Zuidpias X X -X- gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen ingetrokken: Intrekking op grond van artikel 8.26 (Wml: Burgemeester en wethouders hebben de volgende kennisgeving ontvangen: Kennisgeving op grond van Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval Algemene plaatselijke verordening De volgende ontheffing/vergunning is verleend: Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Bouwvergunningen Voorgenomen vrijstellingsprocedure Verleende bouw-/sloop/- monumentenvergunningen Bouwvergunningen Sloopvergunningen Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: Algemene plaatselijke verordening Oe volgende ontheffing is verleend: Verleende bouw-/sloop/- monumentenvergunningen Monumentenvergunning Dorpsstraat 212 (2761 AP) Wet milieubeheer Vergunningen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning in te trekken Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunning verleend:' Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen ingetrokken: Inzage Deze melding en het besluit erop kunt u van 8 april tot en met 19 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burge meester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. De IJssel Coatings BV: revisievergunning d.d. 23 april 1998, de ambtshalve wijziging d.d. 2 mei 2000 en de 8.19-melding d.d. 5 september 2006 voor een verffabriek op het perceel Veenweg 2, 2841 DG Moordrecht. Deze besluiten kunt u van 8 april tot en met 20 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kan tooruren terecht in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel tel: (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op www.milieudienstmiddenholland. nl. Voor het beheer van bepaalde categorieën bedrijfsafvalstoffen gelden algemene regels die zijn vastgelegd in een Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB). Een bedrijf heeft voor het beheervan de afvalstoffen geen milieuvergun ning nodig maar kan volstaan met het doen van een kennisgeving. Kok Lexmond bv voor het in werking heb ben van een mobiele puinbreker op het perceel Koningin Julianastraat 99, 2841 VR Moordrecht. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in de periode van 6 april tot 6 juli 2010 gedurende drie werkdagen tussen 7.00 uur en 19.00 uur. Tegen een kennisgeving op grond van het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de Milieudienst Midden-Holland tel: (0182) 545 700. Deze bekendmaking staat ook op de website www.milieudienstmiddenhol land.nl NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Nieuwerkerkse Hockeyclub "de IJssel", ont heffing sluitingstijd tot 02.00 uur op zaterdag 24 april en op zaterdag 15 mei 2010; Stichting Jeugdwerk Zuidpias, ontheffing sluitingstijd tot 02.00 uur op vrijdag 14 mei 2010; The Hague Jazz, reclameontheffing in de periode 8 tot en met 15 mei 2010; Gert Breeschoten B.V., ontheffing routering gevaarlijke stoffen van 1 november 2010 tot en met 31 januari 2011. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 491. Rietveen 6 (2912 SKI Vergroten woonkamer 2e Tochtweg 14(2911 LB) Bouwen rijhal met paardenstalling Waterschapsweg 4 (2911 CN) Vergroten woning met bergruimte den schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffingen/ bouwvergunningen te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voor keur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethou ders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. S. de Braak-Groot, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 484. 's-Gravenweg 39, 39a t/m c (2911 CD) Bouwen 4 woningen 1e Tochtweg 72 (2913 LP) Bouwen garage berging 's-Gravenweg 39a t/m c 92911 CD) Slopen 3 woningen met bijgebouwen en loodsen Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Esse Park Zoom", nader uitgewerkt in "Uitwerkingsplan I" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een dakkapel aan de voor zijde van de woningen op de adressen Dinkel 34 (RL2009-275) en Dinkel 36 (RL2009-276), 2911 EE te Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerpbesluiten en de relevante stukken liggen vanaf 8 april 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebben- ZEVENHUIZEN met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Esse/Parkzoom" voor het bouwen van een loods en het uitbreiden van een urnenmuur aan het Kerkhofpad 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De bouwaanvraag, de ruimtelijke onderbou wing, het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf donderdag 8 april 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzen dienen bij voorkeur schrifte lijk te worden ingediend. Uw schriftelijke ziens wijze kunt u richten aan: College van burge meester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Het indienen van mondelinge zienswijzen is. ook mogelijk. Hiervoor dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de terin zagelegging, een telefonische afspraak te wor den gemaakt via onderstaand telefoonnummer. Indien u nadere informatie of een toelichting wenst met betrekking tot bovengenoemde aanvraag en voor het maken van een telefoni sche afspraak voor het indienen van een mon delinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel: (0180) 639 960. The Hague Jazz, reclameontheffing in de periode 8 tot en met 15 mei 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 491. Sloopvergunningen Dorpsstraat 212 (2761 AP) Slopen gemeentelijk monument Slopen gemeentelijk monument Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. op grond van artikel 8.25 (Wm): G. Oudijk: oprichtingsvergunning d.d. 22 november 1994 voor een glastuinbouwbedrijf op het perceel A. van het Hartweg 45, 2913 LE Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit ontwerpbesluit kunt u van 8 april tot en met 19 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland tel: (0182) 545 700. Vergunningen Weerheim Car Support: veranderingsver gunning voor een garagebedrijf en tanksta tion met LPG op het perceel Bredeweg 144, 2761 KC Zevenhuizen. op grond van artikel 8.26 (Wm): Maatschap A. Biemond en C. Biemond-Verdoorn: revisievergunning d.d. 15 november 2005 voor een varkenshouderij op het perceel Knibbelweg 9, 2761 JB Zevenhuizen. Deze besluiten kunt u van 8 april tot en met 20 mei 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide geval len moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel tel: (0180) 330 300. Voor inzage

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6