Intratuin Jru Zuidpias "Elk zichzelf respecterend dorp moet een shantykoor hebben" Blues in Dorrestein Witgoed spedalist Pijnacker en Zoetermeer iEFIT-DEALER NEELEMAN Geopend van 10.00 tot 17.00 uur Eerste Shantyfestival Zuidpias groot succes UW DROOMHUIS! intratuin gemeente Aangepaste openingstijden gemeente Intratuin komt naar Zevenhuizen Klimmen voor de Hersenstichting Moodboards voor blues De Bonk aan banden april 2010 Ouderenhuis krijgt voorbeeldfunctie Amateur muziekavond Zeven Muzen Natuurrit Skymasters Koninginnedagfeest Kroegavonden in 't Blok 0180-332222 r^HART Narcisstraat 13D te Moordrecht Exclusieve en modern vormgegeven zogeheten veranda-woning aan de ringvaart. Door Geertrude Verweij Zevenhuizen - "We hadden mooi weer besteld en we hebben het gekre gen ook." Met deze woorden opende mititator Wil van Logchem-;zaterdag 17 april het allereerste Shantyfestival van de Zuidpias. "Ik ben er trots op dat ik hier mag staan en dat jullie al lemaal gekomen zijn." Ruim tweehonderd zangers en zan geressen uit zes koren waren op deze zonnige zaterdag naar Zevenhuizen gekomen om hun zeemansliederen te zingen. Lees verder op pagina 9 0180-631206 Zevenhuizen "zoek onze showroom op afspraak. ZIE ONZE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT Intratuin Pijnacker Rijskade la, 015-3610000. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De eer ste editie Blues in Dorrestein gaat woensdag 12 mei van start. De aftrap is om 20.00 uur met de speciale ope- ningsact Gemiva 8t River Big Band. De rest van de avond zullen River Big Band en El Kroppo EtValkering Boo- gie'nBlues Band elkaar afwisselen. Ook tussen de hoofdacts kunnen de bezoekers genieten van muziek: de Nieuwerkerkse Muziekschool zal een aantal getalenteerde leerlingen de gelegenheid stellen op te treden in de rondgang. Daarnaast is 12 mei een rol wegge legd voor de derdejaars leerlingen van het Comenius College. In de we ken voorafgaand aan Blues in Dor restein maken deze jongeren een se rie moodboards en sfeercollages. De artworks zijn vervolgens prominent aanwezig tijdens een VJ-show,die wordt verzorgd door de derdejaars leerlingen. De organisatie van deze avond is in handen van Stichting Eve nement en Rotaryclub Nieuwerkerk aan den IJssel. De voorzitter van de winkeliersvereniging Dorrestein John Peerbolte is blij met het initiatief dat heeft geresulteerd in de bluesavond. "Het geeft een positieve impuls aan het nieuwe winkelcentrum. Het win kelcentrum leent zich bij uitstek voor een gezellig en intiem festival. We hebben twee mooie en grote over dekte ruimten. Hier zullen de twee hoofdacts om en om spelen. De ar chitectuur van het winkelcentrum geeft een mooie rondgang; de men sen kunnen steeds een rondje lopen." Zoals bij elk evenement mogen VIPS niet ontbreken. Op Dorrestein zijn dit de bewoners van het boven het win kelcentrum gelegen Gemiva. De toegang tot het evenement is gra tis. In verband met Koninginnedag en Bevrijdingsdag zijn de openingstijden van de gemeente gewijzigd. De afdeling Publiekszaken is op dinsdag 4 mei langer geopend van 9.00 tot 17.00 uur. De avondopenstelling van dinsdag 4 mei wordt verzet naar maandagavond 3 mei tot 20.00 uur. Kijk op de gemeentepagina voor de wijzigingen. HOLLAND Pagina 3 Pagina 12 Pagina 17 Pagina 21 Pagina 33 Zevenhuizen - De Zeven Muzen, voor cultuur en creativiteit, houdt zaterdag 24 april de 37e muziek avond voor amateurmusici. De avond wordt gehouden in de Ont- moetingskerk aan de Dorpsstraat 106 en begint om 20.00 uur. De toegang is vrij; een bijdrage in de vioolkist is welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - Auto mobielclub A.M.C. The Skymasters houdt vrijdag 23 april een Natuur rit in de omgeving van Nieuwer kerk. Voor hen die eens kennis wil len maken met een autopuzzelrit is er een beginnersreglement in de C-klasse. Nieuwkomers betalen voor een eerste rit geen inschrijf geld. Voor de A en B-klassers geldt het NRF/KNMV 2000 en DRR regle ment. Inschrijven kan tussen 19.45 en 20.30 uur in Sportcomplex Park- zoom aan de lersestraat 15. Voor meer informatie:0182-374106 of www.skymasters.nl. Moerkapelle - Het Oranje Comité Moerkapelle organiseert voor Ko ninginnedag, vrijdag 30 april, di verse activiteiten. Onder de attra- ties bevindt zich onder meer een rodeostier. Alle attracties zijn gratis. Voor de avond staat een Koningin- nefeest op het programma. Voor Bevrijdingsdag, woensdag 5 mei, wordt een vrijmarkt georga niseerd en kan men meedoen aan 'waterlopen'. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Ta- vernakroeg van 't Blok is vanavond, woensdag 21 april en vrijdag 23 april vanaf 20.30 uur geopend. Jongeren zijn welkom om muziek te luisteren, een potje te kaarten of iets te drinken aan de bar. www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1