opstaan! n Verkeer raast over nieuwe N219 CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. NEFIT-DEALER Pijnloze FLITSLICHTONTHARING AANBIEDING Oksels vanaf 25 6111*0 per keer TJ 'Nog nooit een ander gehad' Groene Zoom zoekt inkomsten Rode Waterparel in de koelkast Zuidpias als culturele eenheid Kinderen rennen voor epilepsie UW DROOMHUIS! Lid ANBOS De voordeligste in de regio! Telefoon: 0180 - 631959 Poffertjes eten voor Tanzania Rommelmarkt voor 65-jarig Kruisweg Ouderenreis verzet Een koffer uit Beriijn intratuin HART VAN HOLLAND Pagina 5 Pagina 13 Pagina 23 Pagina 31 Pagina 33 Gouwe 65 te Nieuwerkerk aan den IJssel Op en top verzorgde eengezinswoning waar werkelijk niets aan ontbreekt! bel: 0180-631206 Zevenhuizen bezoek onze showroom op afspraak. Door Marianne Vermaat Met het doorknippen van een lint en het onthullen van een bord, werd de weg op donderdag 8 april, klokslag 17.00 uur, officieel opengesteld voor ook via Ziektekostenverzekering Hannie Reijnders Westringdijk 51 Nieuwerkerk a/d IJssel, aan de rand van Nesselande www.beautybalanceclinic.nl Moordrecht - Ten bate van de Werk vakantie naar Tanzania, waar een aantal jongeren in de zomer aan mee zal doen,.worden voor zaterdag 17 april diverse activiteiten georga niseerd voor jong en oud. Naast de Rabobank aan de Kerklaan is onder meer een springkussen te vinden en kan men bij de poffertjeskraam terecht voor heerlijke poffertjes. Be langstellenden zijn welkom tussen 11.00 en 16.00 uur. Bleiswijk - Buurtschap Kruisweg viert binnenkort haar 65-jarig jubi leum. Met het oog hierop organi seert men voor zaterdag 24 april een rommelmarkt waarvan de opbrengst bestemd is voor het jubileumfeest. De rommelmarkt vindt plaats naast pannenkoekenhuis De Pannekoe en duurt van 9.00 tot 16.00 uur. Moordrecht - De door het Bejaar dencomité georganiseerde ouderen- reis is verzet naar donderdag 10 juni. De reis stond oorspronkelijk gepland op 9 juni, maar na de val van het ka binet en de bekendmaking dat op 9 juni de gang naar de stembus weer kan worden gemaakt,-is besloten de tocht een dag uit te stellen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De in Engeland wonende Kristine Groen- hart komt op woensdag 28 april in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein vertellen over haar onlangs verschenen boek 'Een kof fer uit Berlijn'. Het boek is gebaseerd op dagboekfragmenten en brieven van haar oom, Nico Groenhart. Deze werd als student in 1943 als dwang arbeider naar Berlijn gestuurd om te werken in de Duitse oorlogsindu strie. De lezing begint om 20.00 uur; de toegang is vrij. Dirk Lont (Waddinxveen), Asje van Dijk (Provincie) en Rinus Bosman (Zuidpias) knippen het lint door. Profiteer van 20% korting op ons gehele assortiment*. Kom op zaterdag 17 april tussen 08.00 en 10.00 uur naar Intratuin Pijnacker of Zoetermeer en ontvang 20% korting op al je aankopen. 'Deze actie is geldig op het gehele assortiment met uitzondering van: blokhutten, bestrating, bestellingen, cadeaukaarten, boeken, horeca en niet geldig in combinatie met lopende aanbiedingen en acties. Intratuin Pijnacker Rijskade la. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl alle verkeer. Gedeputeerde van de Provincie Zuid- Holland Asje van Dijk, wethouder Ri nus Bosman van de gemeente Zuid- plas en wethouder Dirk Lont van de gemeente Waddinxveen hadden de eer het lint door te knippen. Groeien "Ik heb gelezen dat mensen dit stuk weg nog te krap vinden", sprak Van Dijk. "Maar dit kostte al 42 miljoen. Dan kun je gaan wachten tot de por temonnee gevuld is voor extra banen, maar je kunt ook kleiner beginnen. Groter word je door te groeien." Wethouder Bosman feliciteerde alle betrokken partijen in zijn toespraak. "En dan vooral de bewoners van de BK-weg", aldus Bosman. "Want u heeft de afgelopen tientallen jaren veel voor uw kiezen gekregen. Ik denk dat u vannacht wel wakker wordt omdat het zo stil is." Daarnaast memoreerde de wethou der Willem Visser in zijn speech. "Wil lem had dit graag meegemaakt. Ik herdenk hem en de inzet die hij al die jaren voor deze weg gepleegd heeft." Lees verder op pagina 9 Zevenhuizen - Het is nu officieel: de Burgmeester Klinkhamerweg is van zijn zware verkeerslast af. Het nieuwe stuk N219 werd donderdag officieel geopend. De bewoners van de BK-weg.waren hiervan getuige;zij legden het traject in schoolbussen als eerste af. Op de terugweg kwamen de eerste automobilisten, die meteen gebruik maakten van de omleiding, hen al tegemoet. Wethouder Bosman: "Ik ben er stil van. Het is zo bijzonder dit mee te mogen maken.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1