HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 28 APRIL 2010 Toast met ons mee Optioneel zorg- en veiligheidspakket Op Koninginnedag wordt het een gezellige drukte in de Moerdijkhof. Maar op andere dagen is het een heerlijk rustig hofje in het hart van Moerkapelle. Achter de verzorgde gevels gaan negen gloednieuwe en zeer comfortabele woningen schuil: luxe geschakelde service bungalows. Een van deze woningen is ingericht als modelwoning. Daar bent u vrijdag van harte welkom om samen te toasten op de Koningin. Aan de voet van de monumentale kerk De bungalows liggen rond een besloten hofje tussen de Dorpsstraat en de groene oevers van de Ringvaart. Een prachtige locatie op stand waar u alles binnen loopafstand aantreft. Waaronder twee kerken en (binnenkort weer nieuwe) winkels voor de dagelijkse boodschappen. Gelijkvloers wonen Naast een royale woonkamer is er op de begane grond ook een slaapkamer en een badkamer ontworpen. Op de eerste verdieping is er nog een extra kamer voor hobby's of logés. Bovendien zijn de woningen, die deze zomer worden opgeleverd, uitgerust met een uitgebreid pakket aan voorzieningen voor uw veiligheid en welzijn. Dat maakt het echt comfortabel. Om niet te zeggen vorstelijk. Slapen en baden op de begane grond. Een lichte woonkamer met de open keuken. Op Koninginnedag kan iedereen van 11.30 uur tot 13.00 uur de model woning bezoeken. We ontvangen u met een feestelijke oranjebitter (alleen voor 60-plussers). De ingang van het hofje ligt aan de Moerdijkstraat tegenover de kerk. Inbraakalarm met doorschakeling naar meldkamer Optionele zorg van Beth San Zorg centrum op afroep Trekkoordjes en drukknoppen in elke ruimte voor zorgoproep Bewegingsmelders voor welzijn- bewaking Voorbereid op nieuwe interactieve toepassingen Een sfeervolle logeerkamer op de etage. STAD Tel. 0182 - 63 60 21 Tel. 0180 - 63 16 55 Nog 2 luxe service bungalows. Koopsom 345.000,- v.o.n. v —^MAKELAARDIJ ft»* EMWMjiai

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35