Zuidpias gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN RAADSINFORMATIE HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 7 APRIL 2010 Openbare kennisgeving Algemene plaatselijke verordening De volgende vergunning is verleend: Verkiezing van de leden van de Tweede kamer op 9 juni 2010 Vergadering: Raadscommissie Maatschappelijke Datum: 12 april 2010 Vergadering: Raadscommissie Ruimte Datum: 13 april 2010 L Vergadering: Raadscommissie Bestuur, Financiën en Beheer Datum: 14 april 2010 buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbeho rende stukken, staat ook op de website www.mitieudienstmiddenholland.nt. uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeting Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 491. GEMEENTE ZUIDPLAS KWF Kankerbestrijding, doorlopende coltectevergunning. Tegen de hierboven genoemde bestuiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de Op 27 april 2010 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer plaatsvinden. Op die dag kunnen bij het hoofdstembureau Leiden, gevestigd bij servicepunt Burgerzaken en Belastingen van de gemeente Leiden, Stadhuispein 1, 2311 EJ Leiden, van 9.00 tot 15.00 uur kandidatenlijs ten worden ingeleverd. De vereiste formulieren voor de kandidaatstelling: de lijsten van kandidaten (model H1) de verklaringen van instemming vah de kandi daten met hun kandidaatstelling (model H 9) de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidatenlijst (model H 3-1) de machtigingen tot het plaatsen van een aanduiding, gevormd door samenvoeging van de aanduidingen van politieke groepe ringen of afkortingen daarvan boven een kandidatenlijst (model H 3-2) de verklaringen van ondersteuning van een kandidatenlijst (model H Al- de verklaringen betreffende het verbinden van de kandidatenlijsten tot een lijstencom- binatie (model I 10) zijn verkrijgbaar bij de afdeling Publiekszaken van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De politieke partijen die bij de Kiesraad hun aanduiding hebben geregistreerd voor de Tweede Kamerverkiezingen hebben de OSV- software die nodig is voor het aanmaken van hun kandidatenlijsten, inmiddels ontvangen. Met behulp van de software kunnen alle bij de verkiezingen benodigde formulieren worden aangemaakt en geprint. Politieke partijen die geen cd-rom van OSV programma 1 heb ben ontvangen en andere belangstellenden kunnen op aanvraag een cd-rom toegestuurd krijgen. U kunt hiervoor contact opnemen met het secretariaat van de Kiesraad. Adresgegevens Kiesraad: Herengracht 21, 2511 EG Den Haag Postadres: Postbus 20011, 2500 EA, Den Haag E-mail: kiesraadOkiesraad.nl Tel. (070) 4267329 Openbare commissievergaderingen Locatie: Raadhuis (raadzaal), Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Tijd: 20.00 uur Ontwikkeling Vergaderpunten: 1. Opening 2. 20.00 uur 20.30 uur De Dialoog (indien er aanmeldin gen zijn) 3. Vaststelling agenda 4. a. Vaststelling adviezenlijst commissie MO van 8 maart 2010 b. Actiepuntenlijst commissie MO 5. Ingekomen stukken 6. Mededelingen (waaronder uit gemeenschappelijke regelingen) 7. Aanbesteding hulp bij het huishouden, uitgangspunten en randvoorwaarden De hulp bij het huishouden, die als een voorziening in het kader van de Wmo verstrekt kan worden, dient minimaal 1 maal in de 4 jaar aanbesteed te worden. Door de fusie wordt de termijn gehanteerd die voor de "oude gemeente" Moordrecht van toepassing was, namelijk een nieuwe aanbesteding die per 1 januari 2011 geresulteerd moet hebben in een contractering van partijen. Met de nota uitgangspunten en randvoorwaarden voor de aanbesteding hulp bij het huishouden periode 2011 - 2014 worden de kaders vastgesteld voor de nieuwe aanbesteding. Portefeuillehouder: J.A. Verbeek 8. Rondvraag 9. Sluiting Vergaderpunten: 1. Opening 2. 20.00 uur 20.30 uur De Dialoog (indien er aanmeldin gen zijn) 3. Vaststelling agenda 4. Ingekomen stukken 5. a. Vaststelling adviezenlijst commissie Ruimte van 9 maart 2010 b. Actiepuntenlijst commissie Ruimte 6. Mededelingen (waaronder uit gemeenschappelijke regelingen) 7. Rondvraag 8. R 10068 Concept ontwerp bestemmingsplan j Schoolstraat 24 te Nieuwerkerk aan den IJssel Ter inhoudelijke beoordeling wordt het bestemmingsplan Kinderdagverblijf Schoolstraat 24" aangeboden. Portefeuillehouder: M. Bosman 9. R 10073 Ontwerp bestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" Het ontwerpbestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" heeft ter inzage gelegen. Gedurende de termijn zijn er vier zienswijzen ingediend. De zienswijzen zijn beantwoord in bijgevoegde "Nota van beantwoording en wijziging ziens wijzen en overlegreacties'T Portefeuillehouder: M. Bosman 10. R 10074 Bestemmingsplan Westeinde-Weteringstraat te Moordrecht Het bestemmingsplan Westeinde-Weteringstraat heeft ter inzage gelegen en er zijn geen zienswijzen op het plan ontvangen. Nu ligt het bestemmingsplan ter besluitvor ming voor. Portefeuillehouder: M. Bosman 11. Nieuwe op- en afritten A20 bij Moordrecht Presentatie Rijkswaterstaat Portefeuillehouder: M. Bosman 12. Sluiting Vergaderpunten: 1. Opening 2. 20.00 uur 20.30 uur De Dialoog (indien er aanmeldin gen zijn) 3. Vaststelling agenda 4. a. Vaststelling adviezenlijst commissie BFB van 11 maart 2010 b. Actiepuntenlijst commissie BFB 5. Ingekomen stukken 6. Mededelingen (waaronder uit gemeenschappelijke regelingen) 7. Rondvraag 8. R 10069 Beheerplan 2010-2020 Gemeentelijke brandweer Zuidpias In het verlengde van de fusie van de gemeenten Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle zijn ook de afzonderlijke gemeentelijke brandweren gefuseerd tot de Gemeentelijke brandweer Zuidpias. Om regionalisering te continueren en te borgen, is voor brandweer Zuidpias een beheerplan opgesteld. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 9. R 10076 Regionalisering Brandweer Een voorstel tot het vaststellen van de gewijzigde gemeen schappelijke regeling "Regionale Brandweer en GHOR Hollands Midden" en instemmen met de startbijdrage, als gevolg van de regionalisering van de brandweer en de invoering van de Wet Veiligheidsregio's. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 10. R 10070 Winkeltijdenverordening De winkeltijdenverordening regelt onder andere openstel ling van de winkels op zon- en feestdagen, avondwinkels en het aanwijzen van toeristisch gebied waar winkels ook op zondag open mogen zijn. Portefeuillehouder: T. Venrooy-van Ark 11. R 10071 Jaarprogramma 2010 Milieudienst Notitie Milieujaarprogrammering 2010. Portefeuillehouder: A. Hazelebach 12. R 10077 Bestemming verkoopopbrengst Dorpsstraat 60 te Moordrecht Op 7 juli 2009 heeft de gemeenteraad het voornemen uitgesproken de verkoopopbrengst te storten in de bestemmingsreserve "Verbouw Dorpshuis". Dit voorstel heeft tot doel de storting van de verkoopopbrengst in de "Reserve verkoop Dorpsstraat Ambachthuis" te krijgen. Portefeuillehouder: M. Bosman 13. R 10078 Discussienota invulling rekenkamer (functie) In de aanloop naai" de fusiedatum heeft één van de werk groepen ten behoeve van de Bestuurlijke Klankbordgroep geadviseerd om bovengenoemd onderwerp ter besluitvor ming aan de nieuwe gemeenteraad voor te leggen. Gelet daarop heeft de raad 4 januari 2010 daarover nog geen besluit genomen. In deze nota wordt een eerste aanzet gegeven om te komen van een vorm van rekenkamer/ rekenkamerfunctie. Er zal in deze nota onder meer worden ingegaan op het onderscheid rekenkamer versus rekenka merfunctie en de verschillende alternatieven waar de raad voor kan kiezen. 14. Sluiting De stukken liggen tijdens de openingsuren van het raadhuis ter inzage. Ook kunt u de stukken vinden op www. zuidplas.nl Dialoog raadscommissies: Bij De Dialoog kunt u los van de agendapunten een onderwerp presenteren en kunt u in gesprek treden met de commissieleden. Waarom De Dialoog? Met De Dialoog wil de gemeenteraad burgers uitnodigen om in gesprek te raken met de leden van raadscommissie. De Dialoog geeft de mogelijkheid om over bepaalde onderwerpen met commissieleden van gedachten te wisselen, voordat eventuele besluiten worden genomen. Indien u een onderwerp onder de aandacht van de commis sie wilt brengen meldt u uw onderwerp met een korte toelichting uiterlijk drie werkdagen voorafgaand aan de vergadering aan bij de griffie. De voorzitter bepaalt de volgorde van de onderwerpen voor De Dialoog en de spreektijd. Hij/zij kan het onderwerp eventueel doorschuiven naar een volgende vergadering. Ook bepaalt de voorzitter of uw onderwerp in aanmerking komt voor De Dialoog. Zie voor tel.nr. onder kopje spreekrecht Spreekrecht raadscommissies: Na de opening van de bovengenoemde vergaderingen kan een ieder het woord voeren over en bij de geagendeerde onderwerpen. Niet kan worden ingesproken bij besluiten waartegen bezwaar en beroep open staat of heeft open gestaan; benoemingen, voordrachten van personen etc. en gedragingen waarover een klacht kan worden ingediend. Degene die van het spreekrecht gebruik wil maken dient dit vóór 16.00 uur op de dag van de vergadering aan de griffie mede te delen op tel: (0180) 330 313 (Josette van Houwelingen) of via e-mail: griffief9zuidplas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 7