Telefoon (0172) 21 21 22 Lezing Tweede Wereldoorlog met aansluitend rondleiding Kinderatelier in Kristal 6*t 't Weid Dierencentrale ©nnp GEEF WENSEN DE RUIMTE vjm mwwm IIARKLS m HART VAN HOLLAND FAMILIE 21 APRIL 2010 43 Ronald van den Haak Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 UITVAARTVERZORGING dacTnnacht H.E. van der Hammen ^imaar Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Bleiswijk 0800 - 3 3 7 24 33 H\ Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop HART VAN HOLLAND Bingo in Nesscafé Voorspeelavond piano en viool In alle rust en stilte hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager, oom en mijn baasje in de leeftijd van 37 jaar. Angelique A. van den Haak F. van den Haak - van de Ruit t Hans Peter eri Isabelle Brigitte IA.W. Blijleven J.H. Blijleven - van der Wilk Phantom 4 Gouda, 17 april 2010 Correspondentieadres: A.D. van den Haak - Blijleven Noordelijke Dwarsweg 35 2761 GC Zevenhuizen Donderdag is in rouwcentrum "ZevenhuizenZuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 20.00 tot 21.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De afscheidssamenkomst zal plaatsvinden vrijdag 23 april om 11.00 uur in de aula van voornoemd rouwcentrum. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Waddinxveen - Hans Geel verzorgt op dinsdag 4 mei om 14.00 uur in de biblio theek aan de Mecklenburg Schweringlaan 1 een lezing met als thema 'Slacht offers van de Tweede Wereldoorlog in Waddinxveen' In 1995/96 heeft Geel de geschiede nis van Waddinxveen in de Tweede Wereldoorlog opgeschreven voor 'de kinderen van de kinderen'. Titel van het boek luidt 'Niet ongemerkt voorbij-Waddinxveen in oorlogstijd: het dorp vertelt z'n verhaal'. In de jaren daarna stelde hij zich ten doel alle Waddinxveense oorlogsslachtof fers op te sporen; militairen, burgers, dwangarbeiders en joden. De verha len over hen heeft hij verzameld en als afsluiting van zijn onderzoek biedt hij deze, voorafgaand aan de lezing, aan aan het Historisch Ontmoetings punt; een samenwerkingsverband van de Waddinxveense bibliotheek, het Streekarchief Midden-Holland en het Historisch Genootschap Wad dinxveen, opdat zij voortaan door ie dereen kunnen worden ingezien. Rondleiding Na afloop van de lezing wordt een be zoek gebracht aan de oude begraaf plaats aan de Kerkweg-West. Daar bevinden zich de oorlogsgraven. In de aula is een herdenkingsplek voor de slachtoffers ingericht, bestaande uit ingekaderde beschrijvingen van ieders leven en herdenkingsplaquet tes met hun namen. De rondleiding eindigt rond 16.00 uur. Er zijn aan deze middag geen kosten verbonden. Aanmelden kan aan de balie van de bibliotheek, op 0182-640572 of via waddinxveen @bibliotheekdeg roene- venen.nl. Nesselande - Kinderen tussen 4 en 9 jaar kunnen iedere woensdagmid dag van 13.30 tot 15.00 uur komen knutselen in het Kinderatelier in De Kristal. Vandaag, woensdag 21 april, worden er lieveheersbeestjes en wuppies gemaakt, terwijl het atelier volgende week in het teken staat van Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijkeaandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182 -615055 of 0180 - 328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Koninginnedag. Dan kunnen de kin deren rozetten maken of maskers van bekende gezichten van het koninklijk huis. De kosten bedragen 2,- euro. Inschrij ven aan de balie van De Kristal aan de Cypruslaan 404 of op 010-2862760. Vol is vol. Vermist Kater, zwart, witte snuit, bef, buik, voeten en staartpunt, is gechipt, halsband rood bel, Neptunuspad Waddinxveen; Kater, zwart, witte voeten en wit onder kin en op buik, witte haren in staartpunt, Bootstraat Boskoop; Poes, cypers, witte sokken en bef, is gechipt, Dr. Hamburgerlaan Bos koop; Poes, schildpad, zonder wit, oude kat, Dorpsstraat Boskoop. Gevonden Kat, rood, witte borst, buik en voeten, oud en blind, Kersengaarde Boskoop; Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den Ussel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Poes, zwart, met veel wit, N 207 Bos koop; Kat, zwart, tenger, Westerkade Gou da; Kater, zwart, met witte aftekeningen, Reijerskoop Boskoop; Poes, rood, witte borst, buik, voeten voor en poten achter, Burg. Klinkha- merweg Zevenhuizen; Poes, zwart, witte tenen voor, sokken achter, streep over neus en wit op buik, Passage Waddinxveen; Konijn, grijs, Patrijs Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Nesselande - In de Kristal wordt vrijdag 23 april een bin goavond gehouden van 20.00 tot 22.00 uur. Er worden acht ronden gespeeld, een boekje kost 7,50 euro. ledereen is welkom aan de Cypruslaan 404. Voor meer informatie: 010-2862760. Nesselande - De leerlingen van Carin van Haastregt en Olaf Borsboom laten vrijdag 23 april hun muzikale talent klinken. In De Kristal is van 19.00 tot 20.30 uur muziek voor viool en piano te horen. Ook Van Haastregt en Bors boom laten van zich horen. De zaal gaat om 18.30 uur open, de toegang bedraagt 2,50 euro.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41