Zuidpias X X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT' VOOR DE ZUIDPLAS 21 APRIL 2010 Algemene Plaatselijke Verordening Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing(en) en bouwvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Verkeersbesluit Bekendmakingen De volgende ontheffing/vergunning is verleend: Systolé Zeist, standplaatsvergunning voor een onderzoeksunit nabij dorpshuis Swanla in de periode april/mei 2010; Lions Club Zevenhuizen, standplaatsver gunning voor het houden van een geranium- markt nabij Dorpsstraat 129 op 24 april 2010; Unicef afdeling Zevenhuizen, vergunning voor het houden van een kleding- en speel goedbeurs in de Ontmoetingskerk op 8 en 9 april en 7 en 8 oktober 2010; Pub Mainstreet, aanwezigheidsvergunning kansspelautomaten 2010; La Baraque, aanwezigheidsvergunning kansspelautomaten 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Bouwvergunningen Lange Zijde 47 (2761 AX) Plaatsen veranderen schutting Lange Zijde 49 (2761 AX) Plaatsen veranderen schutting Tweemanspolder 8 (2761 ED) Plaatsen 8 privé sanitairunits, 2 loopbruggen en 1 dam Zuidelijke Dwarsweg en Parallelweg A 20 Tijdelijk (2 jaar) plaatsen informatieborden Sloopvergunning Zaaipad 2 (2761 KD) Slopen kwekerij Bestemmingswijziging In het vigerende bestemmingsplan Zuidpias Noord (vastgesteld door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle d.d. 16 juni 2009) is bepaald dat aan het perceel aan het Zaaipad - Bredeweg in Zevenhuizen een wijzigingsbevoegdheid is opgenomen om ter plaatse een tuincentrum te realiseren. De glastuinbouwbestemming op het perceel kan worden gewijzigd ten behoeve van een tuincentrum. Bovendien kan er aan de Bredeweg zelf twee bedrijfspanden gerealiseerd worden, waarmee het lint van de Bredeweg wordt versterkt. Het wijzigingsplan ligt met ingang van 22 april 2010 gedurende 6 weken (tot en met 2 juni 2010) gedurende openingsuren voor een ieder ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelij keplannen. nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. Wplntratuin-0w01). Het plan is ook te down loaden vanaf de .FTP server van de gemeente www.zuidplas.gemeentedocumenten.nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www. zuidplas.nl). Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder zienswijzen indienen tegen dit wijzi gingsplan. Deze zienswijzen moeten binnen de gestelde termijn schriftelijk woorden ingediend bij burgemeester en wethouders, Postbus 100, 2910 AC, Nieuwerkerk aan den IJssel. Sloopvergunning Noordelijke Dwarsweg 124 (2761 GD) Slopen woning en schuur Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330488. Artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening Noordelijke Dwarsweg 124 (2761 GD) Oprichten woning Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330488. GEMEENTE ZUIDPLAS De volgende vergunning is verleend: Nierstichting Nederland, collectevergun ning conform het CBF collecterooster (19 tot en met 25 september 2010); Alzheimer Nederland, collectevergunning conform het CBF collecterooster (7 tot en met 13 november 2010); NSGK, voor het gehandicapte kind collecte- vergunning conform het CBF collecteroos ter (15 tot en met 20 november 2010). Dierenambulance Gouda, collectevergun ning voor de periode 13 tot en met 19 febru ari 2013; Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en een reguliere bouwver gunning te verlenen voor het plaatsen een dakopbouw op de garage en het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde van de woning op het adres De Grutto 13, 2761 SV Zevenhuizen, (BR 2010-018). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf woensdag 21 april 2010 gedu rende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met S. de Braak-Groot, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 484. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 149 Wegenverkeerswet 1994 en artikel 87 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 ontheffing verleend: aan diverse medewerkers van de afde ling Openbare Werken van de gemeente Zuidpias voor de uitoefening van hun functie in de gemeente Zuidpias (verkeersbesluit 14 april 2010) Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Bekendmaking besluit De raad van gemeente Zuidpias maakt bekend dat zij op 23 maart 2010 het 'Delegatie en mandaatbesluit 2010' heeft vastgesteld. Dit besluit treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. Het besluit ligt ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, raad huisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een afschrift van het besluit is tegen betaling van leges te verkrijgen. Ook is het besluit te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. Verkiezing Tweede Kamer 2010 Stemmen bij volmacht De burgemeester van Zuidpias maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal op woensdag 9 juni 2010 een kiezer is toegestaan bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1. Bij Bureau verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op woensdag 26 mei 2010, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dins dag 27 april 2010 als kiezer is gere gistreerd. Tevens dient een kopie van een geldig legitimatiebewijs ingediend te worden van de kiezer. 3. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op dinsdag 27 april 2010 als kiezer zijn geregistreerd. 4. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toege staan om met een kiezerspas of per brief aan de stemming deel te nemen. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. 6. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. B. Machtiging door overdracht van de stempas 1. De kiezer kan een andere kiezer die in dezelfde gemeente als kiezer is gere gistreerd, machtigen om voor hem/ haar te stemmen. 2. De kiezer tekent daartoe het formu lier dat voorkomt op de stempas en laat de kaart door de gemachtigde medeondertekenen. 3. De kiezer draagt de, aldus in een vol machtbewijs omgezette, stempas aan de gemachtigde over. 4. Tevens moet de kiezer een kopie van een geldig identiteitsbewijs aan de gemachtigde meegeven. Dit kopie moet de gemachtigde aan de voorzitter van het stembureau laten zien. 5. Het overdragen, van de in volmacht- bewijs omgezette stempas, kan tot en met de dag van de stemming. 6. Een volmacht dat is verleend door overdracht van de stempas kan, tot het uitbrengen van een stem door de gemachtigde, door de volmachtgever worden ingetrokken. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) vol machten aannemen. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. Plaats: Nieuwerkerk aan den IJssel Datum: maandag 19 april 2010 De burgemeester voornoemd, dhr. A.F. Bonthuis Stemmen in een andere gemeente met een kiezerspas De burgem'eester van Zuidpias maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal op woensdag 9 juni 2010 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te brengen in een andere gemeente binnen het gebied waarvoor de verkiezing geldt. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijke aanvraag 1. Bij Bureau verkiezingen van de gemeente zijn kosteloos formulieren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een ander gemeente aan de stem ming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de stem pas (indien reeds verstrekt), moeten uiterlijk op woensdag 26 mei 2010, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 27 april 2010 als kiezer is geregistreerd, met een kopie legitimatiebewijs. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toege staan om bij volmacht of per brief aan

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6