(D Stichting Dier Retour Eendragt doet mee aan Grote Rekendag Nieuwe koploper bij SV Moerkapelle Eerste plaats voor Van Elswijk O nnP I NKSS» H OMINICUS m. m GEEF WENSEN DE RUIMTE Monuta HART VAN HOLLAND FAMILIE 28 APRIL 2010 33 Tb jj® SS HART VAN HOLLAND uitvaartverzorging H.E. van der Hammen mi: mm *jl Als het om vertrouwen en eerbied gaat! c Hengelsport mijn vader is vandaag overleden Telefoon OIO 522 27 90 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie wordt de uitvaart met Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit zorg vormgegeven. Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht In de gehele wijde omgeving betrokken mensen. Dag en nacht directe hulp na overlijden Of misschien wilt u zich Ook thuis opbaren vast laten informeren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 en goed voorbereid zijn, N /""A omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. V UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 -2743 DL Waddinxveen Vermist Ongecastreerde zwarte kater, witte voetjes, bef, buik, bij mond, 1 jaar oud, Bootstraat Boskoop; Zwarte poes, witte sokken.voor, laar zen achter, bef tot tussen voorpo ten, op neus, 1 jaar oud, Vondellaan Waddinxveen; Cyperse poes, kleine poes, 1 jaar oud, Kleikade Waddinxveen; Cyperse poes, witte sokken, bef, wat bruin/rood hier en daar, geehipt, 1 jaar oud, Dr. Hamburgerlaan Bos koop; Schildpadpoes, donkere poes met wat bruin/rode vlekjes, geen wit, 18 jaar oud, Dorpsstraat Boskoop; Kruising Brits Korthaar, witte, zil verkleurige poes, pluizige vacht, geehipt, vijf jaar oud, Meerkoethof Moordrecht. Gevonden Zwarte kat, witte bef, tussen voor en achterpoten, De Gouwe, Waddinx veen; Gecastreerde witte kater met cyperse vlekken, geehipt, 6 jaar oud, Otweg Boskoop. Ongecastreerde zwarte kater, witte onderkant, bef, driehoek in gezicht, witte streep om nek, zwerft rond vanaf december, Meester Lalle- manstraat Moordrecht; Groene agapornis, rode kop, blauwe staart. Aletta Jacobshoeve Waddinx veen; Cyper/witte kat, blauwe ogen, Sport- laan Moordrecht; Crèmekleurig konijn met zwarte vlekken, Bellefleur Boskoop; Schildpadpoes, zwart/oranje/wit, Bredeweg Zevenhuizen; Witte kat met zwarte vlekken, Zon nedauw Boskoop; Rood/wit kitten, ca. 3 weken oud, Graskamp Zevenhuizen; Zwarte kat, witte voetjes, bef, in snoet. Oosterpolderweg Waddinx veen; Ongecastreerde witte kater met rode vlekken, rode staart. Spoelwijkerlaan Boskoop; Cyperse kat, lichtere kin, slanke, schuwe kat, loopt ca. vier weken rond, De Grutto Zevenhuizen; Zwarte kat, witte tenen voor, sokjes achter, vlek tussep voor en achterpo ten, Zijde Boskoop. Voor meer informatie 0184-661509 of www.dierretour.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag, in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. www.hevanderhammen.nl KcnrCN NACHT jjREIKBAdP Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800 - 337 24 33 Zevenhuizen - De achtste Grote Re kendag op woensdag 21 april stond in het teken van meten met en aan het eigen lijf. Dit jaar deden 950 scholen mee in Nederland, België en Zuid Afrika; basisschool De Eendragt was er één van. Alle groepen zijn op hun eigen niveau aan het meten ge slagen. In groep 1 gingen de kinderen blokken stapelen om te kijken hoe lang ze zijn, en keken ze hoeveel knik kers ze in hun handen konden ver stoppen. Groep 4 deed metingen met hun eigen lijf en ontdekte dat hun neuzen even lang zijn als hun oren en in groep 6 probeerden de kinder- ren zoveel mogelijk haakse hoeken te maken met hun lijf. Moerkapelle - Gerard van Ommeren gaat voorlopig aan kop in de finalepoule van Schaakvereniging Moerkapelle. Na winst op Maarten Vroegindeweij staat hij met twee punten uit twee partijen voorlopig bovenaan. Arian de Bruijne en de broers Vroegindeweij volgen metéén punt. De overwinning van Van Ommeren op Vroegindeweij was niet eenvou dig. Van Ommeren had veel tijd no dig om de partij naar zijn hand te zetten. Laat in de partij liet hij echter zien waar hij zo goed in is: het eind spel winnend afsluiten. De andere partij in de finale poule werd gespeeld door Wouter Vroegindeweij en Boudewijn We- ijermars. Hier wist Vroegindeweij de druk steeds verder op te voeren, wat hem twee pionnen winst opleverde. Daarna was Weijermars' stelling zo danig gehavend dat hij op moest geven. in de onderlinge competitie gaat de strijd ook door. De belangrijkste par tij van de avond werd gespeeld door Ad Voerman en Marcel de Haan. Lange tijd leek deze wedstrijd in een gelijkspel te eindigen, maar De Haan zette door en wachtte op een fout van Voerman. Die fout werd uitein delijk ook gemaakt: Voerman verloor een stuk en gaf op. Jan Blok liet deze avond zien dat hij weer in vorm is. Door solide spel te gen Maarten Pilgram ging hij met de winst naar huis. Overige uitslagen: André Nieuwlaat - Jojanneke Weijermars 1-0; Freek Hofman - Henk Doornhein 1-0; Walter van den Berg - Jurian van der Waal 0-1Frits van der Starre - Wim Westerman 0-1. Zevenhuizen-Moerkapelle - De derde wedstrijd voor het clubkampioen schap van Hengelvereniging Zeven huizen-Moerkapelle werd afgelopen zaterdag gevist in het Kanaal door Voorne bij Hellevoetsluis. De negen deelnemers wisten in totaal 49.980 gram vis te vangen, een voor deze plek matige vangst. Eerste werd J. van Elswijk met 10.560 gram, ge volgd op een tweede plaats door Adr. Van Erk met 10.500 gram. Derde werd M. Huisman met 8.900 gram. Op zaterdag 1 mei wordt er gevist in het Voedingskanaal bij Geervliet; ver trek om 6.00 uur vanaf La Baraque. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijziinde toonzaal in de regio: Zeawaartsewea 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: wat nu? Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week voor iedereen beschikbaar. Monuta in Gouda en Zoetermeer is er altijd als u ons nodig heeft. bel 0182-51 2231 Monuta Aalberseplein 1, Gouda bel 079 -341 23 23 Monuta Van Aalstlaan 24, Zoetermeer www.monuta.nl Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33