplevering'in overleg, op korte termijn mogelijk In de wijk "Zuidpias" op de tweede etage van apparte mentencomplex 't Suytende gelegen verzorgd 3-kamer appartement met fraai uitzicht over een groot deel van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1994 en woonoppervlakte 71 m3 (excl. balkon Z/W) Het complex beschikt over een gesloten entree met videofoon intercom, liftinstallatie en bergingen op de begane grond. De gemeenschappelijke binnentuin is fraai aangelegd met zitjes en een vijver. Tevens is er een recrea tieruimte waar bewoners gebruik van kunnen maken. Ind.: Entree/hal; Stookkast met cv-combi opstelling; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad, wastafel en wasm. aansl.; 2 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot het balkon en toegang tot de badkamer; Lichte woonkamer; Open keuken aan de galerijzijde met rechte, witte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en wasemkap. p_van 't hof 4-Kamer met 2,5 meter uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen goed onder houden in 2001 uitgebouwde eengezinswoning. De zonnige achtertuin (Z/0) is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1984,117 m2 eigen grond, woonopp. 107 m2 en inhoud 318 m3. Ind.: Entree/hal met meter kast; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer met gaskachel (ter overname), airco en dubbele schuifpui naar de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; L-vormige slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met gevelbrede dakkapel, airco, tv- en telefoonaansl.; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Open zolderkamer met dakvenster aan de a.z., dakkapel aan de v.z. en bergruimte achter de knieschotten; Op deze verd. zijn tevens de wasm. aansl. en cv-combi installatie met zonneboiler en zonnecollectoren aanwezig. 5-Kamer eengezinshoekwoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen eengezinshoekwo ning met fraai aangelegde voortuin en ruime achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1987,179 m2 eigen grond, inhoud 310 m3 (excl. dakkapellen) en woonopp. 105 m2. lnd.:'Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met dubbele rechte lichtblauwe keukenopstelling v.v. gaskookplaat, RVS afzuigkap, oven, vaatwasmachine en koelkast (2008); Tuingerichte woonkamer met houtkachel en toegang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de ax, waarvan 1 met toegang tot het balkon; Badkamer met douchehoek, toilet en vaste was tafel. 2e Verd.: Open zolderkamer met zowel aan de voor- als_ achterzijde een dakkapel en verder de mogelijkheid om de zol derkamer op eenvoudige wijze in te richten als 2 slaapkamers; Was/stookruimte met Velux dakvenster. Vrijstaande woning Parkeermogelijkheid voor 2 a 3 auto's Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Op een ruim perceel gelegen vrijstaande woning met voortuin en 45 meter diepe, fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande ruime houten garage, hobbykas en houten chalet. Bwjr. 1961, 608 m2 eigen grond, inhoud 365 m3 en woonopp. 125 m2. Ind.: Entree/hal met kelderkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Open keuken met toe gang tot de achtertuin en U-vormige lichte keukenopstel ling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en oven; Woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerverw. (elektrisch). 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; 1 Slaap kamer aan de a.z. met vaste kast en toegang tot het balkon; Ruime badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met meubel en vaste kast met badgeiser; Wasruimte. 2e Verd.: Overloop; Berg-/verwarmingsruimte met hete lucht verwarmingsketel; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide met dakkapel. 3-Kamer maisonnette Bijdrage VvE 45,- per maand Voormalige huurwoning Op een unieke locatie in het centrum van Boskoop en direct aan de rivier de Gouwe op de 1e en 2e verdieping gelegen 3-kamer maisonnette met eigen berging in de onderbouw en balkon (0). Bwjr. 1986 en woonopp. 81 m2 (excl. balkon). Bij de entree van de woning is een aparte ruimte voor de eigen c.v. ketel en de meterkast. Ind.: Entree/hal; Badkamer met wastafel, closet, ligbad en wasmachineaan sluiting; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 1e Verd.: Overloop met bergkast; 2e Badkamer met closet, wastafel en douche cabine; L-vormige woonkamer 32m2); Open in L-vorm opgestelde keuken met standaard keukenopstelling; Aan de Gouwezijde is een slaapkamer gesitueerd welke toegang biedt tot het aan de Gouwe gelegen balkon. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 5-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg Op de scheiding Dorpstraat en Noordeinde gelegen volledig gerenoveerde en verbouwde knusse 5 kamer eengezins woning met aangebouwde houten aanbouw en achter plaats (W). Bwjr. 1875,118 m2 eigen grond, inhoud 325 m3 en woonopp. 110 m2. Ind.: Entree/hal, kast met aansl. wasapp.; Toilet; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vrieskast; Ruime L-vormige woonkamer met trapkast en ruime vaste kast. 1e Verd.: Overloop met Vaillant cv-combi installatie, Velux dakvenster, toegang tot de deels bevloerde bergvliering en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met Velux dakvenster en gedeelde dakkapel en 1 met gedeelde dakkapel en toegang tot het plat. 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Tuin-/speel-/slaapkamer op de begane grond Hardhouten kozijnen met dubbel glas Sfeervolle en goed onderhouden vooroorlogse in 2004 uit gebouwde eengezinswoning met voor- en fraai aangelegde achtertuin v.v. hardhouten terras, sierbestrating, ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1930,190 m2 eigen grond, inhoud 335 m3 en woonopp. 106 m2 (excl. de 2e verd.). Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Ruime woonkamer met trapkast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken/hal met toegang tot de achtertuin, schuifwandkast met Nefit HR cv-combi instal latie en aansl. wasapp.; Toilet met fonteintje; Tuin-/speel-/ slaapkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang middels openslaande deuren tot het dakterras; 2 Slaapkamers aan de v.z., beide v.v. een dakkapel; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meu bel en designradiator. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakvenster en ruime stahoogte. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 56