Klimmen voor de D8 vv Nieuwerkerk kampioen na Hersenstichting monsteroverwinning Muzikaal bakkie koffie Dubbel goud in Friesland voor judobroers Ik eet het beter Muzikaal Nieuwerkerk speelt samen HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 28 APRIL 2010 25 nnmcl5cl Judo Samen sporten en dansen 800, 400, 000, 800 600 €400 200 TBI H. lit'rnd kru txMmwcntsa GAAN Stov;'« Nieuwerkerk aan den IJssel - Door een 6-1 monsteroverwinning op mede-koploper BVCB kon de D8 van voetbalver eniging Nieuwerkerk afgelopen zaterdag een kampioensfeestje vieren. Dat de leiding al in een goede afloop geloofde, bleek uit de herinneringsfoto die van te voren al gemaakt was en die zaterdag aan de jongens uitgedeeld werd. Meezingen met deuntjes uit het verieden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Om leerlingen actief aan te zetten tot een gezond voedingspatroon heeft Albert Heijn Reigerhof onder de slogan "Ik eet het beter" alle groepen 8 van de diverse basisscholen een gezonde lunch aangeboden. Afgelopen don derdag ontving onder meer de Reho- bothschool een winkelwagen vol met heerlijke etenswaren. Nesselande - In De Kristal hangt op de donderdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur een vrolijke sfeer wanneer de seniorenbewoners tijdens het kof fie drinken liedjes van vroeger zingen als 'Drie schuintamboers', 'Daar was een meisje loos' en 'Hollandse vlag je bent mijn glorie'. Het 'koffiekoor' breidt zich nog steeds uit en iedere tenor, bas, alt of sopraan is welkom. Het 'koffieleutje' vindt ook plaats op de maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Voor meer informatie: op werkdagen tussen 9.30 en 16.30 uur aan De balie van de Kristal of via 010-2.862760. Stiens/Nieuwerkerk aan den IJs sel - Jeffrey en Mitchel van der Vliet namen afgelopen zaterdag deel aan het Friese Masters judotoernooi. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Groot Muziekschoolorkest, DKV en de Musicalklas van de Muziekschool presenteerden vrijdag 23 en zater dag 24 april een groot samenspel project. Vrijdag speelden DKV en muziek schoolleerlingen het muzikale sprookje De gestolen viool. Op za terdag werd het sprookje als een musical opgevoerd. Voor deze laat ste presentatie was gedurende acht weken samengewerkt door het or kest en de Musicalklas. Als eerste verscheen Mitchel op de tatami. Hij stond ingedeeld in een afvalpoule met 14 andere judoka's. Mitchel wist al zijn voorrondepartij en vroegtijdig op ippon te winnen en bereikte ongeslagen de finale. Hier stuitte hij op een stugge judoka uit Friesland. Uiteindelijk riepen de drie scheidsrechters Mitchell unaniem tot winnaar uit, gezien zijn meest aanvallende spel. Hierop mocht hij de hoogste trede van het podium beklimmen. Jeffrey, die dit jaar nog geen podi umplaats heeft gemist, liet er ook in Stiens geen gras over groeien. In zijn vier partijen wist hij zonder al te veel problemen zijn tegenstanders uit te schakelen. Ook voor hem dus de hoogste plaats op het podium. De gouden broers Mitchel (links) en Jeffrey van der Vliet. Nieuwerkerk aan den IJssel - V.E.G. het Kruispunt organiseert in het gebouw van De Duinen aan de 's- Gravenweg 266 voor iedere vrijdag van 20.00 tot 21.00 uur dans- en sportavonden voor iedereen van 13 jaar tot 50+. Afwisselend wordt om de week een dans ingestudeerd, dan wel een sport beoefend; beiden op gospelmuziek. Voor meer informatie en aanmelden: info@veghetkruispunt.nl. Jos Kroon en zijn schoonzonen Tommy Bruggink en Charles Burm Ferraz be klimmen zondag 8 mei de Mont Ventoux. Aan deze uitdaging hebben zij een goed doel gekoppeld: de Hersenstichting. ledereen kan raden hoe lang het drietal erover doet om de 1912 meter hoge top n1 tebereiken.Datkanviawww.biketour.nl. I I jL Inschrijven kost 5 euro, dus iedereen die meedoet, doneert minimaal dat bedrag aan de stichting. Kroon, Burm Ferraz en Bruggink hebben ten doel gesteld 1912 euro op te ha len; gelijk aan de hoeveelheid meters tot aan de top van 200. de Mont Ventoux. 600, Samenspel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 25