l33ïTJïïliJSi3!l lil Scouting Nesselande: druk, druk, druk Werken aan het Wij(k)gevoel in Oranjegebak en oranjesoep Nesscafé Bridgen in Nesselande Kinderen en verdriet Nieuw dagelijks bestuur Prins Alexander Babyshower voor juf Linda Come back voor Xandra Willis UW TREKHAKEN SPECIALIST HART VAN HOLLAND NESSELANDE 21 APRIL 2010 45 Vanaf 475,- ZONDAG 25 APRIL Strandlessen Tai Chi Vanaf 382,- Vanaf 417,- Vanaf 418,- Vanaf 449,- Vanaf 465,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Zevenhuizen Nesselande VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl Gesproken zal worden over hoe kinderen een verlies verwerken en wanneer gedrag van kinderen zorgelijk wordt na een ingrijpend verlies. Deur open vanaf 19.30 uur. De toegang is vrij. Aanmelden kan tot en met maandag 10 mei via brede- schoolnesselande@hotmail.com of aan de balie van de Brede School. Xandra Willis trekt volle zaal in de Kristal. Nesselande - Na lange tijd niet te hebben opgetreden, maakte Xandra Willis afgelopen zondag in de Kristal haar come back. Begeleid door twee musici op piano en bas bracht zij voor een volle zaal diverse bekende jazzsongs ten gehore. Xandra Willis is bij de Nesselanders tevens bekend als docent van het popkoor dat iedere dinsdag repeteert in de Kristal van 20.15 tot 22.15 uur. Voor het najaar staat wederom een optreden van het jazztrio op het pro gramma. Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ds. Gert van den Bos. Gedurende het traject krijgen bewo ners de kans om, onder begeleiding van een filmmaker, een videoportret te maken van een andere wijkbewo ner. Nesselanders die liever achter de schermen iets willen betekenen voor het project, kunnen helpen en mee denken met de organisatie van een filmpremière waarop het kunstwerk feestelijk zal worden onthuld. Brainstormavond Voor donderdag 20 mei wordt in De Kristal aan de Cypruslaan 404 een brainstormavond georganiseerd voor iedereen die over het project wil meedenken en meepraten. De avond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie en aanmelden: 010-2222811 of wijlande@nesse- web.nl. Nesselande - De zeeverkenners bij scouting Nesselande hebben het maar druk; vorige week verleenden zij de helpende hand bij de marathon van Rotterdam met het verstrekken van water en andere verfrissingen. Deze week zijn zij druk met loten verkopen. Hoe meer loten zij verko pen, des te meer blijft er over voor het nieuwe scoutinggebouw aan het Oeverpark. Bovendien wordt er elke zaterdag hard gewerkt aan het klaarmaken van de boten zodat de scouts snel de plas op kunnen. Geïnteresseerden zijn van harte welkom eens een kijkje te ko men nemen. Voor meer informatie: www.scoutingnesselande.nl Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander organiseert voor Konin ginnedag, vrijdag 30 april, een gezel lige dag in het Nesscafé in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Vanaf 10.30 uur is men welkom om gezamenlijk de televisie-uitzending over Konin ginnedag te bekijken tijdens het nut tigen van een oranjegebakje. Voor twee kopjes koffie en een gebakje betaalt men 2,50 euro. Tegen beta ling van 1,75 euro kan men voor de lunch een kop oranjesoep geserveerd krijgen. In de ochtend kan men ook oranjecorsages maken. Voor meer informatie: op werkdagen van 9.30 tot 16.30 uur aan de balie van De Kristal of op 010-2862760. Nesselande - In de Kristal aan de Cy pruslaan 404 kan met ingang van 26 april iedere maandag, met uitzonde ring van de meivakantie en tweede pinksterdag, maandag 24 mei, van 13.30 tot 16.30 uur gebridged wor den onder leiding van Harry Philip en Truus van Putten. Bij Bridgeclub Nesselande - In De Knoop van de Brede School aan de Robert van 't Hoffstraat 10 wordt voor dinsdag 18 mei om 20.00 uur een thema avond georganiseerd voor ouders van kinderen van de basisschool. Nesselande - Deelgemeente Prins Alexander heeft een nieuw dagelijks bestuur. De deelraad nam hierbij het voorstel over van de fracties Leefbaar Rotterdam, WD en D66 (de coalitie). De nieuwe bestuurders zijn vorige week dinsdag be gonnen met hun werkzaamheden. De bestuurssamenstelling van het dagelijks bestuur is als volgt: Frans van der Hilst (LR) is voorzitter, Patrick Meijer (LR) is net als Henk Koedijk (WD) en Suzanne Rojer (D66) dage lijks bestuurder. Raadsleden Daarnaast heeft de deelraad geloofs brieven goedgekeurd van drie nieuwe raadsleden en stelde drie commissies van advies in. Sonja Feenstra-Bruins (WD), Wim Spuij en Peter van den Meerendonk (beide van Leefbaar Rotterdam) zijn geïnstalleerd als nieuwe raadsleden. Zij vullen de vacatures in, die zijn ontstaan na het vertrek van raadsle den naar het dagelijks bestuur. Nesselande is iedereen welkom die ervaring heeft met het spelen van het spel; het hebben van een vaste bridgepartner is geen vereiste. Voor meer informatie en inschrijven: op werkdagen tussen 09.30 en 16.30 uur aan de balie van De Kristal of op 010-2862760. Nesselande - Ouders en kinderen van groep 3a van OBS PassePartout had den in het geheim een babyshower georganiseerd voor juf Linda die bin nenkort een baby verwacht. Aange zien al bekend is dat het een meisje zal zijn, was de klas roze versierd, waren alle hapjes en drankjes roze van kleur en kwamen veel kinderen in roze kleding naar school. Uiteraard hadden ook alle cadeautjes iets met roze en meisjes te maken. Nesselande - Op het strand, in alle rust, de dag beginnen met Tai Chi oe feningen. Belangstellenden kunnen zich aan de balie van de Kristal aan de Cypruslaan 404 inschrijven voor vijf lessen Tai Chi op het strand van Nesselande. Het beoefenen van Tai Chi maakt het lichaam meer ontspan nen, de gewrichten worden er soepe ler van en de oefeningen hebben een weldadige werking op de organen. De bewegingen zijn eenvoudig en door iedereen gemakkelijk uit te voeren. De lessen starten op dinsdag 1 juni en duren van 7.00 tot 8.00 uur. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Seat Ibiza III HB 3 drs. Bwj. mei 2002 Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB 5 drs. Bwj. sep. 2004 Nesselande - Een nieuwbouwwijk heeft tijd nodig om een eigen karakter te krijgen. Hoe ontstaat dat? Veerle Rooze, onderzoekster aan de PThUniversiteJt, gaat, in opdracht van de Kerk in Nesselande, in gesprek met een 40-tal inwo nersom de identiteit van Nesselande te vinden. Kunstenares Yvonne Beelen zal vanaf de zomer het hele proces gaan verbeelden. Zij maakt filmportretten van Nesselanders en zal een workshop 'iconografie' verzorgen. De iconen zijn de basis vooreen nieuw kunstobject in de buitenruimte, dat door de bewoners zelf ontwikkeld zal worden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 43