Examentijd bij Jitae Verzamel- beurs speelkaarten Officiële status voor volkslied Zuidpias? De klasgenoten van Oud Zevenhuizen- volleybal Moerkapelle Nesselande B1 kampioen Taekwondo www.hartvanholland-online.nl/de mond vol HART VAN HOLLAND ZUIDPIAS 21 APRIL 2010 Vorige keer Regio - De JITAE Taekwondo dub hield vrijdag 16 april in Gouda haar clubexamens voor haar jongste witte band dragers en gevorderden. Deel nemers kwamen uit Nesselande, Nieuwerkerk aan den IJssel, Bos koop, Zevenhuizen, Waddinxveen en Gouda. Gideon Hiwat, Alicia den Uijl, Sam Koolmees, Abdullah Ahmadi, Nick van der Velde, Rick van de Klauw en Ralph Neeleman slaagden allen voor hun witte band met gele slip. Joey Dekker behaalde de groene slip terwijl de blauwe slip ging naar Zoë Westplate, Martijn Huisman, Moni que Marchand, Yentl Verheul en de jarigeïom Post uitZevenhuizen.Thijs Olieman, Nicole Blom jasmijn Lefers, Dylan Beekman, Tim Koolmees, Jelle Pina en Jaimy Brands veroverden hun felbegeerde rode slip. Jeffrey van der Spek en Erwin Pina slaagden voor de zwarte slip. De gele band ging naar Sam Schaepman terwijl Thijs Litjens de 7e geup, de geel/groene band be- Eline Rekveld in actie tijdens de breektest. haalde met een prima examen. Bij de gevorderden ging de groen/blauwe band naar senior Richard van Dijk en de 8-jarige Bradley van Staaije- ren. Bij de vergevorderden behaalde Caitlin Steenwinkel uit Waddinxveen, Rowan en Tristan Langeveld, Roeland Gielings hun felbegeerde blauwe band. Dit ging wel gepaard met een breektest. Eline Rekveld, Lindi Kor- pelshoek en Menno Rekveld slaag den glansrijk voor hun blauw/rode resp. rode band. Voor deze gradu atie werden er 2 resp. 3 breektesten gevraagd. Danny Landegge en Peter Meijer doen het examen in mei nog een keertje over. Voor meer informatie: 0182-636462. Nieuwerbrug - In het Wiericke- huis aan de Graaf Albrechtstraat 1 vindt op zondag 25 april vanaf 9.00 uur een verzamelbeurs plaats van speelkaarten, jokers, rugzijden en kwartetten. Voor meer informatie, na 18.00 uur: 06-52163004 of 0172- 217798. 5 De kampioenen: Kylièn Bergh, Kenneth Smith, Martijn van Buren, Sven Heijkoop, Bas van der Dussen, Sybren Scheffers en Niels Brakhoven. Een foto van de christelijke openbare school in Oud Verlaat rond 1935. Veel maar nog niet alle namen zijn bekend. Correcties en aanvulling zijn van harte welkom. Bovenste rij van links naar rechts: meester Moerman, Teun Slob, van Loon, Piet Ooms, meester van Kooten, Wim van Dieren, onbekend, Piet Slob en juffrouw Heuvelink. Op de tweede rij van links naar rechts: Coen Both, Huib Paul (Wimzn; van de Capelse weg), Jannje Paul, Jannie Koolmees, Bets Paul, Co Dullaard, Corrie Slob, Griet Slob, Gerda Paul en Piet Luit. Van iedere gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs vermeerderd met twee euro. Deze bijdrage komt ten goede aan de Stichting Oud Zeven- huizen-Moerkapelle. Van oude klassenfoto's van vóór 1970 maakt Pim van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle. Reacties zijn van harte welkkom (van 20.00 tot 22.00 uur) bij Pim van der Zalm, telefoon 0180- 633077 of via famvdzalm@hetnet.nl Vooraan van links naar rechts: on bekend, Cor van Dieren en Arie van Meieren. De vorige foto betrof de christelijke lagere school in Moerkapelle rond 1937. Op de bovenster rij van links naar rechts: Bram Vis, Leo van Vliet, Leen van Kralingen, Arie van Vliet, Piet Voskuilen, Jan Pols, Niek Pols en juffrouw De Graaff. Op de tweede rij: Sjaan Vis, Flora van Vliet, Marie Vis, Gre Pols, Annie Voskuilen, Lydia Pols, Jan Paul en meester Eskes. Op de der de rij: Corry Vis, Corrie Schipper, Rei- na van Vliet, Wim Vis, Ellie Pols, Van Vliet, Engel Lindhout, Lena van Kra lingen, Bep van Vliet, Bernhard Vis, Gijs van Kralingen, Piet van Prooijen, juffrouw Bosscher en meester Kat- tenberg. Op de vierde rij: Kees van Velde, Leen van der Bos, Jan Voskuil, Laus Pols, Kees Tuitel, Nol Voskuilen, Bas van Velde, Engel Tuitel en Janus Verbeek. Op de onderste rij: Annie Paul, Riet Paul, Maartje Paul, Aartje Lindhout, Dickie van Vliet, Lena van Prooijen, Lena Verbeek, Adri Pols en Trijnie Voskuilen. Nesselande - Het team van Nes selande JB1 heeft onder leiding van coach Erik Smith vrijdag 16 april het kampioenschap in de wacht weten té slepen. Na het winnen (3-0) van een spannende wedstrijd tegen Vol- lier was het kampioenschap een feit en kregen de spelers van thuiscoach^ Joke Scheffers de bijbehorende prijs uitgereikt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 45